Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 16.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема sacred underworld  
Авторjay (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 10:45



Хора стигнах та където във вулкана ме предават пиратите убивам ги след което ми се отваря една порта, убивам там вътре Сакара Демона и ме телепортира в една пещера, там убивам още някакъв си демон и има един телепорт с некви прегъващи се лъчове обаче като мина през него никъде не отивам а куеста ми се сменя и телепорта после изчезва а аз си оставам в пещерата без изход. Та как да мина тоя бъг някой знае ли? Ето снимка на пещерата. Там където ми е героя беше телепорта. Минах го няколко пъти това обаче все същото си остава :roll:



Тема Re: sacred underworldнови [re: jay]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 10:24



awe dawai da igraem zaedno da gi s4upimes kyw hero si i koi lvl



Тема Re: sacred underworldнови [re: jay]  
Авторdark elf (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 00:42



пътуваш чрез кораби ве има на всеки кораб в средата една дупка влизаш в нея и те изкарва на др остров



Тема Re: sacred underworldнови [re: jay]  
АвторTOTl (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 10:57



Pich mnoo mi trqqq instalacionno Sacred Underworld ako q imash ili mojish da mi q namerish pishi mi s skype nickname Тодор Траянов ...



Тема Re: sacred underworldнови [re: dark elf]  
АвторTOTl (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 15:55



ima li q nqkoi Sacred Underworld.. na CD instal... ili da mi kajete ot kade da si q drapna... igrah q 2 god no q uninstal po pogreshka... ostanaha mi samo save-ovete...

HELP tarsete me v skype.... totiskype1




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.