Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 11.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ИДААААнови [re: Frysco]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано19.05.04 10:54



А по-далекоизточни марки, приемат ли се на срещата? Или поне за транспорт до мястото? ;)

Така че Frysco, направо те вземам от св.троица (ако не си се разбрал с някой друг де), и отиваме на мястото на срещата. А то къде беше? Що не update-неш темата, да се вижда най-отгоре, къде-кога, какво става с организацията.

Ще имам място и за още някой друг, ако има желаещи от София без коли

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: ИДААААнови [re: Magnum]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано19.05.04 12:36



Събираме се на паркинга на Метро (на Цариградско) - София в 9:00, изчакаваме закъснелите и тръгваме. Предполагам, че ще има повече коли отколкото има нужда - така че на място ще определим кой с какво ще ходи. Тел. на Фриско го има най-отгоре - така че звънете ако има нещо...............................

Enjoy the True Spirit


Тема Metro 9:00 23.5.2004нови [re: Mapтo]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано19.05.04 15:55



Метро Младост(Дружба), неделя 23-ти, 9 часа, съм там.

Обаче вътре на паркинга, да не стане като с АМИГО предният път дето стоя отвън и си тръгна

Редактирано от Magnum на 19.05.04 16:00.



Тема А самият митинг краен къде ще е?нови [re: Magnum]  
Автор ladaraider ()
Публикувано19.05.04 19:07



Май нито в София, нито в Пловдив, нито в Стара Загора, нито във Варна ще засека някой от вас...
Има ли точно предложение къде ще се застои срещата? Полянки... хижи... най- накрая ще слушам обяснения по телефона "наляво по черния път, после надясно покрай 3те островчета асфалт, и полуляво от дясната страна на големия бор, все по следите на животни от фамилията соц. "



Тема Re: А самият митинг краен къде ще е?нови [re: ladaraider]  
Автор млaдeжa* (пристрастен)
Публикувано19.05.04 19:40



Аз също не видях полянката нито ми е ясно де е.Не може ли да се обясни точното място.Ако се плашим от посещение на органи то може и с бележки.
Имам предложение без да съм сигурен присъствуващ.
Хижа"Руен" след село Куклен.За излизането от Пловдив спрямо х.Здравец няма разлика но вместо направо се тръгва наляво.Километрите са същите-обстановката ми се видя по приятна.
Става реч за крайната спирка.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: А самият митинг краен къде ще е?нови [re: млaдeжa*]  
Автор The_Machine (москвичар)
Публикувано19.05.04 20:54



Е нали първоначалната среща , доколкото разбрах ще е пред стадион Пловдив (последната спирка на 10-ка) или нещо такова.Не съм от пловдив и си нямам и на идея къде е тва...

Който ме мрази под мен да лази


Тема Re: А самият митинг краен къде ще е?нови [re: The_Machine]  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано19.05.04 22:39



Да, да да-на стадиона ще е срещата тоест на паркинга му.После на горе не е предварително уточнено в плана.До 12 см на паркинга в пловдив.А от 9 ВЪВ паркинга на Метро в София.От варна групата не знам как са.Тях ще ги води Шкода май.



Тема Re: А самият митинг краен къде ще е?нови [re: Frysco]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано20.05.04 00:01



Ами да ви кажа За мен е все едно къде 6те е .
Където кажете там отиваме.




Тема Re: spokoнови [re: Eack]  
Автор svetlion (ne e iasno)
Публикувано20.05.04 05:40



ne se shashkaite..nali kato navlezem v plovdim shte ustanovim vrazka s plovdivchani po gsm-te a i nadiavamse shte patuvame v redichka,che moia moskvich ne vdiga poveche ot200km/ch....da si kupite vaucheri..za mobitata..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.