Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 28.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Corum Onlineнови  
Автор Mirkyto (непознат )
Публикувано13.03.09 22:42



Играта се казва CORUM ONLINE и е много зарибяваща.Графиката просто е уникално яка.Има евенти всеки месец по няколко и итемите са много яки.Играта е малка 1.55 ГБ маи беше,тръгва на сякви машини.Примерно PC с 256 РАМ, 32мб видео карта ,процесор минимум 1.50GHz и т.н.Смятам ,че малко са вече хората с по-слаби машини.

Саита е http://corum.gpotato.com/
Играта е супер





Тема Поиграх я малко,нови [re: Mirkyto]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано16.03.09 15:04



качих 26-то ниво за един следобед. Дори и да си прегъна езика, не мога да не споделя:

Куестите са линейни. Не можеш да се разходиш извън началната карта, преди да качиш 30-то ниво, защото просто не оцеляваш.

Графиката е ужасна, само Load и Map Change екраните са направени с желание от някой манга художник. Останалото е посредствено 3д във 2д плоскост. Няма отгоре и отдолу в едно и също ниво (например ПОД моста и НА моста). Плоски нива със load screen между тях.

Двигателя на играта много напомня Dungeon Siege, но е страшно бъгав. Много често героя се спъва в нещо и не може да мине през него, а то нещото е на 3 крачки от него.

Имената по картата са си ги изсмукали от пръстите. Все едно да нарисуваш карта на България и вместо да сложиш с. Драгор, с. Ивайло. с. Мирянци да напишеш Пазарджик 1, Пазарджик 2, Пазарджик 3, Пазарджик 4.

Играта е безплатна, но за един от куестите ТРЯБВА да излезеш от нея, да отидеш до сайта и да си купиш зодиакална карта Козирог със съвсем истински пари и да я предадеш в играта. Ако така вадят пари за research & development - това е СМЕШНО.

Ще я поиграя още малко, за да и дам шанс, но ако не ъпдейтнат тези ужасни бъгове и не разрешат ПОНЕ да се сменя default screen resolution ще я изтрия, за да не се дразня.



Тема Re: Поиграх я малко, [re: martyr]  
Автор Mirkyto (непознат )
Публикувано16.03.09 22:17



Ами наистина това за спъването на героя е вярно и то наи-много ме дразни иначе за куеста които,трябва зодиакална карта не ТРЯБВА да се плаща в саита с истински пари а просто в магазина точно до NPC-то от ,което си взел куеста я има.





Тема Re: Поиграх я малко,нови [re: Mirkyto]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано22.03.09 12:59



Не мога да намеря такъв търговец изобщо бе човек. Кажи къде е и как се казва.

Още един неприятен бъг. Куест итем, от куест, който вече съм минал ми падна пак. Не мога да го махна. Не мога да го продам. Не мога да го хвърля на земята.

Ами ако го взема по погрешка още 10 пъти?

Loot-а е неприлично слаб. В други игри поне една на 10 гадинки пуска по нещо.

Set item МОЖЕ ДА СЕ СЧУПИ необратимо, докато му слагаш слотове.

Няма достатъчно информация за куестовете. Няма достатъчно информация за предметите. Cross класовете са много слаба ракия и се правят трудно, а основните класове са само 6. Не можеш да направиш джудже стрелец или елф боец.

Недостатъците стават твърде много.

Иначе nick name ми е m0rd0r и играя в poseidon. Но скоро ще ми омръзне.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.