Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 02.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ima li krai?нови  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 23:38



Ima li krai tazi igra-Morrowind?Ve4e blizo mesec q igraq,mnogo me kefi,ama po4nah da se pitam kakav e celia zamisal???
Stanal sam ve4e shef na Mage Guild,Fighter Guild,Temple,Imperial legion,geroiat mi e dosta razvit,imam bol pari,ekipiran sam ot glavata do petite i sega kakvo?S kakvo da se zaemam.Toq main quest ne sam go po4nal,vse go ostavam za nakraq.
Vaobshte ima li nqkakva podredba taq igra?
Neka nqkoi spodeli,4e az ve4e po4nah da se 4udq



Тема Има край [re: Dido]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 09:01



Изпълнявай кувестовете на блейдовете



Тема Абе по-скоро няма крайнови [re: Hиk]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 18:08



След като изпълниш главният quest, можеш да продължиш да си играеш наволя, докато един ден не ти омръзне, и тогава почваш да играеш допълнителните expansions - Bloodmoon и Tribunal(ако си ги купиш или изтеглиш от някъде.). А, ако и те ти омръзнат, можеш да си изтеглиш някой, от многото направени от фенове на играта модове.
Но един ден ще трябва да зарежеш играта и да чакаш да излезе Oblivion. Можеш да разгледаш другите теми, да видиш за какво става дума в наследника на Morrowind - Oblivion.
Но отново на въпроса ти, ако очакваш нещо като нормален край, такъв дето като убиеш "лошите" и ти показват имената на създателите на играта (credits), няма да видиш такъв.



Тема Re: Абе по-скоро няма крайнови [re: S]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 20:34



I az taka si misleh...
Ama neshto mi se struva malko bezcelno...
Kakto i da e...
Bloodmoon i Tribunal si gi imam, taka 4e shte prodaljavam dokato mi vtrasne.

Tiq igri sa golqma krasta.



Тема Re: Абе по-скоро няма крайнови [re: Dido]  
Автор Chr (demiurg)
Публикувано01.02.05 16:42



Като ти писне, сложи си няколко мода (за визуални красоти и нови куестове), направи си нов, доста по- различен герой и ще играеш направо нова игра.

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Ima li krai?нови [re: Dido]  
АвторПpocтaka (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 23:38



Що задаваш идиотски въпрос бре? Сам казваш че не си почнал главния куест. Как очакваш тогава да стигнеш до края?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.