Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 28.09.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема "Среща 1" 2005г.нови  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано08.03.05 18:06



Значи според мен вече е време ако не с друго да започнем с организационните въпроси...
Така...С какво да започна...Срещата се обмисля за Април.Мястото което ще посетим трябваше да е Ловеч,но така и не разбрахме има ли какво да се види,защото за някой членове пътя от дома до Ловеч не е никак малко-дали видяното ще оправдае пътя,разходите и т.н.....

Въпросите трябва да обсъдим:

1.До Ловеч ли отиваме последно?

2.Април месец ли остава...Предполагам че времето ще бъде приятно и ще е удобно за Вас...

3.Казвайте кой ще идва?...Сборни пунктове за отделни области да се оповестят да видим някъде може на групи да се тръгва.

4.Нека измислим някакъв план за изпълнение още отсега-къде другаде ще ходим,разпределение на времето-да се съберем всички заедно по едно време и т.н.


Накрая нека окончателно се даде отчет с хората който ще идват и разпределението по колите да знаем що за среща ще стане.
Разчитам на отговорност и организираност от ваша страна-в крайна сметка правим го да ни е готино на всички
Благодаря


The Blacksea White Shark


Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: white_shark]  
АвторautoDoc (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:03



Става,но ако може да е в началото на месеца защото тогава дават заплати.
И ако жена ми не роди дотогава.



Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: white_shark]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано24.02.05 15:46



Според jamie, в Ловеч няма какъв да го дървим. Предлагам примерно някъде в центъра на България, между Габрово и Велико Търново, ако някой от там обитаващите знае подходящо място (т.е. приемливи цени за нощувка, възможност за приготвяне на ядене, подходящо помещение или тераса (в зависимост от температурата) за мохабет и поркане. Ако ще е през април, то нека е тогава, когато се събират повече почивни дни (май някакви великденски празници има по това време).

"Пази планината чиста - убий турист!"


Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: Maistora]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано24.02.05 18:56



Аз съм ходил на "Люляците" край Габрово и също има една база на Газстрой май беше на Вонеща вода...За край В.Търново мисля че М403 беше оттам...Ако знае нещо да се обажда...
На Люляците е тихо-базата е голяма има ресторант,доколкото си спомням и площадка за градина...Има голям парк...Пътя е с доста завоиЗа Вонеща вода станцията не е зле...Ресторанта също ще ни събере има и отвън място...Паркинг за колите-даже зад станцията е толко голям че има място да се повъртят колите ако някой иска
Това е което мога да предложа аз...Друго ако се сетя ще споделя

Давайте предложения колеги


The Blacksea White Shark


Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: white_shark]  
АвторM4O3 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 19:37



На линия съм. Мога да проверя това-онова из Търново. За Вонеща вода ми се струва, че е добра идея. Мога да поразпитам и из Габрово също.



Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: M4O3]  
Автор svetlion ()
Публикувано26.02.05 06:06



ААА момчета..още малко да се затопли и ще го измислим...няма да се размине без МЕЖДУКОНТИНЕНТАЛНА среща на МОСКВИЧ-феновете



Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: svetlion]  
Автор Penata (Madein Bulgaria)
Публикувано27.02.05 14:05



Нема лошо, убаво ич, вземете та измислете първо датата, после ще кроим капа на нероден Петко.



Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: Penata]  
Автор svetlion ()
Публикувано28.02.05 11:48



Според мен...да дойде топлото време..иначе-не мож ме накара



Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: svetlion]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано01.03.05 00:26



Аз дадох идеята за среща в Ловеч.

Защо Ловеч:

защото не съм ходил там.
защото там се намира завод Балкан
защото към завод Балкан в Ловеч има и музей и в него има излойени Москвичи
кво ви прече да е в Ловеч ,и там ще се намери добро място за сабиране и хотели и станции и механи и дискотеки има ,

Аз казвам отиваме в Ловеч

е вище тва сайтче :



Само някой да се запане




Тема Re: "Среща 1" 2005г.нови [re: lvan4O]  
Автор Penata (Madein Bulgaria)
Публикувано01.03.05 11:03



Евалата Живко, взе че ми припомни че съм Българин, стана ми много гот, нема да е лошо и да се запознаем с автора, ако е възможно, да му благодарим за свършената работа, че напоследно време губиме единтичност, опитват се да ни направат като тях, ама ядец, АЗ СЪМ СИ БАЛКАНДЖИЯ.

Аиде със здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.