Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 11.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мачи ме нещо....?нови  
АвторPopa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 05:58



Zdraveite na vsi4ki po4itateli na ruskata ma6ina:))
Parvo da me izvinite,4e vi pi6a na latinica,ama sam sviknal i mi e po-lesno!
Vtoro iskam da pozdravq vsi4ki,koito pi6at v tozi klub i go pravqt naistina
polezen i interesen!
Po princip ne sam pisal dosega osven vednaj, dvaj,no ne oficialno,vapreki 4e sigurno ot dosta vreme nasam vi 4eta pisaniqta i iskreno vi se radvam...
Ne vi pi6a po prostata pri4ina,4e ne sam si v BG i ne sam pri moqta parva i edinstrena liubov "Moskvi4 2140 d".Ina4e se mqrkam v kluba na audi,koeto mi e stara trapka da si kupq:))Ina4e moskala nqma da go prodam !!!Sega ba6ta mi go kara i se nadqvam edin den da moga naistina da mu vzema vsi4ko ot koeto e li6avan haivana:((
Imam edin vapros kam vsi4ki,koito sa imali takav problem i ne samo!Awe kato go karah na benzin i okolo stote...kato 4e li iz4erpva gorivoto i zapo4va da halca.Svalqm skorosta i vsi4ko e 6 otnovo...Na gaz nqma nikvi problemi!Bqga do 135km,ama na bezin ne 6te:((Imam 4uvstvoto ,4e i4erpva gorivoto!I do dnes ne moga da si obqsnq ot kade e...Misleh 4e e ot karburatora ,jigliori ne6to,ama gi produhah i pak sa6tata rabota!
Daite nqkakav akal!Veroqtno ima dosta vazmojni ne6ta da e ,ama po princip vsi4ko mu e ok.Pali,uskorqva,no tva si ostana...
Aiiiii sas zdrave!!!



Тема Aмииинови [re: Popa]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано08.03.04 11:10



Може да е от Бензиновата помпа или от филтъра на карбуратора.
ако помпата е стара може клапан4етата въте да са се скапали и да не затварят добре (няма да има достатъ4ен дебит). Ако цедката на карба е задръстена съ6то.



Тема Re: Aмииинови [re: Eack]  
Автор eдин Пeтъp (ех манияка)
Публикувано08.03.04 12:30



Или пък ниско ниво на поплавъка.

...и дошъл един Петър...


Тема Re: Мачи ме нещо....?нови [re: Popa]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано08.03.04 15:17



Аре следващия път опитай на кирилица!
Може на теб да ти е по-трудно да го пишеш, ама на нас ще ни е по-лесно да те четем.
Или не е това най-важното?

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: Мачи ме нещо....?И мене амаааааааааааааааа..??нови [re: Popa]  
Автор Penata (ige mashina)
Публикувано08.03.04 17:47



Нема да вия като Пределски вук, оти не си се регистрирал, амаааааааа.
Наи вероятно проблема е в делкото, по точно в чукчето и наковалнята, виж колко отварят, ако лувта е голям или мальк на високи обороти колата почва да ЗБИВА, прекьсва или имаш чувството че нещо не и стига.
Другото е по лесно и можеш и сам да го провериж.
Аиде с здраве и УСПЕХ.



Тема Re: Мачи ме нещо....?нови [re: Popa]  
Автор PishmanMajstora ()
Публикувано08.03.04 18:27



Pompata moze da ti pravi mizerii, osobeno kato se ima predvid 4e kolata se kara predimno na gaz (ako sam razbral pravilno). Ina4e moze da e filtar, moze da imascepnat benzinov marku4 predi pompata i da smu4e vazduh ... si4ko stava.
Po princip gazta e "po - visokooktanova", no qvno v slu4aq ima problem.
Vapreki vsi4ko ne izklu4waj napalno karburatora ot samnenie.
Kolko ti har4i na benzin ?



Тема Re: Мачи ме нещо....?нови [re: Popa]  
АвторPopa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 23:32



Момчета,благодаря за съветите,но наистина е странно,понеже имах резервна помпа и я смених на път ,когато се получи така...Но беше отново същата работа,а съм сигурен ,че резервната е изправна!За карбуратора се съмнявам,понеже не е пипан и преди си работише нормално:)Баща ми я ипъвал на газ-135км/ч;безин 160!
Остава да засмуква въздух от някой мъркуч,но според мен тогава щеше да се появява и при друга скорост,незнам...:(
Разход на газ (до Балчик със средна скорост 100 км/ч) 9л.този на газстанцията не повярва:)));на бензин около 8 л.(извън градско)В града на газ около 10-11 зависи ,на бензин не знам:(((почти не се кара!
Ами това е :)))Ако някой има други идеи,да заповяда:))
Айййй със здраве!!
П.С.Газта има по-ниско октаново число от бензина,нафтата,киросина...




Тема Re: Мачи ме нещо....?нови [re: Popa]  
Автор _boriana_ (Virus)
Публикувано13.03.04 10:13



Aми, Попе...Какво да ти кажа...Доколкото разбрах, ти трябва да си доволен от колата си, щом ти харчи само 8/100... Явно, че по- малко няма да харчи. А ти защо смяташ, че това показание не е нормално? Колко е харчила досега?

The Truth Is Out There...


Тема Re: Мачи ме нещо....?нови [re: _boriana_]  
АвторPopa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.04 21:06



Виж какво, Борянче,досега да съм се оплакал от колата???!!Напротив ,дори съм много горд с нея !Просто имах проблем,ако си прочела по-горе и питам,бе,питам...Уча се
А това за разхода бях отговорил на колегата...Тва еКато жената,нали знаеш-или уцелваш или....
Та ,ако имате идея...Ще ви отговоря!!!
Айййй със здраве!!!



Тема Re: Мачи ме нещо....? АМАААААААААнови [re: Popa]  
Автор Penata (ige mashina)
Публикувано15.03.04 19:54



И скам да питам, ти истински ПОП ли си, или само тека ти викат.

Аиде с здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.