Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 17.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Тема Vrati za Aleko!нови  
Автор -MJ- (непознат )
Публикувано21.04.05 15:18



triabvat mi 4etirite vrati za moskvi4 aleko jelatelno neizgnili! Pitah za novi ama ne si zaslujava mnogo sa skupi! Ta ako niakoi znae ne6to po vyprosa 6te sum mu mnogo blagodaren :)



Тема Re: Vrati za Aleko!нови [re: -MJ-]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано21.04.05 16:13



Търси в М-Комплект в Зона Б-5 и на моргата на околовръстното.

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: Vrati za Aleko! [re: sentinell]  
Автор -MJ- (непознат )
Публикувано21.04.05 18:30



6te mi akje6 li kade po to4no e tazi morga na okolovrystnoto 4e ne ia znam a i v zonata ne znam kakvo ima.Az si tyrsia vrati vtora upotreba 4e novite sa po okolo 100lv ednata :)



Тема Re: Vrati za Aleko!нови [re: -MJ-]  
АвторPishmanMajstora (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 09:50



Januari imase edin cql Aleko izhvarlen za Skrap v sklada za vtori4ni v Slatina. Sklada e do Transportnoto u4iliste cenata na zakupen metal e 0,5 lv/kg.
Edin izostavel Aleko ima na ygyla na ulicite Porto Lagos i Nikola Slavkov - Do AG bolnicata do NDK ... ne znam dali se prodava, no veroqtno skoro ot obstinata ste go vdignat



Тема Re: telefon na sobstvenika na morgataнови [re: -MJ-]  
АвторPM (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 09:57



Telefona na sobstvenika na morgata e 0888 86 04 84 - Ognqn
Morgata e pod pod okolovrastnoto pod botani4eskata gradina - na srtedata na edna livada. Na e pokriva na edna baraka ima ka4eno 1/2 kupe ot 412.
Uspeh



Тема Re: telefon na sobstvenika na morgataнови [re: PM]  
Автор playman (Механик-водач)
Публикувано22.04.05 10:33



В Слатина вече няма нищо от Алеко.На мен ми трябваше джанта,но и това не намерих.
Но виж кво намерих в mobile.bg :
Продавам ВРАТИ за москвич алеко, Тел.: 06246694, e-mail: lambrin.db@abv.bg
населено място: Велико Търново

Редактирано от playman на 22.04.05 11:12.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.