Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 23.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Набираме членове за WoW гилдиянови  
АвторKrum (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 16:01



Здравейте!
Гилдия "BULGARIA" на близардския сървър Anachronos, PVE, EU набира нови членове за да започнем рейдове с 25 човека.
Каразан е на фарм статус и първите два боса в Зул`Аман.
С помощта на друга гилдия наскоро успяхме да бием Магдеридон и Груул.
Тази седмица започваме The Eye и SSC.

Имаме нужда от почти всички класове... поне още 3 хийлъра, 2 танка... роугове, друиди (танк и хийлър) и мейджове са добре дошли, шадоу приест ни липсва, уарлоци.

Гилдията е предимно от българи + 3-4ма английско говорящи приятели.
Още информация на:





Тема Re: Набираме членове за WoW гилдиянови [re: Krum]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 16:12



от Алианса сме



Тема Re: Набираме членове за WoW гилдиянови [re: Kpyм]  
Авторdivachka (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 09:44



Как се събрахте толкоз българи



Ако има някой БГ в Ghostlands да пише на Divachka или Talasymia! :)



Тема Re: Набираме членове за WoW гилдиянови [re: Krum]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.09 00:33



<BULGARIA> Anachronos, EU е българска гилдия, алианс, ПвЕ гилдия, t7.5 контента е на фарм, в момента се рейдва в Улдуар 10 и 25 човека.
За повече инфо http://guildbulgaria.com/forum/ и http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Anachronos&n=BULGARIA

Ако героя ви е на друг сървър и е висок лвл, направете геройче лвл 1 на Anachronos, за да се свържете с някой от гилдията в играта, може и да решите да трансфернете :D. Ако имате малък лвл герой и още качвате, на сървър, където няма много българи, не губете време, ами направете нов на Anachronos ;).

Заповядайте :)
Приятна игра :D



Тема Re: Набираме членове за WoW гилдиянови [re: Krum]  
АвторOO (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 21:46



хийлъра, роугове, мейджове, шадоу приест, уарлоци...
Пич това не е български. Толкова ли неможеш да се сетиш как трябва да са на български. Срам за името което носите.



Тема Re: Набираме членове за WoW гилдиянови [re: OO]  
Автор Publicum (100%Anti-Lefski)
Публикувано15.01.10 16:14



А бе, спечко..Хайде сега като си толкова отворен да ми преведеш на български

rogue, warlock, shadow priest...

Да дам ли няколко предложения:

warlock - воененключалко..само как гордо звучи на бг, а?
shadow priest - сенчест свещеник (поп) - уникално
druid - дърво, а ма ходещо..

Явно в хейтърския ти живот никой не те е светнал, че понякога нещата се приемат и изказват в оригинал..ксерокс например или винкел или милиони други примери...А ма най-добрият пример е т.нар. chaise longue или шезлонг...
А ха, така, сега тва лято като отидеш на море, да не забравиш да си платиш един или два ДЪЛГИ СТОЛА..А ма да не се чудиш после защо плажът мирише на урина..просто всички ще са се напикали от смях..

С уважение:

Prolox - Frost mage on Blade`s Edge, EU (добре де, леден маг..обърках се..

)



Тема Re: Набираме членове за WoW гилдия [re: Publicum]  
Автор Storen (непознат )
Публикувано20.05.10 23:56



Не бе Publicum, не си разбрал правилно. Просто чуждопоклонническите тенденции (май правилната дума е ксенофилски тенденции) правят много неприятно впечатление на всеки човек с малко национално достойнство. Съвсем нормално е езиците да се развиват и да се заемстват думи. Лошо е когато това се прави при наличието на съвсем подходящи български думи просто заради ниско национално самочувствие и защото английския е някак си по-прекрасен и страхотен. Ако се пробваш да пробуташ някой български израз на англо- или френско- говорещ няма да ти разправям с каква погнуса ще те изгледа. И знаеш ли защо? Защото е убеден в превъзходството си над твоята мизерна същност и култура. Сигурно няма нужда да обяснявам, че с този тип поведение ги убеждаваш в правотата им и го заслужаваш абсолютно. Често ми се налага да комуникирам с чужденци от „културните“ нации и чудесно знам колко дълбоко им е набит нацизма и чувството за превъзходство в кратунките и като видя някой нашенец особено ако е млад човек сгушен като боклук да имитира „по-висшите“ направо ми се повръща.

Ако пък толкова не можеш да се сетиш за преводите:
warlock – вещер, заклинател
shadow priest - проповедник на сенките/мрака
druid – не, не е ходещо дърво... друидството е древна западноевропейска религия забранена и преследвана от Римската Империя. На български се ползва се без превод като научен термин.

„хейтърския ти живот “ това също не е български... Думата разбира се е омразнически... Просто се гнуся от такова поведение и ми е мъчно за хора като теб. Повярвай ми, ясен си ми. Не те мразя въобще.



Тема Момчета...нови [re: Storen]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано25.05.10 10:51



защо възкресявате тема от 2008-ма година? Автора едва ли я следи вече



Не, не ме интересува, че знаеш!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.