Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 30.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А кой Внася АЗЛК в България сега?  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано17.04.04 04:10



Някой да знае тия таксита от новите москвичи из софия с по-облата муцуна кой ги внася в БГ? Дали има официален представител за България вече?



Тема Re: А кой Внася АЗЛК в България сега?нови [re: Дeмoн]  
Автормaлkия (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 09:24



еми аз пък се чудя кой ги произвежда защото ако не се лъжа те не фалираха ли???



Тема Re: А кой Внася АЗЛК в България сега?нови [re: Дeмoн]  
Автор The_Machine (москвичар)
Публикувано17.04.04 11:44



Москвичите са "Княз Святогор" ои бяха внесени мисля преди доста години - сигурно преди 2000-ната.Ако не ме лъже паметта разбира се...

Който ме мрази под мен да лази


Тема Re: А кой Внася АЗЛК в България сега?нови [re: The_Machine]  
Автормaлkия (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 12:56



точно така.и една малка поправка "княз владимир" е седан и май в бг няма.а иначе софийските ви таксита са си просто "святогор".а иначе има и още един хечбек-"юрий долгорукий" и аз разлика външно с "сватогор"-а не виждам.и с една дума вече не се внасят никакви.колко жалко.но поне сайта www.azlk.ru си е там и си гледам снимки с носталгия.



Тема E, не са ...нови [re: мaлkия]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано17.04.04 13:27



Не са фалирали официално доколкото знам. Всъщност в Русия още си продават москвичи.



Тема Ама...нови [re: The_Machine]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано17.04.04 13:30



Ми не знам, ама много нови ми изглеждат - отпред са с една малко по друга муцуна - странно ми е защото приличат точно на този който е на заглавната страница на сайта на

.
На мен ми се виждат нови коли а не видях по интернет някаква информация за официален вносител. Много жалко наистина. Ще питам някой таксиджия и пак ще пусна някой постинг.



Тема Re: Ама...нови [re: Дeмoн]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано20.04.04 00:40



Колкото и да ни е жалко за временно или за постоянно москвич фалира ,но аз съм сигурен, че руснаците няма да оставят нещата да стоят по този начин и държавата ще вкара един ден много пари за да възроди завода и марката ,символ на цяла Русссия и на нейната столица. Така, че Москвич ще се възроди ,дали под самостоятелното крило на Руссиа ,дали под крилото на Рено или Фолксваген (и двата концерна имат апетит да вземат завода и марката и по тоя начин с конкуренти автомобилки да наводнят огромниат руски пазар и най-вече ОНД ,защото западните компании не крият апетита си да печелят още пари като се настанят на руският необятен пазар ,но за тази цел трябва да се съобразяват с мерака на руснаците които държът здраво на тяхното си.

Относто софииските Святогори - през 2000 година Софиянски сключи зделка и закупи 150 автомобила таксидюжииски Москвич Святогор ,двигателлите са ВАЗ-21067-лада 1600 - 77 коня. такива същите каквито са на Алекото.
каква е разликата м/у Алеко и Святогор - Алекото влиза в сериино производство през 1985 и е наборче по модел с автомобилът на годината за 1985-Опел Кадетт.
А Святогора е 1997- Разликата е в екстрите на копето ,тук се предлагат огромна гама от екстри ,предлаганите двигатели , и лифт-тюнинга на предницата с нова предна решетка капак фарове и по желание с броня в цвета на копето дръжки огледала и така нататака ,но това е основното.
Неоспоромо с тази си промяна Основният Алеко в Святогор е станал по симпатичен и съвременен

това е от мен




Тема Re: Ама...нови [re: lvan4O]  
Автор The_Machine (москвичар)
Публикувано20.04.04 13:58



Преди време един приятел ми каза , е сега Москвич правели някакви разработки със Шкода ( ?!?!? ) , но информацията не е потвърдена

Който ме мрази под мен да лази


Тема Re: Ама...нови [re: The_Machine]  
Автормaлkия (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 16:19



честно да ви кажа ако завода премине в чужди ръце аз кола с с френски двигател от рено няма да си купя.може по каталог малък разход да дават ама руското си е най-здраво.силно вярвам че руснаците няма да изоставят завода произвеждал колата която беше основното превозно средство на цяла южна европа.дано живнат и да си почнат собствени разработки.а относно дизайна-бих се радвал да измислят нещо собствено отколкото да сглобяват от модели на други марки.просто те са доказали че могат да правят уникални според мен автомобили и по-точно 2140.дизайна е като на луноход.просто адски ми харесва.а това за шкода не съм го чувал.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.