Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 26.04.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Тема е тук не си прав!нови  
Автормockви4oв (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 18:15



зна4и виждал съм 2140 с жигулска помпа проблем никакъв!освен това тоя регулатор отзад маи може и без него!за тръби имам пълния комплет от 2140!някак си ще ги вържем за помпата!



Тема Re: е тук не си прав!нови [re: мockви4oв]  
Автормockви4oв (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 18:36



еи тва беше по друга тема!малии къв съм прос!



Тема Re: е тук не си прав!нови [re: мockви4oв]  
АвторPishmanMajstora (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 10:18



Не казвам че е невъзможно да се направи някаква замяна с помпа от друга кола, но лично аз не виждам особен смисъл. Ако е нещо свързано с икономия на гориво например - да, струва си човек да опита, но едно цялостно префасониране на спирачната система поне за мен е рисковано начинание. Ако имаш познания, време, средства и подходящи условия за работа - действай.
В крайна сметка обаче ефекта какъв ще е ? Спирачния път надали ще е по- къс. Въпреки че концепцията е остаряла, ми се струва че спирачни апарати с барабани според мен създават по- малко проблеми (ако всичко е изправно). Дисковите спирачни апарати на Москвич са доста примитивни и не мисля че ще имаш голяма полза от цялата работа.



Тема Re: е тук не си прав! [re: мockви4oв]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано12.01.05 22:02



Защо си мислите че като инсталирате нещо от Жигула, Фиат или каквато и да е там друга кола, Москвича ще тръгне по-добре? Не признавате ли по този начин че всички други коли са по-добри от Москвич?


His Toy

Тема Re: е тук не си прав!нови [re: 3X]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано12.01.05 22:42



Що, кой твърди, че москвичът е по-добър от другите коли? Поне аз - не, пък и с който от клубарите съм говорил, всички са съгласни, че москвичът не е особено добра кола, но всеки си има причини да отглежда и обича своя.

"Пази планината чиста - убий турист!"


Тема Re: е тук не си прав!нови [re: Maistora]  
Автормockви4oв (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 15:29



ами аз си правя колата на мен да ми е кеф!щом има нещо което не е добре направено или може да се замени с нещо по добро аз съм ЗА!сменям и не се замислям дали е от лада опел или некво друго возило!



Тема Re: е тук не си прав!нови [re: мockви4oв]  
Автор 412 (непознат)
Публикувано18.01.05 16:03



Ами аз да ви кажа Помпата и сервото ми са от ЛАДА. Не казвам че са по-добри - Просто не са толкова скъпи. Дали спира по добре ами аз не виждам разлика.
Просто мойто серво се прецака и то струва6е пове4е от серво с помпа от ЛАДА.

А за това че е най добрата кола - и аз не твърдя това просто си ме кефи макс. това е.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.