Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 19.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема offline text RPG?нови  
Автор вили (с малко "в")
Публикувано05.07.04 14:06



не знам дали има такова чудо и дали така се казва, но е за какво иде реч.

преди време (около 4 г) попаднах на някаква игра от диск в геймърско списание която се казваше The Babel Project - поне така си спомням. представляваше един прозорец като на notepad, в който ти се изписва текст за развитието на действието, а отдолу в команден ред пишеш какво точно да прави героят ти. клекни, вземи ключа и т.н.

та въпроса ми е знаете ли някоя такава игра, която да може да се игра е OFF-LINE.

предварително благодаря



Тема Re: offline text RPG?нови [re: вили]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.07.04 14:11



Помоли avenger, като се появи тук ... той си падаше по тях .



Тема Re: offline text RPG?нови [re: martyr]  
Автор вили (с малко "в")
Публикувано05.07.04 18:08



10x. дано намине по-скоро



Тема Re: offline text RPG? [re: вили]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 23:27



Имаше нещо подобно по "Пътеводител на галактическия стопаджия", дори мисля че беше със същотото заглавие....



Тема Re: offline text RPG?нови [re: Max]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано07.07.04 09:16



Че "Пътеводител на галактически стопаджия" от Д.Адамс е книга.....

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: offline text RPG?нови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано07.07.04 10:49



Доста добра при това ... интересно ще ми е да видя текстово RPG по нея ... дайте URL :) !



Тема Re: offline text RPG?нови [re: Morrowind]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 20:36



Ами книга е, кой твърди противното? Аз затова съм казал "по". А иначе играта е абсолютно точно "по" книгата и е доста трудно, така че направо дърпайте и упътването

Ето линк:





Тема Re: offline text RPG?нови [re: Max]  
Автор вили (с малко "в")
Публикувано09.07.04 08:51



10x Max. точно за такива неща питах. а освен the hitchhiker's guide to the galaxy има и цял куп други

ура



Тема Re: offline text RPG?нови [re: вили]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 21:03



Да, наистина има още доста други. Най-добре да потърсиш из сайтовете със стари игри. Там има купища.
А и ако някой е настроен "изследователски": пробвалили сте манга игра??? Всъщност те са почти текстови също, само дето има някакъв фон отзад, който отвреме на време се сменя. Аз си поиграх преди време с Kana Little Sister. Интересното е че има около 5-6 възможни края.....

ПП Внимавайте, японците са малко извратени...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.