Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 30.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Готик 2 - нощта на Гарвананови  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 11:06



Някой да знае къде го има преведения на английски аддон на Готик 2.



Тема Re: Готик 2 - нощта на Гарвана [re: Hиk]  
АвторПpocтaka (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 23:41



Има го в датата. Пусни един search на Raven и ще го откриеш. Имай предвид, че само надписите са преведени, а говора си остава на немски. Освен това е адона е вплетен в основната игра, коеот е много хубаво, ако никога не си играл Gothic 2, но ако си го превъртал вече става малко скучничко, тъй имаш много повторения.



Тема Re: Готик 2 - нощта на Гарвананови [re: Пpocтaka]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 08:15



Пусках търсене вече там и нищо не намерих, ако имаш линк дай го моля те.



Тема Re: Готик 2 - нощта на Гарвананови [re: Hиk]  
АвторПpocтaka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 23:47



Тия капути от датата газ пикаят, защото им бягат клиентите при БТК, така че правят мизерии и в момента не мога да влеза в датата и да проверя, но би трябвало да е този линк:
http://store3.data.bg/freeplanet/Games/Gothic%202%20-%20The%20Night%20of%20the%20Raven/



Тема Re: Готик 2 - нощта на Гарвананови [re: Пpocтaka]  
АвторПpocтaka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 23:50



Това си е немския аддон, който се патчва с англисйки текст. Е, говорът остава на немски, ама се свиква и не дразни. Там има и описание как се инсталира всичкото. Пробвал съм го, гарантирано работи.



Тема Re: Готик 2 - нощта на Гарвананови [re: Пpocтaka]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 11:01



Много мерси. Ще проверя довечера, че на работа съм с ADSL.
Това за датата го знам от няколко дена. Само едно ще кажа за тях: прости малоумници, така няма да привлекат хората към тях, и без това ми бяха много бавни и ползвах други да точа.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.