Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 15.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: Penata]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 20:59




Хе хе хе хе, стана тя, каквато стана!
Ти що се обаждаш бе колега, ще ми разстроиш хора, ще им свърши плюнката на тези малоумни , които не спират да плюят по Мулето и Ем комплект 33.
Сега ще се окъпеш и ти в плюнките им!

Драги "колеги" москвичари!
Вие сте анонимни и няма какво да покажете тук, иначе бихте го сторили!
Освен злобата и ограничеността си, които веднага си личат още когато се прочете името на клуба, какво може да покажете!
Мулето ви прави чест , за това , че огрява този глупав, просташки и скучен клуб с присъствието си!
То е защото ви обича !
Вие не може да оцените това, но ето един "москвичар до гроб", който никога вече няма да кара друга кола:

Това е вашето бъдеще!
Мулето се усмихва мило и нежно, то практикува друг вид мислене и поведение:


То ви дарява с красотата на излъчването , светлината, любовта си, с осанката си:



Благодаря ви за вниманието , колкото и гнусно и отровно да е то!

Муле-първа любов ООД

И какво от това, че москвичарите са глуповати?



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: Penata]  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 13:40



Лошото е че не всички все още го знаят "кой е" и "какво е", а "защо е" вероятно само някой психиатър знае. И за съжаление все още има излъгали се да стъпят в "сервизите" и "магазините" му...

Който се съмнява не е зле да погледне и други авто-форуми, пълно е с опарили се в "менте комплект". Описват се впечатляващи случаи на некомпетентност, арогантност и простотия. (според мулетаров всички са лъжци естествено. :-) )

В нормална държава тази фирма отдавна да се е сринала заради искове на клиенти и заради търговията с ментета. Ама и ние сме си виновни че не си търсим правата до дупка. Но нещата се променят и то бързо... Нещо чувам че почвали да пускат кепенците.



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: hehe]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 07:42




Гладна кокошка просо сънува!...хе хе хе
"Нещо чувам че почвали да пускат кепенците."

Много скоро, преди да изтече един медец, започва строежа на нов сервиз, с 12 работни места, на стойност около 1,5 милиона лева!
Ако минаваш покрай сервиз "Павлово", на Околовръстното, ще видиш опашки от автомобили, които чакат с часове за да ползуват именно нашия сервиз и си отиват доволни и много доволни!
И това не е случайно, има си причина за това:


Сщото скоро ще стане и в сервиза на Сливница!
Идва 2007 тодина!
Идва Видов ден!
В сила е новия закон, задължаващ наличието на катализатори на автомобилите!

ЕМ КОМТЛЕКТ е единствената фирма, която ще капсулова катализатори тук в страната!
Определено вложените средства ще се върнат много бързо, като се има педвид мащабите и пазара на това, за което става въпрос!

Мечтай ти, мечтай че ще пуснем "кепенците", освен това, че все повече и повече ограничаваме продажбите на части за Москвичи...хехе хе

Ето ти нещо за инфо:

"ДАИ ще спира колите без катализатори

Володя Киров


Снимка: Александър Михайлов



Надя Христова


От догодина ще се спират от движение автомобилите със свалени катализатори и тези, които замърсяват околната среда с вредни газове над допустимите норми. Това обяви вчера изпълнителният директор на агенция "Автомобилна администрация" Володя Киров и напомни, че от 1 януари влизат в сила промените в Наредба 32 на транспортното министерство за изискванията за емисиите вредни газове.
Според промените за произведените преди 1986 г. автомобили нормата за вредните емисии е 4.8% въглероден окис, а за произведените след 1986 г. - 3.5%, ако нямат катализатор. Всички автомобили, произведени след 1992 г., имат фабрични катализатори за вредни газове. По думите на Киров обаче не са редки случаите собственици им да демонтират устройствата. Тези коли също ще се спират от движение, докато катализаторите не се сложат отново.

Подробности - в "Икономика"


Публикуването на текстове от електронното издание и съответните форуми е разрешено само след писмено съгласие от редакцията.


Дай мнение по статията
Мненията по темата [29] - СЕГА Форум Видими

lsd
[Напреднал][189]
30.11.2005 г. 21:38:02 Ами трабантчетата, вартбурзите и градските тобуси ще спират ли???
редник


30.11.2005 г. 21:55:22 Аман от чиновници, които обичат да се правят на началници...
alabala12
[Златен][246]
30.11.2005 г. 22:31:40 Ами да, сигурно господина по-горе има служебна, чисто нова кола, която кара като собствена - разходите са за ведомството - така, че защо пък да не забрани останалите коли. Или пък защо да не забранят колите на повече от 2 години!??? ами да новите сигурно изпускат планински въздух и миришат на маргаритки. Само дето струват майка си и баща си, но като си имаш служебна кола и може да иа ползваш като лична - кво ти пука.
ОвенЕдинак
[Златен]
30.11.2005 г. 22:48:42 Поредно изхвърляне на чиновник-въздухар.Че то половината ни автомобили са за спиране от движение.Ало, управляващите, някои ваши чиновници се чудят как да изкарат народа да ви свали от власт.Ако наистина се чувствате безсилни да се справите, просто си подайте оставката и да се насрочат предсрочни избори.
WHATS UP


30.11.2005 г. 23:10:20 Споко!Застрахователите ще му стъпят на врата.Ако стане неговата от кой ще взимат ГО?
*666*
[Напреднал][79]
30.11.2005 г. 23:52:59 *****


--------------------------------------------------------------------------------
Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума
--------------------------------------------------------------------------------



Редактирано от - bot на 01/12/2005 г/ 10:31:26

Нашия
[Начинаещ][20]
01.12.2005 г. 00:05:47 па ако жигулата ми е на 30 години нека си кади колкото може....
ТЪПАНАРИ!!!
VOCI


01.12.2005 г. 06:40:35 Ако тая карикатура само се опита да си претвори идеите в живота - и го виждам в черната хроника. Нищо лично.
slartibartfast
[Златен][302]
01.12.2005 г. 07:41:18 Катализаторното гърне се запушва почти задължително след няколко години употреба, особено ако колата е карана само в България.
Резервното гърненце с катализатор струва ~1000 лева и 99% от собствениците на автомобили го подменят директно с резонаторно. Но по документи колата си остава с катализатор.

Само чета
[Напреднал][104]
01.12.2005 г. 08:58:10 Има особена пасмина началници пети-шести ешелон, които, за да бъдат забелязани, хвърлят по някой фишек от време на време. Цитирам подобно заглавие от преди няколко години: "КАТ ще глобява жените, които управляват автомобил с високи токчета." И какво стана? Полковникът, който често се изхвърляше, за да го забележат, постигна своето. Забелязаха го. И го пенсионираха...
Пикачу
[Златен]
01.12.2005 г. 09:07:16 Карам Рено произведено на 31-03-1992 г. Има катализатор, но никъде в талона не е отбелязано това. Как ДАИ ще ми изискват наличието на катализатор, като не е отбелязано? Щото наистина, мисля да го резна, а 1000 лв. не бих дал, като гледам що манталски трошляци, варбурги и грабанти димят на поразия, а никой не ги закача.
Настрадин
[Златен][223]
01.12.2005 г. 09:27:01 Той, АлаБалата, си е напълно прав, но има и друго!
Някой е внесъл определено количество катализатори и сега, за да ги продаде на сметка, ще прави далаверата със същия този господин навярно. Така че, нищо чудно, ако един катализатор струва много пари, изведнъж в България цената им да стане двойна... Както с лекарствата например.
Шофьора
[Новак][1]
01.12.2005 г. 10:03:19 Даваите да караме колелета за да дишаме чистия софииски въздух!
A cop
[Златен][343]
01.12.2005 г. 10:13:32 Първо: това ДАИ да го духа - съгласно закона за администрацията то не може да съществува. Създадено е с акт на МС, който при новия закон трябва да е невалиден. Второ: В БГ катализатор не може да преживее и половината от живота си заради скапаните бензини и нафта. Трето: да поставят катализатори на автобусите и товарните автомобили и тогава да искат и от леките коли. В Градски транспорт нямат пари да сложат зимни гуми, пък какво остава да се сложат катализатори.
9101


01.12.2005 г. 10:14:59 Трабанче - може да се купи в движение за 100 лв.
Катализатор - 1000 лв.
Един катализатор = 10 трабанчета.
Задължителна застраховка - 200 лв.
Една застраховка = на две трабанчета за година.
Ми то излиза по-евтино да караш трабанче без да плащаш нищо, и като те спрат - оставяш им го и си купуваш ново. До 12 трабанчета за първата година, и по две трабанчета за следващите години - не си на загуба.

Бечо
[Златен][355]
01.12.2005 г. 10:21:07 Понякога пищенето в ушите пробужда съвестта,
а искрите в очите освежават ума - само трябва
да се удря както трябва !
А този ще го отнесе - като временно изпълняващ
задълженията си.
Вълчо
[Златен][223]
01.12.2005 г. 10:32:39 Ало, Володя Киров,
а не мое ли преди това тебе да те спрат от движение, а? Аман от евротъпунгери! Дайнов слага ред в образованието, а това недоразумение, Володя Киров - в автомобилите. Като резултат ентропията на системата расте ли расте, вместо да намалява. Както казваше Радой "И таз ли тиква напред ще подтиква?"
Старшината


01.12.2005 г. 10:36:08 бла-бла ... 95% от колите втора употреба да бъдат спрени - бреййй ...
OLDMAD


01.12.2005 г. 12:47:18 Рецепта:
1.Сваля се катализатора.
2.Цепва се отгоре и се вади "тухлата".
3.Заваряване, шлайфане и боядисване.
Общо цена=20лв.
(масова практика на тенекеджиите у BG)
...
Впрочем, ако не се изпълни тази процедура, двигателя работи като трактор ДТ-54, все едно че някой му е напъхал банан, картоф или парцал в ауспуха
Съвета е безплатен, да му мисли ДАИ, как ще установи токсичноста с подвижните си допотопни "гАзоанализатори"!

шуменско пиво
[Златен][470]
01.12.2005 г. 13:52:03 Прави сте пичове, само че аз за да мина годишния преглед, задължително преди това минавам на сервиз да я видят как е. И едно от нещата дето най-много внимават е емисията на газове. Щото ако ме върнат за нещо друго, не е голям проблем. Плащам само 5 евро за повторен преглед и ако вече е ОК, минавам и толкоз. Ако обаче е било за вредни емисии, повторния преглед е три пъти по-детайлен. Т.е. може да ми изкарат и работи дето преди туй не са видяли или са подминали като маловажни. Влезем ли в ЕС-то, спукана ние работата. Щем не щем, тия изисквания ще дойдат и у нас. А тогава... не ми се мисли!
OLDMAD


01.12.2005 г. 14:27:13 Явно не сте в час! На бензомотор с газова уредба не се мери токсичност и СО!
Просто няма начин. Преди техническия преглед, откачаш кабелите на бензиновата помпа и готово. Ако си с жигулка, вадиш маркуча от резервоара към безиновата помпа и му слагаш клечка. Просто колата ви не работи на безин и т`ва е! Да доказват каквото си искат.
А на пътя казваш на ДАИ, че току що си бил на газ-сервиз, ма нещо станало и си минал на бензин...пък той от миналата година...
Бе мурафети има всякакви !
Българина е изобретател по природа
Старшината


01.12.2005 г. 14:32:14 По просто - дай-аджии да не са по скъпи от кат-аджии
XYZxyz


01.12.2005 г. 15:20:00 Пикачу какво значи "манталски"?
Между другото дизелите пушат даже повече от двутактовите. Не знам състава на вредните им газове, но ако след един автомобил има черен шлейф, то той е дизел.

KAT
[Новак][1]
01.12.2005 г. 17:49:51 Колите без КАТализатори трябва да ги спират КАТаджиите :-)
майничка
[Напреднал][121]
01.12.2005 г. 19:38:04 Трябва да се направи нещо, за да се очистят улиците в България от самодвижещите се ковчези, взети за 100 евро от някоя автоморга. Приветствам тази стъпка.
Пейчо
[Златен][496]
01.12.2005 г. 20:03:24 Направи ме Господи ДАИаджия.
Не КАТаджия, не полицай, не данъчен инспектор, не ХЕИ инспектор, не ДВСК инспектор, не митничар. ДАИяджия ме направи и ме гледай та ми се радвай. После да знаеш пак ще има озонова дупка, там при тебе на небето. Ще има и дупка долу в джобовете на бедните превозвачи......
Направи ме Боже ДАИаджия.......
OLDMAD


01.12.2005 г. 20:14:41 Уважаеми господин Пейчо, откъде така изтънко познавате ДАИ-далаверите?
Ако не е професионална тайна, разбира се
Choveka
[Новак][2]
02.12.2005 г. 10:14:16 Правилно - колата е скъпо удоволствие - не може куцо и сакато да кара неква бричка за 150 лева и да трови околната среда и здравето на другите шофьори - колите без катализатор отдавна са морално остарели...
tacho
[Новак][1]
18.05.2006 г. 17:48:02 Аз си карам ауди 80 има кат и тн. обаче не мога да си позволя да си вземая нов 800 лв, и сам решил да си купя един карбуратор от голф и като отвориат капака да ниамам проблеми (или поне така си мисля).По принцип си карам на газ, и направо сам бесен с тази нова глупава наредба. Предполагам че някои от тези където го решиха това внася катализатори и си търси пазар за тях. Това за мен е държавен узаконен рекет, както и за новите номер : ами след 6 месеца може ли някой да ми гарантира че няма да ги сменям пак? Как да си плащам данъците? Това ли е причината заради която няма да ни приемат в Европа или причината е в тези който ни оправляват. Корумпирани .........

Дай мнение по статията


Цени на горивата

Още в рубриката
• Депутатите: Кабинетът да даде пари на учителите

ДАИ ще спира колите без катализатори

• Валери Петров получи наградата за литература на Софийския университет "Св. Климент Охридски" за...


Въведете текст
на английски:



Реклама
1GB Canyon MP3 Player


Посещения
Общо 19340899
Активни 145
Страници 45216
Днес 7724
За един ден 29007
Очаквани 7779
Статистика за статията
Прочетена 3111
Мнения 29
Оценка 3,7
Гласували 46
Отпечатана 1654


Техническа реализация СкайКод ООД. - 0,0625 сек.

© 2000-2005 СЕГА АД "



Не се съмнявай, нещата с опашките пред КАТ ще се повторят!
И къде миличък ще избереш да ти резнат "главичката"?
Имаш избор-при арабите, които пазаруват катализатори от нас или при нас!

Разбира се, на твоята кола нямаш нужда от катализатор, защото ако си прочел:
"Ще спират колите които замърсяват въздуха"

Ама това се отнася главно до "вашите" коли, обречени на специалното внимание на вторичните суровини!

Прочети статията още веднаж статията ,приеми милата усмивка на Мулето, снимащ снимките и се стегни като мъж:




Муле-приеми нещата такива каквито са ООД

И какво от това, че хората са глупави?



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: Myлe]  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 14:50



Абе болен мозък, след като ми осрахте миналата година колата в Павлово да не мислиш че някога повече при вас ще стъпя? :-)

Значи много си го закъсал, щом така отчаяно се надяваш да изкараш пари от изнудването с катализаторите. Това ще да е сламката за която се крепиш, щом наляво и надясно само за това говориш. Да не излезе че ти си гладната кокошка с просото а? И що си мислиш че хората ще се юрнат при теб?

Първо за карбураторните коли проблема е точно никакъв - всяка лесно може да се вкара под 2-3% CO. Т.е. на тях не разчитай изобщо! И защо заблуждаваш и плашиш хората? - никой няма да изисква монтаж на катализатор на карбураторни коли, защото това е най-малкото технически абсурд!

А за инжекционите - процента на такива с махнати катализатори не е толкова голям, а и не си мисли че всички са балъци и ще се втурнат точно във фирма за която целия интернет е пълен с негативни отзиви, носеща името "менте-комплект", или още по-дебилното "охо-бохо и малкия мук оод".

Отделно новите изисквания са в сила от миналата коледа (реално инжекцион без кат. не би трябвало да мине ГТП), ама проблеми няма - даваш 10-20 лева и вместо твоята кола минава друга или подбъзват анализатора. :-). Тези изисквания реално ще се наложат след 3-4 години и процеса на монтиране на катализатори ще е *много* бавен. Та големите печалби и надеждите за бум от клиенти ще си останат в сънищата ти. Още повече че разумните хора ще идат в нормалните сервизи и магазини, а не при теб.



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: hehe]  
Автор diavo (МОСКВИЧИСТ)
Публикувано21.09.06 17:03



Извинявайте че се намесвам г-н Мулетаров имам голф-3 GTI-115 к.с трябва да смяня последните 2 гърнета колко пари ще ми струва всичко, много съм зает и нямам време да мина през някой от сервизите



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: diavo]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 21:59




Здрасти, извинявам се за това, което става тук, но ми доставя удоволствие!
Тази услуга, която искаш, в най лекия случай ще струва около 160 лева,заедно с труда на хората ни!
Има тънкости , така че е хубаво да зная къде ще отидеш, в кой от сервизите ни!
Има и по скъпи варианти, ако имаш претенции относномарката на ауспусите , като цената отива до 200 и над 200 лева.
Когато решиш, намери ни във форума:

И търси Елит:

Чрез нея ще се уточниш с мен, за да ти съдействувам!
Поздрави от Мулето!


Муле-ритник в тенджерата ООД!

И какво от това?



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: hehe]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 22:23




Здрасти Плювко!
Стига си лъгал, че сме ти осрали осраната ти кола!
Що не вземеш я покажеш, че да ти се посмеем!
Или си нямаш фотоапарат?
Или те е срам,защото ще се окаже че лъжеш?
Само ми кажи номера си и ще ти извадя справка , кога си идвал и какво сме ти правили, ако въобще си идвал при нас!
Ще те окрехна малко, защото не знаеш:
Във фабриката за ауспуси, както се разбира, се поризвеждат само ауспуси:

Засега там има 12 декара закупен терен, с тенденция да станат 20 декара, скоето ще се доближим до размерите по парцел, на близкия завод на "Кока Кола".....
Застроената площ е към 2,5 декара, с тенденция за разширение.
Обща численост на персонал в производство-36 човека, с тенденции към повишаване на бройката!
Брой на произвеждани ауспуси месечно 5000 броя, с тенденция към повишаване:

Износ в Гърция, Малта, Румъния,Унгария и Македония в разбер на 2,500 броя месечно, с тенденция към завишаване!
Внос и монтаж на ауспуси за камиони ДАФ, МАН ИВЕКО,МЕРЦЕДЕС, ВОЛВО и т.н.
Само виж снимките от сайта ни и помисли за какво идва реч:

Това не е "хвалба", това са си факти, почти без коментар!

А за катализаторите намя какво да пиша, съвсем скоор ще се усети това, за което днес само споменавам!
Преди 5 години Мулето се усети и знаеше това, което ще се случи в скоро бъдеще и още от тогава бавно и постеренно действуваше в тази насока!
Разбира се Мулето не е само, това си е цял екип, това си е сериозно производство, със сериозна техника,което дава плодовете си!
Благодаря ти за това, което пишеш, то е повод да споделя някои интимни моменти от спомените и снимките , което си е удоволствие за мен!
Я се опитай да напишеш нещо по вярно и по сществено от това, което си написал:
"Абе болен мозък, след като ми осрахте миналата година колата в Павлово да не мислиш че някога повече при вас ще стъпя? :-)

Значи много си го закъсал, щом така отчаяно се надяваш да изкараш пари от изнудването с катализаторите. Това ще да е сламката за която се крепиш, щом наляво и надясно само за това говориш. Да не излезе че ти си гладната кокошка с просото а? И що си мислиш че хората ще се юрнат при теб? "

Купи си едни очила, отиди до сервиза в Повлово и седни да си пиеш кафето там!
Само гледай и слушай, нищо друго!
Ама да не сбъркаш в избора на диоптера на цайсите , моля ти се,щото май си кривоскиф

Радвам се , благодаря ти за поста, опитай отново!

Муле-магарешки бодил в гащите ООД

И какво от това, че глупавите са глупави?



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: Myлe]  
Автор diavo (МОСКВИЧИСТ)
Публикувано21.09.06 22:42



Aз ходих до арабите и те ми казват 180-200лв. гърнета + теуда обаче аз нещо имам предубеждения към тях и не ми се иска да им пълна гушите,а между другото аз пазарувам от магазина срещу кенар за мускала и до колкото разбрах от фриско имало някакви изостанали брони за 412 мисля че имаше и снимки та горе долу какви цени са?На мен ми трябват предна и задна



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: Myлe]  
АвторCrZ, @bikerider (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 16:20



Муле спукай им радиаторите и казаните!

Мога ли и аз да се включа в репертоара?

Къкри си ракийцата в казана
А жирафа си удари главата в тавана
Зайо малтретира вълк в гората
Али Баба се вози на шейната
Ноф кожух си купи баба меца
с кожа от одрана жаба
Реве туй ми ти магаре
Асъл кат одрано яре
Калимафката на попа падна в гьола
индианеца се скри под стола
Яхна стачо своя кон
и отиде на купон
БОТЕВ ПЛОВДИВ ШАМПИОН
пък Уилям Шекспир е галфон
Кравата се мучи да избяга с въртолет
Ама ромите шъ си я хапнат за обет
Настрадин ходжа си купи захарен памук
Котка без уши прави пръжки с лук

а гладна мрафка гони настървена слон
злия турчин падна от един балкон
аборигените играят на несесърди 4ове4е
муле ритна вав главата лакомото ме4е
един хипопотам четеше весник труд
а зебрата играе табла с хремаф паламуд
***

Родна псувня
Родна псувня омайна сладка
що звучи навред край мен
псувня на мама и на татка
псувня що мълвя всеки ден

Ти звъниш когато псувам
в радостни игри ехтиш
вечер малки псувнички
баба тихо ми реди

И над кодификатора унесен
родната псувня пак шепти
милва като нежна плесен
като утрин звън кънти

***

Свинята пее
Виното се лее
Икономът ска4а
Но ето го пала4а
Съска той съска
Крушата се пръска
А ето го иде
Министъра свеж
А дъщеря му се натиска
Стиска ми го тя стиска

Наздраве!



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: ZlZl]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 23:25








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.