Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 21.09.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Носталгично...нови  
АвторO1 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 16:30



Жив е Той жив е,
тук под Москвича
потънал в грес
лежи и пъшка
Юнак стар
в сила мъжка.
На една страна
захвърлил чука
на друга гума
на две строшена!

Гумите купени от "Ем комплект 33", не се чупят на две!

Като усещам как се топят москвичетата!
Отгоре на всичко, се топят и доставчиците на части, оформя се бъдеща криза на части от първа необходимост.
Осезателна е липсата на части за основен ремонт на 2140 и 2141.
Имаме нови части за изхвърляне вече, ще ги давам на вторични суровини:
разни части по скоростните кутии на 2140,някои задни калници за 2140 и 408 и някои други.
Ако някой се интересува , нека пита по телефона или на справките ни:


Съжалявам че така се получава!
Използувам случая да ви кажа, че имам много части за 21041 на склад, втора употреба.



Тема Re: Носталгично...нови [re: O1]  
Автор eдин Пeтъp (...не повече)
Публикувано25.02.06 21:29



Добре.
Дай тогава колянов вал за 1,7 - УЗАМ 3317.



Тема Re: Носталгично...нови [re: eдин Пeтъp]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано25.02.06 22:44



Aз искам блок за управление на МПСЗ, ама от руските, препрограмируемите.



Тема Re: Носталгично...нови [re: O1]  
Авторnettle (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 13:42



Аз пък мога ти кажа че при рускинята и арменеца има части колкото си искаш. Ако нещо не намирам, поръчвам си го с наложен платеж от Русия



Тема Re: Носталгично...нови [re: nettle]  
Автор diavo (непознат )
Публикувано27.02.06 19:44



как стават тея поръчки да си поръчан едно безкантактно делко???И къде е този арменец???



Тема Re: Носталгично...нови [re: O1]  
Автор diavo (непознат )
Публикувано27.02.06 19:46



А па за рускинята не ми говори, нали я виждам сека седмица на битака да пазарува от турцие дееба тъпата п..тка



Тема Re: Носталгично... [re: diavo]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 22:35



Така е, картината е мрачна.
Завода от много години не работи и няма шанс да заработи. Сериозни фирми нямат интерес да произвеждат качествени резервни части за пределно евтини изчезващи коли. Останалите от съветско време чаркове свършват, остава "колхозното" производство с най-меко казано съмнително качество и моргите, които са временно решение. И търговците нямат интерес да се занимават с такива части.
Нищо ново - такава е съдбата на всяка кола, само че при москвичите всичко се срина много бързо.
Та който смята и след 5 години примерно да си кара москвича трябва да се запасява сериозно.



Тема Re: Носталгично...нови [re: koko]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано27.02.06 23:57



Така е...Аз смятам да започна лека полека да изкупувам 2140-ски и складирам всичко що имам...След 1 Април смятам,че цените ще поспаднат и може да ударя с 1-2 броя - разкостявам и в гаража и тавана...Няма как иначеНо все пак според мен поне още 8-10 години може да има части...Турски дори пак спасяват положението по ходовата част,завода в Разград се грижи за ремонтните комплекти за мотори,части по спирачната система се внася от Русия,ламарини доколкото знам има предприятие в с. Дъбник край Бургас,а в складовете има доста залежала стока както и все още стари заводи в Русия продължават производството,защото доколкото гледам там Иж и Москвич бая се търкалят по пътищата,а както знаете Иж 412 се е произвеждал до 1997година с конструкция съвместима с на Азлк 408,412, 2140 и не може частите да се изгубят ей тъй изведнъж като се приеме,че колата се е произвеждала и продавала успешно до тогаваЛошото е,че тук почват да се губят автомобилите,а с това търговците на авточасти нямат интерес да внасят части за автомобил,който заема минимална части от автопарка на Б-я


2140 GT


Тема Re: Носталгично...нови [re: eдин Пeтъp]  
АвторO1 (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 07:54





Не търси туй що го нямам.
Търси туй що го имам.
Хората дават и подаряват нещата, които вече не са им нужни.
Хората търсят и купуват нещата, които не са им нужни.
Рано или късно, тези неща отиват на боклука, така както сега става с Ладите и Москвичите.
Ама кво да правя!
Питай за нещо друго, което го имам!





Тема Re: Носталгично...нови [re: white_shark]  
АвторO1 (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 07:59





ПРав си!
Тези дни ми се мярна публикация, че АЗЛК са банкрутирали!
И аз взех мерки и сега не зная какво да правя.

Май доста неща ще отидат на вторични суровини, където им е мястото.
Важното е че имаме нови алуминизирани ауспуси за 21412, които са много красиви.
Те ще надживеят останалата част от колата.
Така че спокойно, без паника!

И кво от това?






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.