Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 31.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Star Wars: Galaxiesнови  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано15.11.04 14:59



Момчета и момичета:) Имам въпросче:) Имате ли представа, дали играта(Star Wars Galaxies) иска специален ключ за игра в нет-а или има начин да се кракне/хакне/бъгне и т.н. Просто ми се иска да я играя, а не виждам как ще стане, ако е с един единствен сървър за игра....

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Star Wars: Galaxiesнови [re: Morrowind]  
АвторMirka (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 10:40



A 6te moze li dsa mi otgovori6 ot kade si svalil igrata, za6toto ja tarsja bezuspe6no. Mersi predvaritelno.



Тема Е аз не съм казал, че я имам;)нови [re: Morrowind]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано23.12.04 14:57



Е аз не съм казал, че я имам;) Просто питах дали може да се кракне и да се играе на друг сървър и ако да- кой;)

А за да я свалиш - виж на някой голям torrent сайт ,като supernova или torrentreactor;)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Star Wars: Galaxies [re: Morrowind]  
Автор Darth Revan (баничар)
Публикувано04.01.05 11:13



Я раздуйте нещо повече за тази игра?
Наскоро изиграх KOTOR на Bioware и направо луднах от кеф. Е, аз съм си заклет фен на всичко тяхно като се започне от БГ1 и се свърши с ХоЪ НВН :)
Трябва да си признае, че в оригиналната кампания на последната се усеща липсата на Блек айл, но ехпанжъните са страхотни.

Jesus saves, rest of you take 5d20 damage


Тема Re: Star Wars: Galaxiesнови [re: Darth Revan]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано04.01.05 21:29



Ами, джедай си и имаш компания(като на KOTR), но се биеш не само в космоса, а и по самите планети. Всички са хора и това е якото:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Уточнениенови [re: Morrowind]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 14:56



Никакъв джедай не си. Принцита е същия като на KOTOR, но си обикновен тип: имперески войник, пилот или бунтовник (май), котрабандист и т.н.
А за джедай - някъде бях чел, че по-малко от 3% от играещите на сървър ще имат възмойност да станат джедаи (забележка: възможност).
Сам си. Има разни куести и т.н. - онлайн РПГ.



Тема Re: Уточнениенови [re: Hиk]  
АвторJedi MAster (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 18:13



za igrata mojete da namerite servera za svalqne ot free.data.bg inache za krak ne znam koito iska poveche info da mi pishe kosio55@abv.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.