Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 11.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re:tozi pat..nema da se plashite..нови [re: OXYGEN]  
Авторsvetlion (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 18:24



po vsichko lichi,che niama da moga da opravia vanshnia vid na kolata,taka che nema da se plashite,kato vidite belia ochukan lebed..



Тема Re:tozi pat..nema da se plashite..нови [re: svetlion]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано05.05.04 20:14



Какво става хора това единствената се6та ли 6те е?
Какво стана с преспиването ,с полянката ,знамената и незнам си кво?
????????
Думайте че няма много време



Тема Re:Думатанови [re: Eack]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано06.05.04 23:50



Слу6айте какво 6те ви кажа сега аз, хора...
Искам да ви се извиня ,4е толкова ви накарах наистина да 4акате и ви държах в напрежение. Ако знаете по тая тема съм о6те по-напрегнат от вас и ми е стра6но спекано и просто незнам какво да ви кажа. Но ето как стоят не6тата.

На 15 май 6те си полу4а от КАТ книжката.
После ,Утре петък 7 май 6те водя най-после колата на Майстора ,да и прави веждите и имам да карпа на 2 места багайника там отзад покраи калника ,та да се надяваме 4е до 10-11 май 6те е готова ,за6тото аз сега немога да правя ни6то по нея, за6тото той (маистора ) ми спъва работата.
После имам да 6куря ,грундирам и боядисвам пода заедно с вагажника ,в момента колата е разглобена само 6офиорската седалка и волана седят ,вси4ко друго ,абсолиотно вси4ко друго е свалено от нея.
Както и да е, няма да се пла6ите ,музика 6те слагам усиловател ,аларма , ресиорите 6те 6пренгвам ,дамаски работи цялото купе трябва да го ,така да се каже рециклирам.
Имам бая работа, и до 23 определено няма да мога да свър6а...
Аааа, калниците от вътре също трябва да ги грундирам и боядисвам.
После за стикерите ,трябва да хода да търся някоя рекламна къ6та да ни ги извади в масова броика ,6тот аз имам само 2 броики. Стикерът 6те струва някаде кам 1 лев.
Аз 6те се обадя на EACK по дома6ниат ,а аз ни6то не съм му отговарял. Та с него 6те се доото4ним ,окон4ателно и 6те пусна темата за събирането на клуба.

Но на 23 поне аз ми е невъзможно да доида ,за вас незнам ,но ако се прави сре6та на 23 ,тя за огромно мое съжаление ,6те е без мен...

Аз ще говоря и с Fryscо ако може да отложим сре6тата за 5ти ЮНИ , и дано се разберем.
Искам да спомена ,4е около 24 май някои хора 6те имат балове ,абитюренски и се опасявам ,4е определено това няма да е най-то4ната дата за сре6та Аз не съм от завър6ва6тите ,слава богу имам о6те 2 години ,но за Тошо и някои други ,само те си знаят.
Ще говора с Радослав (Фриско) и дано оспея да го обедя да преместим сре6тата за 5-юни.
А като идвам аз 6те съм може би с IVAKA няма да взимам никви жени ,6тото първо 6те омрът от тъпотия ,второ ,хи4 не им е работа там.

Това е от мен ,дано ме разберете ,и утре 6те действам с всички средства ,за да оредя сре6тата да се премести на 5 юни ,мисля 4е това е по-одобната дата.
А товава 6те ходим и до Хисаря и така на татака ,програмата е перфектна... с възмойно приспиване ,поради алкохолизация

Аиде ,отново ви се извинявам




Тема Re:Думатанови [re: lvan4O]  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано09.05.04 00:17



Ей писна ми, тамън напиша едно мнение и натисна продължи и забравям че ако не изключа firewall-a не мога да го пратя мнението...
Та не може ли Живко да дойдеш с някой друг на срещата?Не е задължително присъстващите да са с колите си...Елате с някой друг фен, заедно с ивака, щот и той ремонтва варбурга все още, доколко знам.Бат Илко ли знам ли...
Аз не случайно на повечето срещи се влача с някой друг, традиционно или съм с приятел или с някой друг от клуба и този път пак ще е така....
То сигурно и без това едва ли ще напълниме пловдив с лади и москвичи, та един по-малко няма да направи кой знае кво впечатление.



Тема Re:abe..hora..нови [re: Frysco]  
Автор svetlion (ne e iasno)
Публикувано09.05.04 00:23



kakvo tolkova ima da se umuva-nali sreshtata za vsichki soc. avtomomili shte e edna i veche se znae che shte e na 23-ti! sega..ne se sardete , ama ,koito doide..doide!!! koito ne moje-drugia pat...az za sofianci sam navit sreshta pred metro-primerno v 9.00ch. A..frisko..ti kakvo shte kajesh..???



Тема Re:tozi pat..nema da se plashite..нови [re: Eack]  
Автор Frysco (капут!)
Публикувано09.05.04 00:24



Колеги това което се разбра вече със сигурност е че от Варна пристигат най-малко три шкоди, при това фенски.На срещата ще бъде и Шкода(Виктор)



Тема Re:tozi pat..nema da se plashite..нови [re: Frysco]  
Автор svetlion (ne e iasno)
Публикувано09.05.04 00:32



znachi si ostava na 23-ti ---nali??????????



Тема Re:малеееенови [re: svetlion]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано09.05.04 01:56



Да дойдем ,да дойдем ,с какво да дойдем ,с влака ли ,ай остай тая работа ,ми незнам каква ще е тая среща , 4 Шкоди 2-3 Москвич ,2 Лади и тва е .добре де хора можем да я отложим малко де ,ако не сме с Ванката с Ивака ,няма с каво да дойдем ,на моя Москвич за 23 май боята от пода още няма да е исъхнала ,а на Иваило вартбурга ъпсурт . Незнам иска ми се страшно много да я поотложим с 2 седмици ,айде бе РАДО моля те съгла си се ,дай да приместим дтатата ,от 3 години я чакам тая среща ,какво толкова ще стане ,ако трябва 6те се обадя на варненци с Шкодите ,има още 2 седмици ,дай да я поотложим има време все още да се реагира.

Гледай какво става с Сентинел ,Пената , Митакка ,Рошавият и Пишман Майстора ,412 ,Машината ,ами Маняка ,един Петър, СТК ,и Маистора и още и още и там другите ,ми нали и тях трябва да съберем ,аз като съм си мислел за среща ,поне 7-8 Москвича ,пък то всичко СОЦ. коли няма да минат тая бройка дето се очертава да идват на срещата.

Нека ,няка от цялото си сърце те моля ,нека да я отложим с 2 седмици нека да е на 5 юни...

Помисли си колко му е да сменим датата ,за някви си 2 седмици ,варненци ще ни разберат...

Айде моля ви бе хора




Тема Re:малеееенови [re: lvan4O]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано09.05.04 11:25



Ако не сте навити за смяна на датата може да се видим с който дойде и без това няма да има кой знае колко москвичи за лади не знам.Таа да се видим и после на 5ти да кажем да си спретнем сре6та само на клуб Москвич.
Незнам аз мисля че на 23-ти 6те стане като миналата година -Не бяхме ли мноооого малко тогава а?
Ре6авайте Толкова време чаках за тая сре6та и сега пак да се прецакат работите с тея дати :((((((((



Тема Re:малеееенови [re: Eack]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано09.05.04 20:31



EAK,polu4ih sms-a ti i mnogo se zaradvah na tazi proqva na organiziranost.
Ste napravq vsi4ko vuzmojno da doida,no povredata na busa zatrudnqva rabotata mi i zatova ne moga da obestaq tvurdo.
FRYSKO,ako idvam,li4no ste ti se obadq da te karam do Pl. BTW. ne znam zasto otdavas takova zna4enie na prisustvieto na SKODA (Viktor).Toi e prosto fen kato vsi4ki nas i negovoto prisustvie ne moje da e pri4ina da se vturnem za srestata,nito ste q napravi po-osobena.

FITNESS COMPETITOR



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.