|
|
|
Тема
|
Я кажете...
|
|
| Автор |
Mravoiad™ () |
| Публикувано | 21.11.02 13:28 |
|
|
...що ли е това:

| |
|
|
|
Та значи никой не са сети.Ми това е мечтата на всеки собственик на АЗЛК,който иска да се бъзика със западните трошки.Двигател М-412 с два разпределителни вала.
Тук пише повече.
Поздрави.
| |
|
|
|
abe brato,na purvia posting ne ti se otvaria snimkata.
ne mi obiasniavai koi za kakvo se seshta.
FITNESS COMPETITOR
| |
|
|
|
Ами сори,не знаех. При мен излиза.
| |
|
Тема
|
Re: Я кажете...
[re: Mravoiad™]
|
|
| Автор | мaнияka (Нерегистриран) |
| Публикувано | 07.01.03 20:14 |
|
|
знам за тези глави - мощност 138к.с. при около 30л/100км.в един от броевете на зарулем тези модели са описани. преди години бях в командировка в ловеч-
а там са ги слагали на състезателните бройки, та един ми предлагаше такава за 150лв,но не я взех- и до сега ме е яд.
ако ми падне от някъде - вземам веднага.
а ина4е карам вече 8 год. 412 и 2140 и де и чист.в момента имам страхотен но и аз доста съм го подобрил-само на газ, с транзисторно запалване и свещите обезателно BERU- по каталог само че за дефорсето Z-11. преработих си парното-сега малко са западните кошници с по-добро,но обезателно с френски термостат- VERNET. има ги в М комплект-работи като часовник.
няма нещо което да не съм правил по мустанга- в момента ск. кутия.
така че питайте.
| |
|
|
|
Разкажи моля те, за термостата и за скоростната кутия... Дръж ни в течение, ако не те затруднява.
Всъщност, разкажи опдробно за всичко, ако ти се занимава!
Проект ДЖУГИ-СПОРТРедактирано от Maistora на 08.01.03 01:00.
| |
|
|
|
|