Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 02.07.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ne si kupuvaiteнови  
Автор AMlGO (nishto osobeno)
Публикувано24.07.03 19:09



ei taka ot niamane kakvo da pravia si kupih ot :"M-KOMPLEKT" kvarcov chasovnik,pravoagalen <bil za aleko> siakash tochno izmislen za dupkata na radioto na 2140. Montirah go po pravilata i sega raboti. RABOTI AMA KAK!!!?! Na den izostava s 5 minuti...ne znam kakvo da go pravia! Az ot tokove ne razbiram,pak i toi e kapsulovan..Inache idealno se vpisva v interiora na tabloto i sveti mnogo priatno zeleno.ZASEGA shte go ostavia taka...



Тема Re: ne si kupuvaiteнови [re: AMlGO]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 19:21



Няма ли някаква врътка за донастройка някъде? Или дупчица в която да има някаква врътка? Не знам как е направен, но ако е наистина кварцов, то най-вероятно кварца е дефектен (с прекалено голям толеранс) или не са си дали труда да го донастроят. Не може ли да се рекламира и да се смени?
Може и да не са помислили за темперартурна компенсация, че то да се проектира електроника за автомобил е далеч по-трудно отколкото битова, все пак температурите могат да се менят в граници които са непостижими "у дома", а повечето електронни компоненти са доста температурно-зависими.



Тема Re: ne si kupuvaiteнови [re: KOKO]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано25.07.03 03:18



Незнам- варни го и им кажи ,заддълйително трябва да го вземат ,да ти дадат нов или да ремонтират тоя ,аз ако бях такъв скандал ще дигна

Ми добре де ти като си го слойил на мястото на радиото ,КЪДЕ си СЛОЖИЛ касетофона бе

Не се плаши ти си в правото си ,отиди при тях


НАРОДНАТА КОЛА на България

Тема Re: aaa..нови [re: lvan4O]  
Автор AMlGO (nishto osobeno)
Публикувано25.07.03 08:31



ne mi e udobno da go vrashtam...veche sam se precakal...A KASETOFONA sam go hvanal sas shina i e montiran pod jabkata ama e retro...vij..da se pohvalia otzad si slojih 4-lentovi elipsi sas siniata membrana..ama mi e slab POWER-A na kasetofona! Predi malko tazi sutrin si slojih otzad 15-colovi janti ot MERCEDES < malko razpileni na dupkite> s gumi:195/65/15. stana kato tank.No mislia da gi svalia i da gi sloja zimata s zimni visoki gumi-tip: "baba vida-traktor".aide tolkoz za sega ot men !



Тема Re: aaa...ханови [re: AMlGO]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано26.07.03 00:17



Brawo ,kefi6 ma ,ot de gi vze tia 15 colowi dzanti ,az znam 4e na Mercedesa tia dzanti deto stawat i za Moskvicha sa 14 colowi.
Kolko tonkoloni ima6 v kolata i kolko si naredil otzd ,v otdelni kutii li sa govoritelite otzad ili si gi fanal za zadnata kora???? Kolko wata sa tia tonkoloni i za kolko pari gi vze ,6toto az 6am mnogo gol ot kam ozwo`avane

Aide aratlik


НАРОДНАТА КОЛА на България

Тема Re: aaa.. [re: AMlGO]  
Автор davidoff (stranger)
Публикувано26.07.03 04:47



Как така ти е неудобно!!! Та ти си КЛИЕНТ, платил си с истински пари, а са ти пробутали боклук! Сигурно някое китайско менте:-(. Вземи касовата бележка и отиди им го върни. Не си длъжен да им даваш обяснения защо го връщаш.

GO WEST!


Тема Re: aaa..нови [re: davidoff]  
Автор AMlGO (nishto osobeno)
Публикувано26.07.03 06:04



ne sam takavchovek da se razpriavam. mainata im!!! a za tonkolonite: elipsi sa i sam gi montiral direktno v lamarinata otzad,koiato sam izriazal.



Тема abe nedei taka....нови [re: AMlGO]  
Автор MИTAKA (почти майстор)
Публикувано26.07.03 15:53



abe zak'vo se primirqva6 s tiq bokluci we 4ovek!! Az ako bjh na tvoe mjsto 6tjh da "spomenavam" MAIKA IM I LELJ IM i 4asti ot tjhnata polova sistema .Ama ti izglezda si dobrody6en ili ne ti se prai skandal ama tova sa si pari se pak daee i targovci na mentata deaa
aide

АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ



Тема Re: ne si kupuvaiteнови [re: AMlGO]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано01.08.03 12:27



Ако искаш му смени батерията.
Изоставането може да е заради изощена батерия.

Ако ли не ти се занимава иди в първия магазин и го смени. Или просто го върни.



Тема Re: EVA... [re: Eva*]  
Авторamigo (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 20:29



Osaznai se...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.