Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 01.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема bitkite pri wowнови  
Авторwastu (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 22:51



imam 1 vupros sigurno shte vi se stori smeshen no!
ne moga da razbera kato igraia bilo to s ogre ili s chovek ili s djudje ili s kvoto i da bilo i kato trugna da se bia s nekoi individ vse mi izpisva MISS i ne moga da razbera kva e cakata.i samo me ubivat...
ta shte se radvam ako niakoi me posveti shtoto veche ne znam... kak po tochno triabva da podhojdam pri batalnite sceni



Тема Re: bitkite pri wowнови [re: wastu]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано10.04.05 00:25



Това е ,защото не си опитен с оръжието:) След време няма да имаш пропуск, н одо тогхава бии ллесни същества(най-добре сърни, зайци и т.н;))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: bitkite pri wowнови [re: Morrowind]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано02.06.05 22:52



ili nai veroiatno se bie s mnogo po visoki niva ot negovoto ....
a sys zaicite i syrnite nema da postigne mnogo ...
prosto se bii s gadove na tvoeto nivo i po vyzmojnost s po 1 navednyj

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: bitkite pri wowнови [re: wastu]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано12.06.05 19:19



зависи дали играеш на фрий сървърите или на близард

ако е на близард то дзверове с три нива над теб ще ти е много трудно да им нанесеш някакъв демидж, а пък да ги убиеш е трудно

е на по-високите нива се случва и това да стане



Тема Re: bitkite pri wowнови [re: lex]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 12:52



Аааа, туй мноу зависи каква класа играеш. Щото например с меле атака е по-лесно: има мисс, обаче от него губиш само време/здраве. Обаче ако си спелър е лек проблем: цялата мана ти отива на кино, и след това яки ти (платнени) гащи. Например съм забелязал, че палита и ловци много по-добре се справят с по-високи нива, отколкото моят друид: 4 нива отгоре буквално си ми взима здравето докато го тръшна....



Тема Re: bitkite pri wowнови [re: Max]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано13.06.05 22:41



хех ... но какво става когато маге/приест стане на 50+ ?
с моя 60 лвл приест съм губил битки единствено срещу шаман/приест и от време на време рог .... като ми направи 2-3к критикал ;) ... иначе ги дъвча за закуска ... ;)


но както и да е .. ако добросъвестно си минаваш сички куести на дадена територия преди да идеш в друга няма да имаш кои знае какви проблеми .... може да се провери в сайта на близард коя торитория за кои лежел е и тогаз да ходиш там ... така е почти сигурно че няма да имаш проблем с които и да е клас ...
но ако правиш като мен .. 15 лжл дед маинс или 30 лвл скарлет манастира .. нормално е да не моцеш нищо да им направиш :-Д

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: bitkite pri wowнови [re: avenger]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 12:59



А, за дуели въобще не говорим. Ставаше въпрос май за нормален бой по чудовища. Дуелите са отделен въпрос.

А иначе за куестовете не си съвсем прав. Играта ти позволява са вземеш един куест доста преди да е възможно да го направиш. Е, вярно е, че го маркира като червен, но и това е относително. Повечето розови куестове се правят без особени проблеми, обаче пък има и жълти дето пак могат да ти скъсат нервите. А няма да забравя как на лвл53 гордо приех куест в Сколо. Трябва да въведат нов цвят: кърваво червено



Тема Re: bitkite pri wow [re: Max]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано15.06.05 17:54



haha .. mrazia ia taia instancia .... nema drops za priest ;))

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.