Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 18.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Arx Fatalis  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 07:32



Здравейте,
случайно попаднах на демото на една игица, чието заглваие ми е убяглало, когато е излязла. Може би просто не е предобила известност. А може би просто аз съм я пропуснал. Надявам се да не ви утегча с написаното, ако вече сте я играли/видяли.
И така... То не е RPG точно от рода на Morrowind, освен това графиката и физиката на играта са малко дървени, ама има някои интересни идеи. Например за да се нахраниш, като да убиеш някое животно и му вземеш месото, но не го ядеш така сурово, като някое огре, ами първо трябва да си намериш огън и да го опечеш!!
Друго нещо. Както всяко във всяко подобаващо RPG и тук можеш да използваш не само груба сила(тояги, боздугани, мечове и т.н.), но и магии. И тук пак идва интересното. За да CAST-неш някоя магия, трябва не само да си събрал необходимите рунически камъни, но и да се научиш, какви движения с ръка да направиш за да изречеш необходимото заклинание. Ако не направиш необходимите знаци с ръка във въздуха, просто магията се проваля. Още не съм стигнал до толкова напечени ситуации, ама си представям, какъв зор ще е да използваш магии като стане наистина напечено. Това допринася за реализъм в малко по-различен аспект....
Аз исках уж само две думи да кажа, а то оше малко и прежиев за играта ще напиша. Най-добре е да си дръпнете демото от тук

и сами да видите, за какво става дума. Ако пък не ви хареса, поне ще сте си спестили времето да сваляте цялата игра...



Тема Re: Arx Fatalisнови [re: S]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.07.04 18:35



Да. знам я, успях да и стигна края ... впоследствие за храна можеш да си правиш хляб (тесто + вода + огън), ябълков пай, риба :)

ЦЯЛАТА игра си заслужава, не само демото ... освен това има магии, които не са документирани а ги налучкваш (ползваш руна за лед вместо огън например)


... здрава игра ... от JoWood са обещали и втора част ... догодина ... за феновете на ultima underworld - тази игра е направо MUST HAVE !



Тема Е, явно ще я дръпна цялата...нови [re: martyr]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 03:49



щом такива са ти отзивите



Тема Re: Е, явно ще я дръпна цялата...нови [re: S]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано02.08.04 19:11



Не знам някой спомня ли си, но преди време се готвех да я играя, но нямах време, а сега играя около 5 игри едновременно, затова нямам време за още:) Още повече, че утре сигурно и Doom III ще имам:);)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Е, явно ще я дръпна цялата...нови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.08.04 09:35



Аз вече го видях :) лудница е, и иска такава конфигурация дето още не ми е по джоба ... иначе е супер - динамично осветление, релефни изображения и СТРАХ ! ... още докато се усетиш и адът пада в станцията .



Тема Re: Е, явно ще я дръпна цялата...нови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано03.08.04 22:03



Не ме дразни:) Днес ис свалих първи и втори диск.....трети утре трябва да е на сървъра ми и него ще дръпна:) Олеееее...тръпна:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Е, явно ще я дръпна цялата...нови [re: Morrowind]  
Авторbutterfly_templ (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 16:07



E tq temata beshe za arx fatalis, koqto naistina si zasluzhawa, osobeno srawnena s lajnoto doom 3



Тема Re: Е, явно ще я дръпна цялата...нови [re: butterfly_templ]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано07.08.04 14:17



Приятелю, всеки има право на мнение, но не знам някой, който си е пускал Doom 3 да е казал, че е ла*но......може да не му хареса Gameplay-a, но никъде и никоя игра няма таква графика, ефекти, атмосфера и т.н......а на много като мен и сюжета се харесва.....затова запази си мнението за себе си:)
Arx Fatalis е яка, но ще почака да превъртя игра номер едно на 2004:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.