Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 24.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За Сре6тата на клубанови  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано25.02.04 21:45



Хора кажете от по-рано тоя път да са разберем кога е най добре да се състой сре6тата. За да не стане както миналата година.
Кажете горе долу някви дати на кой как му е удобно и такива работи.


П.П. Пак ли 6а бъде сре6тата об6та на клуб ЛАДА и МОСКВИЧ ????



Тема Re: За Сре6тата на клубанови [re: Eack]  
Автор eдин Пeтъp (ех Манияка)
Публикувано25.02.04 22:34



Ми да, нали сме братя по оръжие.
Аз съм навит за коя да е събота или неделя.



Тема Re: За Сре6татанови [re: eдин Пeтъp]  
Автор joko (toyaga)
Публикувано25.02.04 23:45



tova za sre6ta e mnogo dobro kato zamisal az dosega ne sam prisastval na takava sre6ta i ne se poznavam li4no s nikogo no predpolagam 4e njama da e problem ako i az kato u4astnik v tozi forum se prisaedinja na edno takova meroprijatie.za tazi cel oba4e trebe da znam pone sedmica po-rano za da mogat i takiva kato mene koito na sa ot sf da si napravjat razpisanietoi da se organizirat.6toto az zam v sf v momenta bez kolata,kojato e v dobri4 no i bez tova tija dni 6tjah da hodja da ja vzimam nasam taka 4e tazi sbirka e edin idealen povod da svar6a tova kolkoto si moje po-rano.



Тема Re: За Сре6татанови [re: joko]  
Автор joko (toyaga)
Публикувано25.02.04 23:54



abe az hubavo se izkazah predi malko ama dosta nepodgotveno 6toto si pomislih 4e sre6tata 6te e v sf a v tova vaob6te ne sam siguren taka si pomislih a tja mai 6te e v plovdiv abeeeeeeeeee mnogo se obarkah i zatova 6te kaja samo 4e trjabva da razbera kade e mjastoto i ako e v sf nai-verojatno 6te prisastvam ako ne prosto njama da moga.tova e ot men.



Тема Re: За Сре6тата ???нови [re: joko]  
Авторsvetlion (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 01:00



ne e li malko studeno oshte.? da izchakame malko po-toplo vreme...



Тема Re: За Сре6тата ???нови [re: svetlion]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано26.02.04 10:29



Аз не казвам че трябва да е тоя месец.



Тема Re: За Сре6тата на клубанови [re: Eack]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано26.02.04 12:35



Аз съм ЗА. Няма нищо лошо да сме заедно със Лада, тъкмо да сме повече. То и без това се обособяват групички да си говорят, а и Лададжии нали се разбираме - няма проблем!
Може пак в Пловдив да е, не е проблем да се домъкнем от София, аз мога 3ма души да кача, от Лада знам поне 2ма, които биха пътували до Пловдив, така че транспорта не е проблем (нали сме клуб Автомобили все пак). Не мисля, че и на Пловдивчани ще им е проблем да дойдат до София, така че ДЕЙСТВАЙТЕ организирайте нещо, и сме там!

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: За Сре6тата на клубанови [re: Magnum]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 14:11



И какво значи "организирайте"?!...Или пък "не съм казал, че ще бъде този месец"?! Ако не си го организирате вие, тогава кой?! Просто един предлага някаква дата- хубаво е да бъде две седмици напред, защото ако е повече, никой не може да предвиди какво би се случило в рамките на такъв дълъг период; ако е по- кратък, много от вас няма да бъдат подготвени и ще пропуснат срещата. И това е.
--------------------------
Уважаеми иколеги, намерих още едно нещо, с което да ви бръкна в душичките.
Уведомявам ви, че ЕМ КОМПЛЕКТ 33 внася и предлага на едро и дребно, широка гама от щипки тапицерия и дръжки за врати за вашия автомобил.
Справки и запитвания, можете да правите и

.



Тема Re: За Сре6тата на клубанови [re: Бopянa]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано26.02.04 15:55



Таа значи аз,А както и хората с който говорих от клуба са навити да е пак във Пловдив (говорих с Ivan40 и той каза че е питал ,Penata ,Mitaka и други ми каза ама ве4е забравих.)
Който нямат книжки и коли 6те се качат при Някой клубар и ще дойдат.
Надявах се някой да каже няква удобна дата когато хем ще е по-топличко , хем удобна за всички.

Чакам предложения



Тема Сре6тата на клубанови [re: Eack]  
Автор Penata (ige mashina)
Публикувано26.02.04 18:24



Аз сьм за срещата, друг е вапроса дали ще мога да доида, ама и да не доида не е голияма трагедия. Вярно е , с ИВАН4О сме говорили по вьпроса , но това че ще сме с хората от клуб ЛАДА [ НЕ ВИЖДАМ НИШТО ЛОШО ] е нежто ново за мен , мислех си че ще сме само с МОСКВИЧИ. Мина ми идея през главата подобна, само че си мислех да се сьберем всички марки които са правени в СССР , после се позамислих, защо ли не всичко от СОЦ ЛАГЕРА. ама не знам , може би МОДЕРАТОРИТЕ на всички клубове да решат. Моито лично мнение е да сме си само от МОСКВИЧ [ мнението да не ми се взима тод внимание , щото може да не сам готов ] Ако срещата е по нататък във времето и машината е готова за път ще напиша по подробно как аз виждам нещата . ИДЕЯТА Е МНОГО ДОБРА дано всички да сме на срещата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.