Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 11.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re:малеееенови [re: sentinell]  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано10.05.04 00:00



Абе не е толкова лесно да се смени датата, хората който са се навили да бият път до Пловдив, са си направили планове, предвидили разходи...Знаеш ли че не е толкова лесно да предвидиш едно пътуване?
От опит знам че ако се премести датата накрая среща няма да има.Справка предишната среща на двата клуба беше среща само на младежа и майстора, затова втори път компромис не.
Живко ще се свържа с тебе по мирката за да се разбереме, мисля че ще е възможно да дойдем да ви вземем двамата...Пък и влака за мене е вариант в случай че няма кой да ме закара.



Тема Re:относно срещатанови [re: Frysco]  
Автор joko (toyaga)
Публикувано10.05.04 20:48



тук искам да благодаря на ЕАСК за отличния ход от негова страна, а именно да ни агитира чрез sms. аз преварително бях запознат за срещата от форума но досега се въздържах от коментари понеже незнаех подробности относно бъдещите ми ангажименти.сега сам в предварителна сесия и незнам датите на някои от изпитите но при възможност ще дойда като ще тръгвам от софия.сигурно ще мога да взема и някои от вас щото място има. а доколкото разбирам последно датата е 23.май.
това е от мен.тия дни ще ви кажа окончателно ДА или НЕ. желание имам но зависи от датите на изпитите ми.



Тема Re:относно срещатанови [re: joko]  
Автор Penata (ige mashina)
Публикувано10.05.04 21:52



Здравеите маняци, относно срещата, не бих взел у4астие в диспута, защото нито на 23 нито на 5 ЮНИ, ИЖа ще е готов но Иван4о ме спомена, за съжаление тека стоят нежтата, искашеми се да доида на срещата, надеждата не ме е напуснала още, само 4е не ми стана ясно КЪДЕ ЩЕ СЕ СРЕЩНЕМ В ПЛОВДИВ, ясно срещата е на 23.05. 2004г. ама къде ще се срещнем," МЯСТОТО " ??????????????



Аиде с здраве.



Тема Re:относно срещатанови [re: Penata]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано10.05.04 22:23




Там има карта на Пловдив. Сре6тата 6те е ан съ6тото място както и миналата година на (Новото му име е:)Спортен Комплекс Септември
След това се предвижда да се разходим до хижата (не много дале4е ~25km max.)
Това е засега обсъждаме подробностите с Frisco



Тема Re:относно срещатанови [re: Eack]  
Авторpoшaв (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 11:17



Като дата 23ти не е зле щото се събират няколко дена free.Работата е там че от известно време съм се захванал да помагам при завършването на нещо като цех (с/у скромно заплащане) и меко казано изоставаме от сроковете.Последните почивни дни бачкаме за да напреднем.За мен е добра възможност да изкарам някой лев за да дооправя мустанга.Иначе яко ми се идва но явно няма да мога (пък и бая бензин ще иде а не съм предвидил мангизи :) ). А на 5ти къде ще е срещата?



Тема eh ludi mu ti rabotiнови [re: Eack]  
Авторfoxx (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 13:31



ko da kaza samo gluposti po4vam da 4uvam -6te me izvinqvate,no obrazuvam nervi...........predlagam da go napravim taka -na 23.05.04.okolo METRO-i bez tova ima dostata4no golemi ulitzi tam,ne na parkinga.I na o5.06. 04 ni6to ne ni pre4e da napravim o6te edna,primerno nqkade drugade-qsno mi e 4e za tova kratko vreme nqkoi 6te se u6u6kat s kintite,i pak 6te ima hilqdi maki,no ako na vsi4ki im e udobno za men pritentziii nqmam.svobodno vreme kolkoto izka6.no pak naiztina nqma da e lo6o da ena 5.06. zaradi prokletite aburigenski.pak varnentzi da ne sa gluhi i slepi kato imat merak 6te doidat togava...ina4e moita ma6ina se dvizi za segamalko e lom ma se dvizi.A nqma da e lo6o da e kam 9-9.30h. da moze da se napazaruva primerno ne6to-biri miri i t.n. pak i tezi koito patuvat ot po dale4 da doidat na vreme... ta ostava da se razberem dali ni ustroiva da doidem vsi4ki na 05.06. predlagam da napravim edno glasuvane.Az vlizam malko rqdko no se nadqvam 4e rabotata moze da se uredi.......................................



Тема Re: eh ludi mu ti rabotiнови [re: foxx]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано11.05.04 20:54



Аз се мъ4а да угода на вси4ки той се ядосвал
Та значи за хижата имам за сега следните предложения:
"Гр. Пловдив - Хижа Здравец - 26 км по асфалтово шосе през селата Белащица и Гълъбово. 2. С. Гълъбово - отстои от гр. Пловдив на 17 км."
Взех данните от Интернет.
През почивните дни 6те се разходим с HIPITO с моята кола вероятно да огледаме по-близки полянки - Таа ако харесаме не6то 6те пи6а допълнително.



Тема Re: a vie..?нови [re: Eack]  
Автор svetlion (ne e iasno)
Публикувано12.05.04 13:31



abe mnogo sam angajiran s tia abiturentski balove..prez vsichkite dni triabva da vozia abiturentki-goliam napliv ima na moskvicha...ha ha..MAITAP BE !!!



Тема Етонови [re: svetlion]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано15.05.04 21:56



HIPITO Предложи следното място за сре6тата


Лично на мен не ми допада много оба4е е близо поне .
Там са снимките ако го харесате добре ,ако не остава Хижа Здравец.
Пояснение:
Събирането 6те е на стадион 9-ти Септември до Гребната база (където бе6е и миналата година) и след това може да мръдне до някоя полянка от горе изброените.
Приемат се и други предложения



Тема Господа, моля за внимание.нови [re: Frysco]  
Автор MaistoraМодератор (човекът москвич)
Публикувано16.05.04 01:21



Предлагам следното:
На 23.05.2004 от 11.00 ч. на последна спирка на автобус 10 до стадион "Пловдив" (бивш "9-ти септември") се явяваме пловдивчаните и започваме да чакаме кой ще дойде, докато ни омръзне, но не по-рано от 12.00 ч., след което се товарим по машините и запрашваме към планината, без значение къде, интересни места има достатъчно.
Телефоните ми, напомням, са:
(032)626057
(088)8645137

яла ма сляз, че не моа са кача.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.