Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 19.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vampire The Masquerade Bloodlines  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано17.11.04 02:05



Някой играе ли тази игра? Аз не бях играл предишни версии на Vampire и останах приятно изненадан. Много ми допада графиката и атмосферата на играта. Е, не е такова RPG, каквото аз харесвам - Morrowind, NWN, Baldur's Gate, но като няма друго и Vampire е спасение :)
Та ако я играете, кажете дали успяхте да избавите духа на жената, който стои в изоставения хотел на плажа. Отдавна не бях се кефил на подобни ужасии, каквито се случваха в хотела - нямаше никакви кървища и чудовища, само звуци и тук таме някоя картина или лампа падаше, обаче можеше да ти се изправят косите :) Имаше една мисъл на известен режисьор на ужаси, че най-големия страх стои в съзнанието на човек и фантазиите му, ако се отприщи оттам, ефекта е невероятен. Е, авторите са успели да го направят.
Още съм в началото на играта, но твърдо съм решил да я завърша докрай :)



Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Apeg]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано17.11.04 07:53



Аз сега я свалям и съм към края на първия диск.....след два-три дни ще я имам и ще я пробвам......чакам я от години. Предишната беше наистина супер. Човек, я направи няколко сцреенсхотс и ги пусни тука да се покефим:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Morrowind]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано17.11.04 08:11



То в мрежата има достатъчно screenshots:





Engine-a е на Half Life 2, мисля че доста е говорено за него, така че оставям без коментар графиката :)



Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Apeg]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано18.11.04 22:00



На Half Life 2 ли? А аз се чудя, защо сички се оплакват, че им забива.....смятай! Аз не знах.....а за самия енжин съм чел томове:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Morrowind]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано22.11.04 10:16



Е, на мен не ми забива, върви си чудесно игрицата. А от Half Life 2 съм просто възхитен, Doom 3 го издържах точно 30 минути и ми писна, ама Half Life 2 ще го изиграя докрай, грабна ме от самото начало



Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Apeg]  
АвторRiptor (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 15:32



Старата игра само съм я виждал и ми хвана окото, интересува ме откъде мога да я дръпна и дали ще потегли макар и с малки ефекти на ГФ4 мх440 и 256 РАМ.



Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Riptor]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано26.11.04 17:43



От torrents. Иначе какъв ти е процесора? Аз съм с Athlon XP 1600, 640 ram i Radeon 7000, върви ми перфектно, даже и със завишени ефекти



Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Apeg]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано26.11.04 22:00



Аз съм с P41,5GHz, FX5600 i 512MB DDR RAM и карам на средното......иначе ми сече....а днес за още по-бърз геймплей свалих и под средата.....

За сравнение - играя DOOM III на 1024x768 na HIgh без да ми сече, а на Ultra сече след като се сбия с 3-4 противника......тоест тая Vampires ми мъчи компа повече....

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Vampire The Masquerade Bloodlinesнови [re: Morrowind]  
Автор riptor (DaSame)
Публикувано27.11.04 12:49



Пуста рам... ще трябва да изнамеря отнякъде $47. Процесора ми е Бартън 2500+




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.