Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 21.09.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Nie imame li stikeri?нови  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано27.03.04 19:01



ili samo klub Lada sa istinski fenove?

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: Nie imame li stikeri?нови [re: sentinell]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано27.03.04 20:13



За жалост клуба замира :(((



Тема Re: Nie imame li stikeri?нови [re: Eack]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано27.03.04 20:35



ne,kluba ne e tolkova zle,losoto e ,4e sme ot vsi4ki kraista na stranata i ne mojem da se suberem.

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: Nie imame li stikeri?нови [re: sentinell]  
Автор joko (toyaga)
Публикувано28.03.04 20:35



da i az sam saglasen 4e problema/ako moje da se kaje problem/e v tova 4e ima hora ot nai razli4ni krai6ta na stranata no vapros na jelanie e da si napravi6 ne6to koeto ima6 kato ideja i da go realizira6.eto az naprimer sam re6il da si napravja teniska s emblemata na MOSKVICH i s malak nadpis na saita na foruma no ne sam go izmislil s podrobnosti.tova moje da se napravi vav vsjaka uvajava6ta sebe si reklamna ka6ta i to za okolo 10lv.kato e gotova 6te pusna snimka da ja vidite



Тема Re: Nie i stikeri?нови [re: sentinell]  
Автор Penata (ige mashina)
Публикувано28.03.04 20:44



За това че само лададжиите са фенова можем да поспорим, ФЕН значи да ОБИЧАш, а заобичаш ли нещо трудно можеш да го намразиш, да тека стоят нещата. За клуба, не е умиращ щом ни има нас, но за останалите нежта требе сериозна работа, опитах се да дам някакви идеи ама ефект никакьв, мога да пиша за срещата на клуба, ама кво от това, да не говорим че ПИШМАН МАИСТОРА преди времв писа, даде някои идеи и то доста добри според моите виждания ама кво от това,< не прая четки на ПИШМАН МАИСТОРА дори не го и познавам > IVAN4O направи едно добро дело : И КВО ОТ ТОВА : и вобще изобщо и един ферман да напиша ефект НЕМА, мога да спра да влизам в клуба, ама нали .......................... ?
Та за сьбиранията , ако мислите че некои ще ви свьрши работата, Я ПРЕЕБАЛИ СТЕ СЕ, с АРЕ НА СРЕщАТА, маи не става то и други работи не стават ама какво от това, ама ако зема напиша че УЖКЕМ сьм МУЛЕТАРОВ и зема да пиша, от рода на МАИКАТА: ЛЕЛЯТА, и родата до седмо колено всички ша отворите едни .....и едни реплики УМ да изгубиш, < е и аз нема да сьм по назад ако ги прочета..>имам некои идеики ама като не мога да свьрша работата си трая, това което сьм намислил ша го прая, па каквото ще да става.

АИДЕ С ЗДРАВЕ
требва да се предприеме нежто
В И Д Н О Е .



Тема Ненови [re: Penata]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано28.03.04 20:52



Казах 4е клуба замира за6тото много малко хора запо4наха да посе6тават клуба ,респективно новите теми са много малко поразгледайте пак из другите клубове да видите колко страници има там .
А ина4е за стикерите и тениските съм съгласен който има мерак (и отчасти време) може да направи и после да се размножат.




Тема даанови [re: Eack]  
Авторpoшaв (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 13:47



ама защо непременно трябва в годината сре6тата да е само една?!примерно решаваме да праим една среща в СФ. на една дата и една в ПЛ.на друга дата и готово.Срещата дори и цяла година да се планира пак ще има хора дето поради някакви причини няма да могат да дойдат.Може да се направи среща на хората от София и околностите.В края на краищата това е само една среща.
А що се отнася до тениските--може примерно на черен фон да са изобразени само кулите на кремъл/май бяха те/ от старата емблема на москвич с червен цвят.Отдолу може да пише с тънки букви пак червени ника на всеки член.



Тема Re: даанови [re: poшaв]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано29.03.04 19:33



Абсолютно съм съгласен.
И аз се чудя за6то трябва да има само 1 сре6та?



Тема Re: даанови [re: Eack]  
Автор The_Machine (москвичар)
Публикувано29.03.04 21:39



Ми аз нямам нищо против да са повече, обаче книжка ще имам минимум след 3 години , така че засега съм доста ограничен в придвижването

Който ме мрази под мен да лази


Тема Re: даанови [re: The_Machine]  
Автор Penata (ige mashina)
Публикувано30.03.04 11:50



Като опрая ИЖа ще те взема с мене за срещата, без това имам да те черпя.
Аиде с здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.