Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 01.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Яко JEDIнови  
АвторKOTOR (Нерегистриран)
Публикувано17.09.04 10:16



Абе има ли тука фенове на KOTOR.Не видях подобна тема и това доста ме изуми.Дайте да обсъдим тази желязна игра.



Тема Re: Яко JEDI [re: KOTOR]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано17.09.04 14:50



Ti kak mislish ... estestveno che ima .... az lichno ia minah okolo ... 17 pyti za edin mesec ... ot dark & light side ;PPPPP

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Яко JEDIнови [re: avenger]  
АвторKOTOR (Нерегистриран)
Публикувано20.09.04 12:17



И как успя 17 пъти.Аз вече 25 часа я играя и такмо влизам във STARFORGE да трепя Бастиа.Мъча се да изпълня всички куести, но няколко вече изтървах.А между другото как минаваш DARKSIDE.Аз само веднъш видях възможност.Имам предвид момента, в който BASTIA ме зарибява да тръгна с нея, но аз отказах.
Кажи ако има и други възможности



Тема Re: Яко JEDIнови [re: KOTOR]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано20.09.04 14:56



Ami samo tova e ... v templeto ....
mejdu drugoto pyrvia pyt kato ia minah imah 117 chasa gameplay .... no poslednite gi smyknah dokym 15-16 .... a tolkoz pyti ia minavah za da moga da si napravia niakolko haraktera .... imah edin level 2 rogue lvl 18
mage ( zabrail sym mu veche tochnia class ....), zapochnah s 18 wisdom i 17 charisma .... nemashe koi da mi ustoi na magiite ... Malak go ubih samo s dusheneto ;)
Ako ne si razbral imash po edin quest za vseki ot partito .... dava ti go sled mnogo bybrene s tiah i ako ne si bil vse oshte na opredeleni mesta .....
sega nemam mnogo time .... po natatyk moje hubavo da si pobybrim .... pyk i az moje da hvana da si ia mina oshte edin pyt, ta da si pripomna tova onova ....

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Яко JEDIнови [re: avenger]  
АвторKOTOR (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 09:17



Ами аз тъкмо я докарах до MALLAK. Но бая зор ми дава играл съм 31 часа, но май доста куести пропуснах.Това за куестите с героите го разбрах, но май само брата на онази зелената успях да намеря.Интересно ми е за този тип в Antoр, който ми дава мокри поръчки.Аз убих само някакав затворник, а следващите поръчки пропуснах, защото ме изгониха от планетата.Поне три пъти се опитвах да излъжа грозните съдии но уви.
И аз не помня имената на героите, но играя с нещо като Thief най-левия герой при началното избиране.А ти всички куести ли направи,защото смятам да я изиграя пак с някакав друг герой и да ги пробвам.



Тема Re: Яко JEDIнови [re: KOTOR]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано21.09.04 19:18



Ще вземете да ме зарибите и мен:)) А и нали скоро KOTR2 ще излиза ине трябва да изоставам с материала:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Яко JEDIнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.09.04 15:09



Мене Avenger ме е заубеждавал от месеци, ама като нямам място на диска :)



Тема Re: Яко JEDIнови [re: Morrowind]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано27.09.04 18:20



Mi ade zaribiavai se ;PP

Igrata e dobra ... a istoriata perfectna .... ne sluchaino stana igra na godinata .... vse pak chichko lucas ima pryst ;)

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Яко JEDIнови [re: KOTOR]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано27.09.04 18:31



Amiiii ... ne treba da gi lyjesh ... edinia variant e da im pokajesh edno topche koeto namirash v bazata na sitite ... drugia da im pokajesh dnevnika na onia dark jedi ... pak ot bazata ... a za vtoria pyt .... ne treba da trepesh akulata .... i v syda prosto im kazvash istinata ....

A inache onia ti dava malko itemi za porychkite ... i nai nakraia se razbira che te e izlygal i ti si premahnal syernicite my v organizaciata ... tam veche mojesh da go predizvikash na duel ... i toi te chaka s edna grupichka ot 7-8 kratunkovci .... vmesto da e sam ...

A za questite .. nadiavam sa da sa vsichki .... pone dosta sym izpylnil ...
Inache i az pochvah predimno s thief ... no to se edno che ne sym .... drapah na 2 nivo dokato ne stanah jedi i v 95 % ot sluchaite beh 2 lvl thief i 18 lvl jedi ;))

Mejdu drugoto ima znachenie dali si myj ili jena za povecheto mohabeti v igrata ;)) Ako si myj bastila se vliubva v teb ... alabala ... zavisi kak shte podhodish kym neia .... ako si jena toia pyrvia deto se jytkash nego pochva da te svalia .... ( ne mu pomna imeto ) .... syshto za vsiaka kombinacia ot hora deto zemesh s teb se sluchva po neshto ... naprimer bastila i kradlata .... kradlata ppodbyzikva bastila dali ne i se e iskalo niakoga da izpolzva silata just for fun .... bastila se namryshtva i se iadosva .... i malko po kysno kradlata ishvyrcha i pada na zemiata s vikova .... i bastila i kazva che tia nema nishto obshto ...
Taka ne e mnogo interesno ... ama kato gi vidish kak se prepirat .....
ili ako zemesh da si popravish assasin robota i toi pochne da ti razpravia kak vseki ot stopanite mu se vyznesyl v nebesata ..... razcepil sym se ot smiah ... ;)))
Ade stiga tolkoz che shte hvane da ti stane bezinteresno ;)

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Яко JEDIнови [re: avenger]  
АвторKOTOR (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 11:21



Спеках на MALLAK
Нямам достатъчно медпакове.А май съм си прецакал малко героя.Сейфът ми преди Старфордж е от преди 5 часа, защото ги биех без проблеми.Не знам дали съм избрал подходящите скилове за да го бия без проблеми.Имам Force Protection или както се казваше - не ме хващат повечето му опити за светкавици,Force push 3 lv.,Force shield 1lv., и разни бойни бози дето не го хващат този изрод.Медпаците са ми 7 големи,14 средни и 2 малки,но ми стигат някъде до предпоследното източване на живот, което гадината прави от горките Джеди.Как да го смеля.Немам нерви за 30 LOAD.И между другото като му свършат мандричките за пълнене на живот има ли още бой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.