Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 26.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Deforsiran-FORSIRAN 2140нови  
Авторlvan4O (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 02:43



Kajete mi kak ot moia deforsira moskvi4 2140 moga da go napravia forsiran.Niakoi znae li kak stava?
Abe toi dzvera si varvi mnogo hubavo ama moje i o6e.Kato go forsiram 6te stane sas 7konia no mo6ten i 6a stani 4ist 12setak.Sia e 68konia ,stepenta na zgastiavane e 7,2 ,a kato go forsiram 6te e 8,8.
Mnoo sam dovolen ot djygana -karal sam s 60km/h na 1va ,zabeleji na 1va predavka.!!!!!!

4ao za sia ot Stara Zagora(stz)



Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: lvan4O]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 11:06



ДЖУГАНА МОЖЕШ ДА ГО НАПРАВИШ ФОРСИРАН КАТО СМЕНИШ БУТАЛАТА С ТАКИВА ОТ ФОРСИРАН 12так. СМЯНАТА Е ЛЕСНА И ЕВТИНА А ПОСЛЕ ПОЛУ4АВАШ С 7 КОНЯ ОТГОРЕ СТРУВА СИ.


П.С. АБЕ БРАТО И АЗ СЪМ ОТ ЗАРАТА



Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: lVAKA]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано09.11.02 12:52



tova za sedemte konia ne znam koi ti go e kazal.mislia,4e ste zagubis kone.
za butalata ivaka e prav.karai si kolata i ne barai motora.
do 10 konia razlika ne e usesta ot voda4a.

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: lvan4O]  
Автор MaistoraМодератор (куркудилчик)
Публикувано09.11.02 19:41



Първи начин - сваляш главата с 1-2 мм надолу... как, колко и т.н. - не знам, но на пролет съм се наканил да вървя по тоя път и ще докладвам.
Втори начин - сменяш буталата - вместо такива с плоски чела, вземаш с изпъкнали (за 412) (не за 331.10, които са изпъкнали с вдлъбнатини!). Желателно е да смениш и прекъсвач-разпределителя с такъв от 412, защото двата двигателя имат различни характеристики на момента на подаване на искрата в зависимост от честотата на въртене на двигателя. Накрая подбираш и свещи прилични.

Проект ДЖУГИ-СПОРТ


Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: Maistora]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано13.11.02 14:46



А ако смениш буталата с най-изпъкналите И свалиш главата? Не знам разказвах ли ти как лятото трябваше да карам на бензин, и имаше детонации и на half-throttle. И като огася двигателя, той продължава да си работи. Давам му газ той се форсира, такива работи. Лятото и на газ имам детонации. Ама пък как върви....

Продават се бутала всякакви, българско производство, идеални са!

P.S. Оригиналните дефорсирани бутала не са съвсем плоски, просто полусферата е с по-малък диаметър, имат отстрани малко плоско "балконче"

Ex.TK3C (aлa-AПK)


Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: Magnum]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано13.11.02 20:41



Haah:)

Moq e samo sys svalena glava - i spored men si vyrvi pre-dostatycno dobre. Inache ako se naglasi kakto trebe sys 91 nqmam nito Diseling ,nito detonacii.

Hmm ,sha trebe sledvastoto lqto da gi sborim dzguganite:P



Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: LordDigital]  
Автор FEAR (непознат)
Публикувано14.11.02 09:33



Do sledvastoto liato to toia dzugan niama da e ostanalo nisto ili nai-malkoto ste mu triabva "samo" edin nov dvigatel :P

I am your friend... or I will be soon !!!


Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: lVAKA]  
Автор FEAR (непознат)
Публикувано14.11.02 09:35



Samo vyprosa e za kolko ste si gi nameri i kak ste gi smeni, zastoto edin poznat mu gi smeniga i beshe dovolen.



P.S. Kato sme pochnali da govorim za Zarata ami i az sam ot tam

I am your friend... or I will be soon !!!


Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140нови [re: FEAR]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано14.11.02 09:52



От моят, или от на цаки? Ако мислиш, че им е първото лято така, жестоко се лъжеш!
Само дето цаки захранва производството на диференциали за москвич по света ;))) ама то силата не се удържа!

Иначе аз с него не се наемам да се дърпам, как дръпна фиестата, дето после я гонех с моят и голям зор, пък вътре приятелката ми си карала нормално и даже и 4000 оборота не вдигала. Ама аз съм на газ все пак.

Ex.TK3C (aлa-AПK)


Тема Re: Deforsiran-FORSIRAN 2140 [re: LordDigital]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано16.11.02 22:39



are be lorde
kvi sa tiya djuganski istorii

nali uchish v USA....
KUPI EDNO AUDI VECHE DE







BMW Power




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.