Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 20.05.24 
Автомобили
   >> Москвич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Среща-Лада, Москвич, Шкода, Трабант, Вартбург, ЗАЗ  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано27.04.04 22:17



23 Май -Пловдив, мястото ще бъде доуточнено скоро, реда на събора също.
Поканени са фенове и протежатели на автомобили:Лада, Москвич, Шкода, Вартбург, Трабант и Запорожец.
Това е първата запланувана като по-масова среща, призоваваме всички любители на тези автомобили, както и на сладката дума и студената бира изпита край двигатели с вътрешно горене да заповядат за да си направиме купона.
Към колегите от Пловдив се обръщам с молба за помощ при организацията на срещата.
0889 640185 Радослав.

Забравих-333863497 ми е Хайсикюто...

Редактирано от Frysco на 27.04.04 22:18.



Тема Re: Среща-Лада, Москвич, Шкода, Трабант, Вартбург, ЗАЗнови [re: Frysco]  
Автор The_Machine (москвичар)
Публикувано28.04.04 22:46



Що 23-и бе ,човек?
Та това е Неделя!
Няма ли да е по-добре да е събота?

Който ме мрази под мен да лази


Тема Re:tozi pat..нови [re: The_Machine]  
Автор svetlion (ne e iasno)
Публикувано29.04.04 06:07



tozi pat sme tam, i se nadiavam veche da patuvame zaedno natam..podgotviam se!!!



Тема Re:tozi pat..нови [re: svetlion]  
Автор The_Machine (москвичар)
Публикувано30.04.04 15:54



Еееми ако има кой да ме вземе и аз съм с вас :)

Който ме мрази под мен да лази


Тема Re:tozi pat..нови [re: The_Machine]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано02.05.04 19:35



Таа сега дайте да се разберем за сре6тата.
1.Това единствената сре6та за годината ли 6те е
2.Колко човека се очаква да дойдат горе долу
3.Нали говорихме не6то да се пада Събота за да може да има преспиване у Пловдив или околността?
4.Споделете ва6ето мнение моля



Тема tozi pat.....нови [re: Eack]  
Авторpoшaв (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 01:01



Ами трябва Ivan40 да си каже тежката дума ..Нали той е запланувал нещо и трябва да каже какви са му разчетите и за коя дата.Лично за мене все още нищо не мога да кажа щото скоро почват изпити за края на семестъра и всичко ми зависи как ще се напаснат нещата.Ако датите се доближават много ще ми е малко трудно щото иначе трябва да се явавм есента а там нещата са си ****и ****та!



Тема Re:tozi pat..нови [re: Eack]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано03.05.04 10:44



Засега други планове нямам, дано да съм в България, та ако всичко е наред, аз пътувам от София. Сигурно ще съм сам или с гаджето, така че 3 места има при мен.
Но ще потвърдя малко по-нататък, че една командировка се очертава

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re:tozi pat..нови [re: Magnum]  
Авторfoxx (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 12:51



mnoo dovolen na4i za data kogato kazete,no neka vsi4ki se opitat da doidat 6te si napraim qko kupon4e,az pone 6te sam tam.o4akvam dopalnitelna info.po vaprosa,se naporkame s hladna biritza,i taka natatak,6te obsadim nqkoq drugaideq,zalko samo 4e nqma da moga da prigotvq drugiq mi 412 no kato e gotov 6te vi go pratq na snimka -na koito poiska.



Тема Re:tozi pat..нови [re: Eack]  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано05.05.04 00:37



Това ще е първата по сериозна за годината ако искаме няма да е последна.Удобно е да е 23 неделя когато на хората им се пътува, а и следващия 24 ако не се лъжа е неработен.
Моля ви да ни помогнете защото времето тече, а още не сме се решили къде ще се събереме какво ще правиме и т.н
Ако времето е хубаво не е лоша идеята някъде на зеленина, може на някое крайселско полигонче а после и на кръчме да идеме...Групата шкодаджии от варна са се запъхтели, но ако не се организираме сериозно няма да стане нищо и няма да има желаещи да бият път за нищо.
За софиянци, предлагам да се събереме някъде примерно паркинга на метро, но преди това да видиме колко коли и хора, аз ще съм без кола, просто щото е служебна, пред разпад а и смятам да поделя разходите с някой...
Хайде хора, давайте да се стегнеме и да се организираме.



Тема Re:tozi pat..нови [re: Frysco]  
АвторOXYGEN (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 16:09



Az imam golqmo jelanie da doida i ako ne sam na rabota sum s vas. 6te patuvam sam sigurno i koito e bez kola moje da doide s men. Davaite da se ugovarqme ve4e po-seriozno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.