Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 25.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Heroes 5-razo4arovanie  
Автор just_me (член)
Публикувано21.05.06 10:00



Ako smiatate da is kupuvate Heroes 5, ne go pravete. Hi4 ne si struva. Naparaco sa okipazili igrata



Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: just_me]  
Авторsurvivor (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 22:16



Знам.За да не се прецакваш така във бъдете първо си дръпни демото.После купувай.



Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: just_me]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.05.06 10:56



Нали знаеш, че е въпрос на гледна точка. 5-цата ми харесва повече от 4-ката, но не може да се мери с 3-ката.

Никой не прави качествена 2д графика вече



Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: just_me]  
Автор just_me (член)
Публикувано22.05.06 21:39



Moje i da si prav...
Taka ili ina4e sam ia kupil... , taka 4e shans shte i dam.
Ia edno vapros4e, 4e az oshte na parvia campaign/The Queen/, 5-tata misia - The Fall of the King se zahecnah... Ti kak ia mina taia misia, 4e pri men sled sedmica mi dava "you lose", vaprei 4e sam izpalnil uslovieto im-do sedmica edin zavladian grad? Kaji ti kakvi hvatki priloji?



Тема Готина мисия.нови [re: just_me]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано23.05.06 09:28



Зад града, който превземаш има заварден затвор. Избиваш сганта и освобождаваш Кралицата. Иначе - беля. После ще трябва да издеш доста бой от няколкото вълни герои с нагрухана армия. Оцелееш ли първия месец, после е по-лесно.

Наблегни на сградите, които дават армии първите 2 седмици.



Тема Re: Готина мисия.нови [re: martyr]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 13:59



Е добре, а последното говедо с изродската бройка армия?



Тема Май ще се наложи да преиграваш :-/нови [re: Hиk]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано23.05.06 15:03



Ако намериш Tear of Asha, ще си направиш армия, от която няма спасение.

Замъка на демоните не може да се превземе BTW

Заварден е с един пост с много демони.



Тема Re: Май ще се наложи да преиграваш :-/нови [re: martyr]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 13:37



Да бе армия
Тоя последния може да не се бие, края става от типа "Елементарно Уотсън, палатката е открадната"
хихихихихи



Тема чак пък разоччарование?!нови [re: just_me]  
Автор bored (bored)
Публикувано25.05.06 14:01



5-цата е като геймплей 1:1 копие с тройката с малки минимални разлики (допълнителни абилитита и разните му там екстри) .. почти всички фигури са си запазени от 3ката само на някой са им сменили имената.

това което на мен не ми хареса:
* Town Portal не работи като в тройката или поне аз не намерих такова абилити/скил който да ти дава да си избереш в кой град да се прехвърлиш а не до най-близкия
* мултиплейъра е тотален shit до момента
* няма random map generator (което е най най най тъпото) за момента
* 3Dто е много объркващо особенно при търсене на Graala или там как се водеше Tear of ... също така при битките 3Dто определено не е добре направено и объркващо особенно при обсада на замък

има някои добри попадения които в 3-ката не бяха наред и тук са ги оправили като:
* armageddon е 5 левъл магия (там и е мястото)
* това че бри битка ти показва колко вероятно ще гътнеш с един изстрел

icqist


Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: just_me]  
АвторJust_me (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 12:57



Kato poigraesh malko i se zaribiavash.
Samo deto igrata mi se struva strashno trudno, kato se ima napredvid, 4e sam zapo4nal ot Normal Level.

Ti dokade si ia dokaral? Az sam na mission 2/3 4ast. I ne moga da go mina tova nivo.



Тема Demonската кампания, 3-та мисия.нови [re: Just_me]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.05.06 11:37



Онова, което започва с демонски град и трябва да убиеш Gilraen?

Развивай елфския град и се опитай да му вземеш още един от градовете. Гилраен идва на края на 2-рия месец с 12-13 дракона и още сган.

Разчиташ на това, че твоя герой е по-силен и с повече attack (играй агресивно).

Ако си развил на героя си Diplomacy става неприлично лесно :-) засипва те всяка седмица с малки 1,2 и 3-то ниво армии ... обикаляш картата и си ги събираш.

Друг вариант е да вземеш в началото оранжевата палатка, но това е трудно. Пази се от 15-20 броя, ъпгрейдната 6-то ниво армия (в моя случай Rakshasa Raja). Така си осигуряваш популация от неъпгрейднати дяволи, с които се побеждава Gilraen лесно.

И по двата начина битката с него е трудна. Аз я преигравах ръчно няколко пъти, докато го разбия.



Тема Re: Demonската кампания, 3-та мисия.нови [re: martyr]  
Автор just_me (член)
Публикувано29.05.06 20:01



E gati,
igraia ve4e niakolko dena tova nivo... Trudna rabota



Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: just_me]  
АвторShpeka (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 14:39



Не се отнасям сериозно към мнението на хора, играещи кампаниите. Във всички случаи петицата е по-добра от четворката. Мисля че ще е и по-лесна за балансиране.

За мен е едно отдавна очаквано завръщане към дните на сериозната стратегия. Смятам, че и мултиплейърът ще е нелош.

А не като повечето игри напоследък. 200 различни единици, 60 героя, 5000 магии. А, да не забравя и толкова ценените "Яка" графика и "Къртещ" звук. Ае нема нужда.



Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: Shpeka]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано27.06.06 15:39



аааа ще има да вземаш скъпи, четворчицата си беше много култова!
защо?
защото те вкарва наистина в един друг свят с музика с цветове и всичко и то приказно и красиво, разбира се както си личи аз не съм от типът фенове на постоянните битки и абсолютната хегемония на картата, а на потапянето в атмосферата на въпросният свят. Така де, да се усети въпросната реалност максимално естетично и истински.
Не съм виждал Петицата още, затова не се изказвам против нея, но съм длъжен да защитя 4-чицата... тя си имаше своето достойно място, както и тройката.
това е моето възскромничко мненийце, приятна игра на всички ви!




Que je suis charmant!



Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: *Lestat*de*Lioncourt]  
Автор bored (bored)
Публикувано30.06.06 11:10



в 5-цата са взели много малко неща от 4-ката и да ти кажа само тези неща които наистина не развалят играта
4-ката си беше пълен провал, графиката ужасно грозна и на места смешна, геймплея нищо общо с 3ката с две думи - ужас .. то те и за това фалираха :)

5-цата от друга страна според мен е 90% хероес 3 + 10% хероес 4 + малко екстри и за мен лично оценката е отлично

единственото липсата на рандом мап генератор е най-големия минус но до колкото помниа и в хероес 3 ресторатион... и там нямаше рандом мап така че ... waiting...

icqist


Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: bored]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано30.06.06 11:25



ами значи в скоро време, ще си я набавя 5-ицата за да се уверя в твоите думи


дано си прав




Que je suis parfait!



Тема w8ing, вече се говори за Expansion.нови [re: bored]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано30.06.06 12:06



Ще има планински или морски град, който ще се намести да завърши историята, че с този край ... ама няма да давам спойлери





Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: just_me]  
АвторMcLaren (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 15:26



Ne znam to4no kakvo protiv imate sre6tu Heroes 5,samo moga da izrazq moeto mnenie!Kato cqlo slabostite i sa malko,imam predvid slednite:
1.Ednoobrazieto na artefaktite,lipsata na pandori,ne dobre predvidenoto razvitie na geroite,po to4no tova,4e sa napraveni da se razviva primerno na 2 ot 4eterite vdiga6 samo knolidge i defense ili obratnoto.
Kato cqlo oba4e grafi4eski i ot kum game play igrata e dosta po dobra ot 4tvorkata a su6to i ot 3kata.Ako nqkoi smqta obratnoto zna4i qvno mnogo e zariben po 3kata i ne moje da si q izbie ot glavata!
Za horata koito obi4at Heroes,malko infi da se oslu6vat za Dicsaples 3,6te gi izkefi garanciq,a ako ne ste igrali prednata i 4ast q namerete ima kakvo da se vidi.
POZDravi na vsi4ki Heroes MANIQCI!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Disciples III: Ренесанс.нови [re: McLaren]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано23.10.06 10:04



Не се знае, кога излиза официално. На сайта пише TBD (To be decided). Очаквам я с нетърпение. Бях много зарибен по 2-ката.

Ето инфо в сайта на Strategy First:





Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: Just_me]  
АвторShadow (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 13:35



As obi4am Heroes 5 no i as ne moga da mina edna misia s dyavolite,a te sa mi lubimite





Тема Re: Demonската кампания, 3-та мисия.нови [re: martyr]  
АвторShadow (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 13:45



as ne moga da mina gadnata misiya namerih palatkata ala Gilarien mi idva s 10 drakona i 54 durva i 564 spriti i 75 unikorna i o6e mnogo ot armiyata na silvanite





Тема На експанжънанови [re: Shadow]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.04.07 14:47



има ниво на сложност Easy и освен това Gilraen са го осакатили умишлено, защото е затруднил всички.

Имаше дълга полемика във форумите на Celestial Heavens дали е правилно или не. Не е абсурден за убиване ... по трудни са мисиите, в които изобщо нямаш Inferno град за развиване.



Тема Re: Heroes 5-razo4arovanieнови [re: just_me]  
Авторwildhug (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 10:49



Igrata si e mnogo qka do versiq 1.3 be6e zle no ve4e si e super i e dosta po dobra ot 3-kata a za 4-kata da ne govorim :> a ideqta da vkarat simulation turns za multiplayer igra q pravi pyti po dorba ot vsi4ki drugi heroesi a i az ne sam fen na igrata sre6tu compiutar vinagi sa namira kak da go izlyje6 za tova si cykam predimno multi i ako ste si poigrali trqbva da ste zabelqzali 4e rasite sa idealno balansirani ako va interesuva probvabvaite sa v turnira na toheroes hem 6te ima pove4e jertvi4ki i za mene :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.