Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 28.04.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 2-ra изклучванови  
Автор21O83 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 23:02



здравеите на вси4ки,ре6их да потърся разре6ение на моя проблем в ва6иа форум за6тото в ЛАДА не се отзоваха подобава6то с проблема ми,та проблема ми е следниа:2-ра скорост изклу4ва,какви са вазможните при4ини за моя проблем,колата е самара,аха да кажа само 4е преди да запо4не да изклу4ва когато изцедя калата на 1-ва и при превклу4ванато на 2-ра се 4ува6е хъркане,сега хъркнето се 4ува и като вклу4а от 1-ва на 3-та.THANK YUO predvaritelno



Тема Re: 2-ra изклучванови [re: 21O83]  
Автор marchan (непознат )
Публикувано13.05.06 00:13



на 2140-ка на дядо ми имаше такова хъркане на втората и за кратко време се скапа цялата и трябваше да се подмени котията.може да са и синхронизаторите все пак(ако имаш късмет)



Тема Re: 2-ra изклучванови [re: marchan]  
Автор21O83 (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 14:42



благодаря за мнението на MARCHAN,забравил сам да кажа 4е синхронизатора е сменен и проблема не идва от него,а от не6то друго мойе би муфа която е 42 лв



Тема Re: 2-ra изклучванови [re: 21O83]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 20:11



Леле мале, тоя народ не може да пише вече...



Тема Re: 2-ra изклучва [re: !]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано13.05.06 21:53



Има вероятност така да изкара с години,но все пак се оглеждай за кутия.От Ритмо не ставаше ли?

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: 2-ra изклучванови [re: !]  
Автор21O83 (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 22:09



nz kavo izka6 da kaje6 s tova''lele male toq narod ne moje da pi6e ve4e'',ako se otnasq za men po dobre me popravi kato mi go kaje6 napravo v o4ite otkolkoto za garba,nadqvam se sega da si me razbral kakvo izkam da kaja



Тема Re: 2-ra изклучванови [re: sentinell]  
Автор21O83 (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 22:13



blagodarq za mnenieto na SANTINELL,no vse pak si mislq 4e ne e za smqna i 4e za vseki problem si ima re6enie,makar i po nakoga da struva skapo,koeto e nai lo6oto:(



Тема Re: 2-ra изклучва [re: 21O83]  
Автор diavo (непознат )
Публикувано14.05.06 13:55



абе верно е че всеки проблем си има решение, то твойта кутия ще я направиш но за колко пари??? Затова SENTINEL те съветва за нова кутия,ще ти излезне пъти по-евтино като се има в предвид колко коли сега отиват на скраб



Тема Re: 2-ra изклучва [re: diavo]  
Автор21O83 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 19:26



da naistina parite sa golqm problem,no v tuka va blagoevgrad rpoblema e drug,ima nqkolko punkta za vtori4ni surovuni,no samo v 1 ot tqh ima samara na koqto skorostnata kutiq e 4 stepepnna.Az ne izkam 4 stepenna za6toto moita e 5,a pak i tazi deto e tam ne o4akvam skorostite i da sa zdravi,vida i e ne e za govorene cqlata e.....



Тема Re: 2-ra изклучва [re: 21O83]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 15:01



Пише се "вклЮчва" и "изклЮчва", а не "вклУчва" и "изклУчва". Понеже си го сбъркал на 5-6 места явно не е случайна грешка.
Отделно 4-ки и 6-ци вместо "ч", "ш" и т.н. може да имат някакъв смисъл като се пише на латиница (пестиш 1-2 букви), но на български от тях няма никакъв смисъл, освен че текста става противен за четене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.