Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 22.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с Disciples II  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 14:22



Скоро започнах да играя тази игра и се сблъсках с доста сериозен проблем.Играя кампанията с легиона.Накрая трябва да пазя една порта от един огромен демон.Е точно този демон мие проблема.Отивам при него яко напомпан със същества последен левел максимален брой.Влизам му е го удрям точно един път.Проблемът е че прави парализа на ццялата ми армия и просто ме размазва.А той е имунизиран към всичко.Просто съм потресен.Трябва да има някаква хитрост или...



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: The One]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано01.10.04 18:08



Всъщност пазиш портала през който трябва да влезе Bethrezen от неговия "наследник" принц Uther, който те заблуждава през цялото време, че е истинския лорд на ада .

Аз го гътнах елементарно с една Succubus на 13-то ниво, която периодично го правеше на дебел имп и с един Onyx Gargoyle отпред, който издържа доста по-дълго от нормалния Infernal Knight . Трика е да не доближаваш неговата територия ПРЕКАЛЕНО рано . Някъде към 150-тия ден той сам те напада, но ако решиш ти да го нападнеш може да те гътне за нула време . Другия трик, който използвах в кампанията с Хората (Empire) беше да се подготвя с 8 Pegasus Knight напълнени с по 2 Squire и една лечителка . Общо всеки един от тях успяваше да му вкара по 80-120 damage, като накрая го ударих с най-развития ми герой (Archmage на 15-то ниво с 3 Паладина, магьосник и Hierophant) .



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: martyr]  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 10:29



Нещо не ми е ясно.Тази дето го прави на имп как я запазваш жива.Този тип не е сам а е с гадна компания.Beast и още нещо , но вече не помня.Прави огромен демидж около 120 на всички плюс парализа.След първото стрелване битката приключва.Тази с имповете да не е с по-голяма инициатива от него.Защото неще не ме кефеше и ползвах типа дето вика и парализира наред.



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: The One]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.10.04 11:33



Значи :) първо съм объркал битката ... Demon Uther има mind immunity и сукубата само ще му пръцне на рогцата ...

Demon Uther
HP: 1500
Armor: 0
Immunities: Mind, Fire
Wards: Death, Water, Air, Earth Attack: Inferno (90%)
Attack: Paralyze (60%)
Damage: 150
Source: Fire
Initiative: 65

Трика, който използвах беше да гътна 2-та Tiamathа около него с магии и summon Avenger . Добичето успява да вкара 3 пъти по 75 damage преди Uther да му вземе здравето . После, когато остане сам вкарвам основния герой Arch Devil подкован с 2 infernal Knights отпред и един Abyssal Devil заради тоновете живот . Общата им ударна мощ е около 400 на търн ако не пропускат, Arch Devila само седи отзад и страда, понеже Uther е имунизиран и срещу огън, но 2та артефакта в него качват около 30 броня и 40% more damage на всички в групата затуй е полезна жертва, имам и един Incubus дето вкаменява с 65% шанс да уцели и дори да не успее да направи нещо преди да падне (135 живот) е още един възможен шанс да наклониш везните . Другия трик, който използвам е 2 Potion of Invulnerability

, с която можеш да направиш някоя от единиците отпред (Abbysal devil - 600 живот и прочее) почти недосегаема за атаките на Uther . Това е в общи линии ...



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: martyr]  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 11:07



Благодаря за инфото моята армийка беше същата но нещо сгънах.Сега нямам много време да пробвам, но като намеря задължително ще го пребия това изродче.Разликата е само че героят ми е Explorer или нещо такова.Този дето много ходи.:) Хода в момента ми беше около 65.



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: The One]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.10.04 14:20



На кампанията с елфите (ако си сложил и експанжъна) Елфката ми ходеше с 80, а ако напомиш Кентавъра (тамошния експлорер) ходи с около 120 ... на 2 хода минаваш XL карта .



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: martyr]  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 10:02



Ти какъв тип игра избираш за начало.Аз от скоро играя и най ме кефи с Thiefs много луди убийци са.Много ме кефи и разбъркването на строя на противника.Такива невероятни битки съм взимал само заради крадеца.А иначе това пети левел магии не съм го пробвал, защото ми се видя тъпо, защото тези магии се правят след толкова много време.Има ли изобщо смисъл?Още едно нещо не ми харесва в тази игра.Като заклет фен на Хироус с десет години постоянен стаж очаквах да мога да блъскам магии по време на битката, но...



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: The One]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.10.04 11:15



Това и липсва на играта ... и строенето на замъци също :) ...



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: martyr]  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 15:06



Сега се сещам и още нещо гадно.Няма начин да си престрояваш войската по време на битка.Много ме е яд някоя единица тъкмо да качи левел и някой изрод дето го размазвам както си искам да я претрепе.А ако можех да я дръпна в задна линия например....Много по динамично щеше да е.



Тема Re: Проблем с Disciples IIнови [re: The One]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.10.04 17:40



Наистина се надявам до 1-2 години StarDock да направят Master of Magic II ... тогава всички тези походови стратегии ще трябва да си преразгледат пазара .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.