Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 01.07.24 
Автомобили
   >> Москвич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Тунинг.. Мухахахахаха  
АвторdEsko (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 18:24



Здравейте,

Решил съм да правя тънинг на Москвето си.. :) Искам да късам АУДИТА по светофарите а и на магистралата.

Порових се малко из интернет и открих малко първоначална информация за Двигатели и скоростни кутии.

Има ли някой който е по-напред от мен.. ? Да обсъйдаме проблемите.



Тема Re:нови [re: dEsko]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано29.06.04 21:29



Пари приготвил ли си? Колко? Щото за такъв тунинг си трябват... Иначе е само чесане на езици/пръсти и мечти на глас.

Онанизм мой лучший друг, укрепляет силу рук!


Тема Re:нови [re: Maistora]  
Автор white_shark (speed up манияк)
Публикувано29.06.04 22:07



напълно съгласен с майсторапърво реши какъв тунинг искаш-оптика само или ще пипаш и двигателя....и до колко $ може да си позволиш.....

Колите на пътя се делят на 2 групи:Москвич и всички останали


Тема Re:нови [re: Maistora]  
АвторdEsko (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 22:17



Mda... pari imam... (bachkam iako i ostavat)
Vuprosa obache e da se pricelia i da si premeria maslinkata na .....
Togava veche ste znam kakvo shte moga da napravia.

Moskveto e 2141 (bazov model Kuzov) s dvigatel ВАЗ 2106-70.

I sega si vurvi dobre (kato za moskvich - max 140 kM/h) ama se zamisliam za dvigatel Renault F4R.. ili daje vidiah che niakakuv pich slojil V6 Audi (mnogo bach mai shte iska toia Audi dvigatel).

Ta nakratko:
Na purvo vreme iskam da smenia Dvigatel i Skorosti... posle shte mislia za drugo (okachvane, djanti, spirachki i t.n.) Spirachkite mislia che shte trebe da gi smenia zaedno s dvigatelia ama shte vidim.



Тема Re: [re: dEsko]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано30.06.04 00:02



Ми щом е 2141, лесно - вдъхновявай се от руснаците. Иначе, мое лично мнение, с френския мотор не се свързвай.
Според мен 2141 не става за екстремен тунинг, по-скоро го докарай да бъде еквивалентен на западна кола като динамика и пътно поведение.
Чети тука:



Онанизм мой лучший друг, укрепляет силу рук!

Тема Re: [re: Maistora]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано30.06.04 01:36



Имаш предвид изнесения център на тежестта от двигателя ли?
Защото аз не виждам проблем с който и да е москвич, не само 2141, ако имаш мотор над 2 литра и скоростна кутия.
Какво друго има в общи линии?



Тема Re:нови [re: Дeмoн]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано30.06.04 02:04



A, не че чак толкова силни възражения имам, но окачването ми изглежда простоватичко, гледам при Ауди каква е тенденцията -- Предното окачване е с двойни носачи, не Макферсон, задното също, доколкото си спомням е независимо, мултилинк...

Онанизм мой лучший друг, укрепляет силу рук!


Тема Re:нови [re: Maistora]  
АвторTACHO (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 02:56



И какво точно не ти харесва във френските мотори?
Аз карам френски мотор и колата си има много добра динамика, а пък ако ви кажа колко ми гори или ще се изсмеете или ще си помислите, че ви пращам за зелен хайвер!



Тема Re:аууууунови [re: TACHO]  
Автор white_shark (speed up манияк)
Публикувано30.06.04 09:19



ладов двигател а?ужас ужас......аз ако съм първата работа ще си сложа двигател 412...не знам сега ти искаш френски двигател и разни V6 от аудита ама повярвай с таз лада до никаде не се стига...поне аз "алекото" не го смятам за москвич а някакъв компромис...чувам по голям разход дава 412 ама е москвичовно според мен смени ли се двигателя различен от москвич аз вече не я смятам колата за москвич
и само нещо да питам аз като се е почнало за двигатели бутала от 21412 може ли да се напъхат в двигателя на 2140...и какво друго трябва да се смени заедно с тях?

Колите на пътя се делят на 2 групи:Москвич и всички останали


Тема Re: Kill the Muh :-)нови [re: dEsko]  
АвторPishmanMajstora (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 16:04



"Kill the Muh" kaza edin porqdy4no pil priqtel dokato gledase s edno oko edna mishica det se opitvase da mu se udavi v birata.
No tova ne e po temata.

Ta kak mozes da kasas Audita ?
Vmesto da pravis Tuning i sarde4en masaz na Kosmi4a, po - dobre si Kupi edno Audi TT i go maskiraj kato moskvi4.
Ste ima mnogo iznenadani





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.