Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 05.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Има Daedra ....нови [re: martyr]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 17:17



Аз вече успях да затворя 2 Oblivon Gates. Орк съм, главно оринетиран към heavy armor и blunt weapons, вече се сдбих с Daedra Mace и Daedra Shield. В Арената съм на ниво боец. Ей тук съм сложил два screenshot-а.





Тема Re: Има Daedra ....нови [re: S]  
Автор just_me (член)
Публикувано28.03.06 01:55



Ami kade si prodavate vsiakakvite tam djundjurii? V predishnite 4asti si imashe iaki kupuva4i. Tuka neshto otkrili li ste?



Тема Re: Има Daedra ....нови [re: S]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано28.03.06 10:08



Аз недоволствах срещу арената. Очаквах, че ще можеш да си избираш с какви гадове да се дуелираш.

Иначе много корав орк. Здрав rampage ще правиш с него. Не видях какъв клас е само :-/

Аз за сега обикалям куестите на хората в градовете и разглеждам картата "пеша" ;-) ... пак са се престарали с размера на основната карта и бройката странични "дупки".



Тема [фук-фук] Ламя за ресурси ...нови [re: S]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано28.03.06 10:11



Вече съм с "нормална" машина:

AMD "Kothlon" 64 3200+
512MB Kit,
ASUS EN6800GT,
SB Live! 24 bit

На 1280х1024 се забелязва леко насичане на по-детайлните райони.

Знаех си, че ще се стигне до тук, заради тази игра.



Тема Честито!!нови [re: martyr]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 23:00



Хубва система, почти като моята(виж първият ми пост). Аз обаче се налага да играя в 1280x1024 щото съм с TFT монитор.
Колкото до купувачи, като онзи Crab на островчето в Morrowind, дето купучваше почти всичко и имаше 10000 всеки 24 часа не съм открил.
Между другото, остава ми само една битка за да стана шампион на Арената.
Колкото до quest-овете, както на всияко друго RPG пак се замотах. Тръгна за един quest, по пътя се захвана с друг, после с трети и т.н. Ама аз за момента все още разучавам картата.
Много ме е яд, че забравих къде и кой точно можеше да презарежда enchant-нати предмети. Изхаби ми се "10 fire damage on hit" на боздугана и сега не мога да го презаредя.
Ако вие го намерите пишете едно съобщение!



Тема Re: TES IV Oblivion - чакането свърши!!нови [re: S]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 09:00



Хехехе, и аз най после се сдобих с нея
Подхванах малко по главния куест и затворих първия обливиън портал.
Някой разбра ли как се енчатват предмети (говоря за енчантъри не със скила) и къде се презареждат?



Тема Re: Честито!!нови [re: S]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.03.06 10:12



Mage гилдията в Chorol е първата, която посетих. Там на първият етаж буквално се сблъскваш с човека, който ти трябва, но не му помня името.

Всяка mage гилдия трябва да има по един enchanter. Адски е скъпо обаче. На мен един гоблин-шаман ми изпусна staff с 12 charges още в началото. Като ги "изпуцах" ми изискаха 810 gold, за да ми го заредят. Май е по-добре да си кача enchanting и да карам на Soul Gems. Не знам дали ще има артефакт като Azura's Star тук би било кеф.



Тема Re: Честито!!нови [re: martyr]  
Автор just_me (член)
Публикувано29.03.06 10:32



Ei, mnogo iaka igra..
Super me kefi!

Mnogo iako e i tova s tia 4erveni pokazateli,taka hi4 ne mojesh da se zagubish.Osven tova vseki edin quest mojesh da si go napravish aktiven i sled tova po kartata vijdash kade to4no triabva da otidesh.



Тема Quest-а с картината в Chorrol.нови [re: S]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.03.06 10:57



Още се мотая и не мога да я намеря, а вероятно след него графинята ще ми разреши да си купя къщата на центъра, до гилдията.

Ако някой го е минал, да напише кратко Walkthrough. Аз съм стигнал до там, да разбера, че има скрито ателие, което най-вероятно е на redguard магьосницата, защото намерих в багажа и четки за рисуване ... и от там?



Тема Re: Честито!!нови [re: just_me]  
Автор just_me (член)
Публикувано29.03.06 11:32



Kakvo to4no ne mojesh da namerish?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.