Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 29.09.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Тема дълг към държаватанови  
Автор _HlPlTO_ (москвичист-учаш)
Публикувано10.12.04 22:20



нека започнем така някои маи ша ходи в казарма за известно време и няма да ме има на голямата сцена а ша се скрия малко зад колисите и така една бременност ша си изкарам .ама няма как тряяя и тва да мине че ми писна да ги чакам тия пичове с военните дрехи:)))
Та така някои ако изка моге да ми доиде на клетвата аз ша сам в долна митрополия на 12 км от плевен на 4 януари влазам и 45 дена не излизам :) та така аде пичове с здраве и не ги пилете толкова гумите че пари струват :)
мисля че няма да ми е последното влизане в нета 6е бягам чат пат през оградите и 6а пи6а . :)



Тема Re: дълг към държаватанови [re: _HlPlTO_]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано10.12.04 22:41



Хипи,пожелавам ти успешно изкарване на казармата и дано не те гърчат много!И да те пускат в отпуски по често да ни навестяваш.С тия бягания внимавай много,че тука в мойто поделение все ще се намери некой ей така да избяга ама после много ги прецакват така че умната!

Айде със здраве!



Deutschland Uber Alles!!!

Тема Re: дълг към държавата [re: lvaka]  
Автор Penata (ИЖ- машина)
Публикувано11.12.04 11:11



Е, щом си мераклия, няма да те спираме и убеждаваме, на кои ще остаеш звера да се грижи за него, та от време на време да го подкарва да не клеяса. Лека служба, щото не е много приятна.



Тема Re: НИКИ-ХИПИ..нови [re: _HlPlTO_]  
Автор svetlion ()
Публикувано11.12.04 20:08



Нема да се плашиш-Ние сме с теб! А че ще се напиеме на клетвата е повече от ясно!!! Долна Митрополия е на доста път от СОФИЯ но ще разтъркам москвето до там па макар и да не се появят други ентусиасти!!! МАМКА МУ- никога няма да забравя как на мойта клетва никой не дойде... Горе главата!!!

Редактирано от svetlion на 11.12.04 20:12.



Тема Re: НИКИ-ХИПИ..нови [re: svetlion]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано11.12.04 20:32



С твоя москвич или с осмака-побойник ше пътуваме, а Светльо?


I LOVE MY CAR!!!

Тема Re: Нeнови [re: Frysco]  
Автор svetlion ()
Публикувано13.12.04 15:01



Рано е да се каже...





Тема Re: Нeнови [re: svetlion]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано13.12.04 15:23



До края на седмицата ще е ясно...Но трябва да бъбрим с човека.


I LOVE MY CAR!!!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.