Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 21.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано12.02.06 16:17



Здравейте колеги.

Отдавна не съм ви писал, но съм супер зает и за тва.

Сега.


Разбрах, че има идея за среща в ТРОЯН на 15 -16 Април ( Събота и Неделя

По принцип я организират от Лада Клуба , но тя се отнася както знаете за всички СОЦ. автомобили

та идеята ми е - колкото по рано се организираме ,толкова по добре...!!!

Аз реших - твърдо ДА ще ходя

Напишете кой мисли да ходи и да се организираме.

Аз ще направя всичко възможно от Стара Загора да трягнем по-внушителна група.

Засега желание са проявили 8 коли - така ,че стягайте се и вие и се организирайте...!!!!



Редактирано от lvan4O на 12.02.06 16:24.



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: lvan4O]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано12.02.06 17:42



Пловдивската бригада може да НАМИНЕМ неорганизирано. (Не съм говорил конкретно с Тошо, де, ама като знам настроението, горе-долу в тая насока са нещата).



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: Maistora]  
Автор stefchoOO (космичист)
Публикувано12.02.06 20:54



Е,Майсторе,че то без тебе каква среща на клуба ше е?Ми нали ти си тартора на нашата агитка!



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: stefchoOO]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано13.02.06 00:47



хаха Най-много да ма набийти и да напрайти преврат



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: lvan4O]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано13.02.06 19:47



Банда....не съм наясно как ви минават срещите,прочетох това онова...Ако ще се прави национална среща на каквото и да е,не е зле да се направи някаква организация.
Троян е хубаво място,има какво да се види...който е от района,може да се опита да посети кмета и да провери дали местната община няма да има желание да се включи с някаква помощ по въпроса.Поне с информация могат да са полезни-хотели,карта до мястото,едно съобщение на сайта на общината..и т.н.Това са част от неща,за които се сещам на "прима виста"

Второ-другите автоклубове знаят ли за събора...По едно съобщение на сайтовете им няма да е излишно.

В троянската община,село Гумощник,има паметник на загиналите българи на "Титаник"...никъде другаде няма такова нещо.

Трябва да се събере инфо за интересни места от региона,които могат да се посетят-хижи,екопътеки и т.н.По тоя повод не е зле да се предвидят два дни за събор,а не един.

В село Дълбок Дол е Етнографския туристически комплекс Тера.Работи целогодишно има какво да се види.

Село Калейца-има интересен водопад,музей на партизани и църквата "Св. Спас",която е вкопана в земята.

Село Опрешак- Националната изложба на народните художествени занаяти в с.Орешак е единствената в страната, където ежегодно участват български и чуждестранни майстори със своите творби-предмети от керамика, дърво, метал, тъкани, везба, накити, оръжия.Комплексът притежава 4500м2 изложбена площ в 9 зали. Мнозина от участниците даряват свои предмети, благодарение на което комплексът разполага с постоянна изложба, включваща над 1000 експоната от цял свят. Работи целогодишно без почивен ден.Художествени произведения могат да се закупят и в специализираните магазини в района на Изложбата.

В село Патрешко има остатъци от тракийски могили.

На 2 км от Троянския манастир се намира с.Черни Осъм - в непосредствена близост до резервата Стенето и Зелениковския манастир, в подножието на върховете Голям Купен и Левски.Черни Осъм предлага живописни гледки край бреговете на едноименната река, малки плажчета и вирчета, подходящи за риболов, много туристически маршрути и организирани високопланински преходи с водачи, които са подготвени от единственото по рода си училище за планински водачи.Черни Осъм е известен най-вече със своя Природонаучен музей създаден от местен учител по биология.Притежава ценни експонати от местната фауна-над 1200 вида.

На 15 км югазападно от Троян в подножието на уникалния връх Козя стена се намира с.Чифлик. То е разположено по най-горното поречие на р.Бели Осъм.Най-привлекателен за туристите е курортният комплекс, построен край изключително мощен минерален извор с дебит 3 000 л/мин и температура 52°С. Курортът разполага с минерален басейн с олимпийски размери и плаж, множество малки заведения и хотели със собствени басейни и възможности за балнеолечение и физиотерапия.Ако не сте виждали къпещи се хора в горещия басейн на фона на огромни снежни преспи наоколо-ей там може да се види...ако има сняг...(което е малко съмнително през Април:))



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано15.02.06 14:45



И аз съм ЗА...Ще направя всичко възможно да се домъкна на 15-ти април там...

Организацията доколкото следя форумите са я поели Шкода Клуб...Те предложиха мястото и датата=>мисля,че и те ще проучат върпоса с място за отсядане и други...Още има време мисля,че към средата на март вече всичко трябва да е окончателно решено и ще пиша тук,защото следя техните форуми редовно...
Има още време така че спокойно...Може да има изменения,за които ще пиша своевременно;)

Живкоооооооо ще избиеееееем няма как...Аз подготвям доста старателно колата дано стане навреме...Между другото този уикенд смятаме да минем към Ст.Загора ама ще ти се обадя допълнително или по Боян ще разбереш какъв е плана на действие


2140 GT

Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: white_shark]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано15.02.06 19:28



Преди няколко дена попаднах на нещо в snimka.bg.Качено е от някой си "монтоя" или нещо подобно беше-рекламен банер за въпросната среща.Питах в клуба на лададжиите за какво става въпрос,ама те май нацяло са се пренесли в новия си форум и не четат тук изобщо.А ме мързи да се регистрирам на по 100 места,за да питам нещо елементарно.
Ето го и въпросния банер:
http://img451.imageshack.us/img451/7844/meetinglogo5kr.jpg

Ако това е официалния рекламен банер за срещата,предлагам хората,които пишат и по други места в нета,да си я сложат тая картинка като подпис и да я държат там до началото на април.За да могат повече хора да разберат за това.

Аз например пиша и на други места,където със сигурност има хора и с лади,и с москвичи и с всякакви други соц-коли,ама не всички влизат в дир.бг,и не всички се ровят по автомобилните теми,за да разберат за срещата.

А ако ще е в Троян-наистина,дайте да намерим някого от там,да питаме дали искат да сложат един банер на официалния сайт на общината.Това си е реклама все пак,при това сериозна.



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: Maistora]  
Автор stefchoOO (космичист)
Публикувано15.02.06 20:51



"Най-много да ма набийти и да напрайти преврат"
Ех,Майсторе,тебе човек неможе да те изненада бе!

Редактирано от stefchoOO на 15.02.06 20:51.



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор eдин Пeтъp (...не повече)
Публикувано15.02.06 21:39



Те верно шкодаджиите са най-сериозни и ако нещо ще има, от тях ще е, ама защо на въпросния банер не им виждам логото???



Тема Re: СРЕЩА - 15 Април - ТРОЯНнови [re: eдин Пeтъp]  
Авторcтapчe (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 20:06



кои знае защо някой е приписал заслугите за организацията на лададжиите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.