Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 23.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tyrsia igra RPG !!!  
АвторSSl (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 11:56



Tyrsia edna specialna igra na koiato vidiah demoto predi godina-dve. V demoto zapochvashe kato komandir na niakakva rota koiato se vozi v kamion ,a sled tova spirate do edna UAZ-ka (mislia che vsichki biaha rusnaci). sled tova s UAZkata mejdi edni dyrveta v edna gora triabvashe da se spre i da se prodylji pesha. Sled gorata izlizash na edno selo v koeto ima vragove (imashe i dva vrajeski BTR-a). Obshto vzeto moite hora byrzo umriaha. Vpechatli me tova che vragovete streliaha dosta tochno. Kato me uceliha v kraka samo mojeh da se vlacha (opitah li se da stana ekrana stavashe cherven i pak me vryshtashe v legnali polojenie) .
Tova e koeto si spomniam.. ako ima niakoi koito moje da se seti po opisanieto i da mi kaje imeto na igrata shte sym mu MNOGO blagodaren



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: SSl]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано19.08.04 17:39



Не се сещам за играта, ама определено не ми звучи да е RPG :)



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: Apeg]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано19.08.04 18:53



Има такива, от сорта на Jagged Alliance 1 & 2, но не съм ги играл и не мога да знам дали почват така :)



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: martyr]  
АвторSSl (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 09:04



Samoto demo zapochva taka. Syjaliavam che sym obyrkal za RPG. Igrata beshe gotina i zaradi tova ia tyrsia mnogo, pyk i ne iska super mashina kato DOOM3. Blagodaria vi :-)



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: martyr]  
Автор Spon (demon)
Публикувано20.08.04 16:33



и на мен ми заприлича на JA (1,2 + еспанжъните) но това маи е пуцалка.

дай още малко инфо, не спестявай подробностите!



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: Spon]  
АвторSSl (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 12:43



Poshti sigurno che sym ia gledal v cd kym "PSMania".
Ne se seshtam neshto drugo zabelejimo. Sled kato me ulushiha i ne mojeh vesche da se izpravia se vlachih 30 min za da nameria izostavenata UAZ-ka. Tia otsreshta mnogo dobre se celeha. mislia che obshto grupata biahme chetirima. Kato vliazohme v selceto niakoi ot grupata imashe bazuka i grumna BTR-a,koito tykmo vlizashe v seloto. Beshe dosta otdavna i ne si spomniam mnogo ot podrobnostite. Samo znam sys sigurnost che otsreshta biaha rusnaci i vsichki prevozni sredstva syshto biaha ruski. V nachaloto Kamiona i Jipkata gi upravliavah az kato niakoi po radioto mi davashe nastavlenia kide da otida i kakvo da napravia.



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: SSl]  
АвторSSl (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 13:05



No za RPG to sym se obyrkal. Tazi koiato tyrsia e FP Shooter. Mislia che taka se vodi. Ot roga na Half Life



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: SSl]  
Автор Spon (demon)
Публикувано23.08.04 14:24



аве анеби да става дума за Medal of Honor или някои от клонингите му?



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: Spon]  
АвторSSl (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 14:59



Eee ne, az neia sym ia igral niakolko pyti :-)
tazi mislia che e po stara, ama kato ne pomnia da se eba v glavata.......!!!
Znachi do sega ne sym igral takyv rod igra kydeto kato te raniat v kraka i padash na zemiata (vse oshte mojesh da streliash i da se vlachis), no si jiv. Imashe mislia niakakvi aptechki ama mi e mnogo smytno tova..



Тема Re: Tyrsia igra RPG !!!нови [re: SSl]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано23.08.04 16:25



Почти съм убеден, че става въпрос за Operation Flashpoint на CodeMasters ... погледни ето тук

и не забравяй, че гугъл е най-добрия приятел на търсача, въведох uaz 1st level walkthrough и това име беше най-често срещаното от всички ... HTH :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.