Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 20.04.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Без думи :)нови  
Автор Moskvich S (Моско®)
Публикувано11.12.05 17:49




...eto go i zaltiq zvqr...







Тема Re: Без думи :)нови [re: Moskvich S]  
АвторTlER (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 19:17



Здрава музика имаш!От каква кола е скоростомера , отчита ли правилно?Пружините отзад помагат ли в завой?От каква кола са ти джантите?



Тема Re: Без думи :) [re: TlER]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано11.12.05 21:33



Какви са тези джанти..Двойни ли?Ск.кутия каква е...Разкажи малко за подобренията...И най-вече дай малко данни ако си засичал...0-100км/ч,0-400м,макс.скорост и т.н.


2140 GT

Тема Re: Без думи :)нови [re: TlER]  
Автор Moskvich S (Моско®)
Публикувано12.12.05 00:02



Ami muzikata si q biva ...
skorostomera i kilometraza otchitat vqrno v momenta, kato sam s 3,9 na glavnoto predavane i visokite zimni 14ski
a pruzinite sa si pruzini... kak da pomagat ?!
prednite djanti sa si ot moskvich, a otzad sega za zimata sam kachil edni 14ski ot mercedes , inache sam pak s 13ski samo che po-razduti - 205/60/13





Тема Re: Без думи :)нови [re: Moskvich S]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано12.12.05 00:06



Е не си ли проверил какви времена ти дава колата???


2140 GT

Тема Re: Без думи :)нови [re: white_shark]  
Автор Moskvich S (Моско®)
Публикувано12.12.05 00:14



Ne, ne sa dvojni, a sam gi razshirqval sas shina ...
Kutiqta si e ot fiat 131 Mirafiori ...
Momcheta, otdavna sa mi minali meracite da kasam poluoski ne sam mu zasichal uskorenieto, no sega se dvizi kato parahod, zastoto sam mu stisnal gazta - 9.5 gradsko
inache poveche ot 170 ne sam vdigal - togava ne go karam az, a toj men





Тема Re: Без думи :)нови [re: Moskvich S]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано12.12.05 00:19



Абе защо така викате,че при високи скорости ставал неуправляем...Моя съм го сръчквал до 150км/ч,но при хубава пътна настилка не усещам проблем и тъй мога да си го карам,но заради високите обороти от време на време му пускам газта,защото при продължително време на 5600 почва да ми става жално...Ама си го го държа 90-140 постоянно на дълъг път...Хубаво нещо е твоята пета предавка ама трябва да имаш време,познания и средства да си монтираш такова животно...Браво;)


2140 GT

Тема Re: Без думи :)нови [re: white_shark]  
Автор Moskvich S (Моско®)
Публикувано12.12.05 00:20



Ne, ne sam , a i ne me valnuva tova
Valnuva me da q napravq da varvi s voda
Na mesec minavam pone 1500km, ne mi e nuzno da mi harchi 20 na 100 i da mi uskorqva za 7 sek .






Тема Re: Без думи :)нови [re: Moskvich S]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано12.12.05 07:36



Пич, да беше го поизмил отвън и отвътре преди да го снимаш. Вътре е потънал в прах и кал, не ви ли дразни да карате такива коли?


His Toy

Тема Re: Без думи :)нови [re: 3X]  
АвторDARK (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 02:37



dobra rabota.ma 6tom ne vur6at nikva rabota tiq prujini otzad za kvo si gi slojil?I verno toq mosko edna banq 6e mu doide dobre :)Vika6 170 si vdigal ama opunat na maks ili ima rezerv za o6te!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.