Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 28.05.24 
Автомобили
   >> Москвич
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Части за 2140Днови [re: Maistora]  
Автормapтин (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 19:35



Продавам карбуратор, алтернтатор и стартер за 2140Д. Цените са по договаряне. Имам и скорости, но са развалени (задна скорост изключва). 0886834438



Тема купувам бронянови [re: Maistora]  
Авторdrsasho (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 17:30



купувам предна броня за москвич Алеко по-взможност и задна, ако някой може да предложи нещо да го предлага е и цената да каже



Тема Re: купувам бронянови [re: drsasho]  
Автор diavo (непознат )
Публикувано27.02.06 08:33



предна стъклопластова без забележка 15лв



Тема Продавам 21412нови [re: diavo]  
Автор playman (Механик-водач)
Публикувано01.03.06 11:51



Много ми е криво,но ще трябва да се разделя с моя 21412. Ще се опитам да бъда подробен:
1. Колата е за части-води се на името на баща ми,а той не е тук за да се прехвърли,освен това е спряна от движение в КАТ.
2. Няма такъв москвич: нова спирачна система (цялата),нова предница (цялата без пружините),вдигател след основен ремонт (чисто нови бутала,ризи,сегменти,верига,делко,лагери на кол. вал ... и още много),спортни: волан,педали и скоростен лост (само волана е 130лв.) предни седалки от Мерцедес 190,централно заключване,музика,бели уреди на таблото
(тука някъде съм пост-вал снимки)
3. Външния му вид обаче не много добър (кърпен и пръскан преди няколко години,но е позагнил)
4.Колата си е в движение - сипвам масло и вода и се возя

5-то и най-важно: на морга няма да го дам каквото и да ми струва.Искам да си дам колата на човек,който ще оцени какво съм направил с нея и ще я използва възможно най-рационално.
За цена въобще не съм мислил (сега си дойдох от Португалия и не знам как са цените) Ще се радавам ако някой от клуба ме ориентира.


А освен това аз и колата сме в Перник
тел. 0888 391 395 - Венци

Редактирано от playman на 01.03.06 11:54.



Тема Re: Продавам 21412нови [re: playman]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано01.03.06 18:30



Аз си търся кола за риба и миналата седмица ходих да гледам един мохер.Алеко-с ладовия мотор.Една жена му искаше 300 лева.Бил на баща и,човека починал и тя няма какво да го прави.Отвън колата е слънце-боята е все едно сега слиза от завода.Салон идеален.Човека си го е гледал,отделно в жабката имаше и едно тефтерче,в което беше записвано всичко-кога какво е ремонтирано,какво е сменено,кога и колко бензин е сипал,колко масло.Всичко това старателно записано по дати от 89-та до сега.По мотора нямаше даже една капка масло.За първи път виждах такъв руски двигател.Наистина манияшка поддръжка.
Обаче като погледнах отдолу-подовете опираха в пътя...изгнили и провиснали.Като отворих багажника,през калниците се виждаха гумите...жестока гнилоч по целия под-всичко е за смяна-от-до.Звъннах на един познат тенекиджия...той разправя,така както ми го описваш,под 400 лева тоя ремонт не го виджам.Което окончателно ме отказа.Тя по начало 300 лева си е цена за Алеко,а това има ремонти за поне 400 и всичко на етапа преди да се стигне до данъци,застраховки и номера.Ще е чудо,ако дойдат под 1000 накрая....Което вече отива отвъд границата на абсурда,защото това е луда цифра за който и да е москвич,независимо от състоянието.Просто няма смисъл.
И така като чета какво си писал-всеми да го разчастиш това нещо и го продавай на парче.Ако ще и 500 лева да му струва волана,никой нормален човек не би се хванал да съживява подобна мумия,че и пари да ти даде за нея.Или поне не повече,от колкото струва като старо желязо.
Е това м е най-гадното на тоя тип коли-че имат за собственика огромна сантиментална стойност понеже в тях са вложени и време,и пари,и енергия,за да се направи нещо,която поне малко да прилича на кола...а пазарната стойност на това нещо е абсолютно никаква.



Тема ПРОДАВАнови [re: Maistora]  
АвторДим (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 10:43



Продавам диференциал, скоростна кутия и комплект стъкла за "Москвич ИЖ". Цени предлагайте. Тел за връзка гр. София 02 929-69-92.



Тема Re: Продавам 21412нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор playman (Механик-водач)
Публикувано04.03.06 17:26



В такъв случай колата ще продължи да си седи пред блока.Не съм приритал за 200-300 лв., но за желязо няма да я дам за нищо на света !!!!



Тема Re: Продавам 21412нови [re: playman]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано04.03.06 22:11



Ами седни направи една груба сметка колко ще му излезе на човека,евентуално решил да го възстановява тоя мохер,и ще видиш,че и тия пари са му много.Така,че в случая,ще е по-добре да намериш някой,дето да му е кеф да рови по такива машини и да се занимава с удоволствие с колата,вместо непременно да и търсиш вложените пари.Такива хора не останаха много.И все по-малко стават.Да,вярно,че в Унгария и Полша още се правят малко части,но това нищо не означава.



Тема Re: Продавам 21412нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор playman (Механик-водач)
Публикувано06.03.06 10:20



Сигурно съм се изразил неясно, сега ще поясна: знам, че не мога да си взема вложените пари ( в никакъв случай).Аз съм ги давал,защото ми е кеф да си ръчкам по колата и винаги да е ОК. Искам само да я дам на човек,подобен на мен, който ще си свърши работа.Мойта кола не става за каране,заради проблем с документите(описал съм го по-горе). Колата може да се използва единствено за части-има много чисто нови. Но да я дам на пункта за скраб-няма да стане,колкото и пари да ми дават. В случая парите не са най-важното.
Мисля си,че в това клубче има хора като мен и затова именно тук пиша обявка за колата.
Ясно ми е,че наште коли са изчезваща порода,но ако не ми се налагаше нямаше да стои пред блока.....
Но няма как-след 1-2 седмици пак си заминавам за Португалия и май така и ще си остане москвето



Тема Re: Купувам спирачни апарати 2140 [re: Vanka.ta]  
Автор toncho_pitankata (непознат )
Публикувано12.03.06 15:39



Аз търся спирачни апарати за москвич 412 може и да е само един но да е с читави бутала, защото на мен са ми се скапали буталата от ръжда. Моге да ме потърсиш на 0898/710368 или пиши на tonypanajotov@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.