Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 01.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Видях този Москвич, какво да правя?нови  
Авторm4O7 (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 11:34



Зад моя блок стои този Москвич. Той е на баща ми. Купил го е 1972г. На таблека под капака има щампа 1961г.(тогава е произведен явно). Дали да се захвана да го реставрирам? Състоянието му не е много добро, но е в движение. Сигурен съм, че ще има доста работа.







Тема Re:нови [re: m4O7]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано20.12.04 12:45



тва май е Москвич-402!!! Или, ако е 407, то е с дизайна на 402, решетката на радиатора имам предвид. И сигурно е с 3 скорости.
Ще е трагедия, ако отиде за скрап.

"Пази планината чиста - убий турист!"


Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя?нови [re: m4O7]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 13:03



Заслужава си да се възстанови. След 20 години ще струва адски много пари.



Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя?нови [re: m4O7]  
Авторm4O7 (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 13:59



Имате право за решетката - не е оригиналанта точно на тази кола. Преди около 15 години брат ми донесе от някъде тази решетка (ако изобщо може да се нарече решетка), иначе преди това си беше с другата - оригиналната на 407 - изглеждаща наистина като решетка. Тя е прибрана, така че винаги може да се сложи обратно. С 4-ри скорости е! Може да не започна скоро работа по него, но със сигурност няма да позволя да бъде претопен. Като взех книжка края на 80-те години съм му навъртял доста километри. Поне за мен си остава един хубав спомен от миналото.



Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя?нови [re: m4O7]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано20.12.04 15:56



e, и така бива, но щеше да е още по-ценен, ако беше 402 или 407 с 3 скорости и такава «решетка»

"Пази планината чиста - убий турист!"


Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя? [re: Maistora]  
Автор Penata (ИЖ- машина)
Публикувано20.12.04 17:07



Здравеи М 407, искам да ти изкажа благодарност от Кюстендилските Москви4ари, 4е няма да отиде машината за скрап, ако имаш интерес може да подържаме връзка в клуба, ако не си дале4е можем да я видим машината и на ЖИВО.

Аиде с здраве.



Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя?нови [re: m4O7]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано20.12.04 17:10



Възстановявай братче.
Това е истината...
Един път като се наканиш и си направиш план кое кога-боя, брони и т.н става лесно вече.



Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя?нови [re: Frysco]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 22:08



Абе трябват и условия, най-добре двор на село или гараж. Иначе на улицата - ще вложи маса усилия и после децата ще нарисуват ... на капака със спрей или ще скачат на покрива докато стане вдлъбнат.



Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя?нови [re: m4O7]  
Авторm4O7 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 08:59



Първо искам да ви благодаря за насърченията и да ви дам дума, че при първо развитие на нещата ще ви информирам с подробности за състоянието и стъпките, по които ще мине тази машина до възстановяването. Надявам се някой ден да можем на живо да споделим опит и да се порадваме на машините си.



Тема Re: Видях този Москвич, какво да правя?нови [re: m4O7]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано21.12.04 09:49



Еее машината е много хубава...Има доста работа,но накрая повярвай ми ще умреш от кеф като се разкарваш с неяТова би трябвало да е червена боя...Като я пръснеш наново ще стане много яка


The Blacksea White Shark



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.