Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 19.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Xaresvate li takav tip gamesнови  
Автор elfbg (новак)
Публикувано19.06.04 11:36



Xaresvate li igri ot tipa na might&magic7?????????????
igraa edna takana Wizard8,i mi xaresva igrata
1.za razlika ot m&m tyka ima povetse boi i taktika i po-malko kyesti
2.Grafikata e po-xybava a po-trydnost e trydnitska(minava se samo ako zapotsnete s 6 magiosnika) no za razlika ot m&m7(priznavam si ne ia minax stoto v dolnoto podzemno tsarstvo na diavolite kato me napadnaxa 20 tina prosto moite geroi ot okolko 30 nivo izpopadvaxa s 2-3 ydara)
3.mogete da prisaideniavate oste 2 geroi v xoda na igrata a sistemite na magiite sa mnogo iaki i vsastnost igrata pridobiva strategitseski xarakter kato se biete moge da se biete na tarnove(az taka praa) ili v realno vreme
ako znaete niakoia dryga igra na takav printsip kazete mi stoto mi xaresvat takiva games



Тема Re: Xaresvate li takav tip games [re: elfbg]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано21.06.04 10:56



След MM7 следват 8 и 9 ... последната малко ме ядоса . А всъщност поредицата логично си почва от 1, 2, 3 (супер здрава) и т.н. Wizardry 8 Също е много добра игра, но честно да ти кажа - не съм преследвал всичките от поредицата и може да не ми е актуална информацията ... специално ме издразни, че ангела накрая ти дава меча си, с който би свършил куп хубави убийства по-лесно ... а тя играта свършва . От Might & Magic мога да ти препоръчам и 8-мицата, някой не ги кефи, но си е интересно да играеш с Вампир, Некромант, Трол, тъмен Елф и Минотавър вместо традиционните Елфи, Хора и Джуджета .



Тема Re: Xaresvate li takav tip gamesнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано23.06.04 23:35



6 и 7 са класика ;)

и ще ме извиняваш ама 8 е малко тъпа .... за 9 да не говорим ....

между впрочем преди малко тръгнах да се ръчкам по 7, ама се оказа че съм си занесъл цд-тата в ПЗ и понеже не съм е кракнал ... е след няколко дни ще си я припомня, освен ако не изкочиш с един крак от някъде или оригинално цд ;) ако не забравя утре ще те питам по я-то ;))

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Xaresvate li takav tip gamesнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.06.04 10:44



Освен ако пак не закъснееш с 25 минути за срещата ... имам ги кракнати всичките без 1,2 и 6 ... последната не зацепи за XP и махнах ISOто .



Тема Re: Xaresvate li takav tip gamesнови [re: martyr]  
Автор elfbg (новак)
Публикувано24.06.04 14:28



abe ako mi ostava vreme ste mina 7 tsast stoto ia imam ama ako nekade ne moga da ia mina i zabia nali ste mi pomognete stoto ste ia minavali
wizard8 e iaka probvaite ia
a za cracka ako martyr ne ti go dade as ste ti go dam za 7tsast crack nali???????



Тема Re: Xaresvate li takav tip gamesнови [re: elfbg]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.06.04 15:41



Exactly ... ама тая вечер с Avenger и без друго ще погълнем по няколко бири та ще му дам мойте пластини да си я свали от тях ... тя там вече е "оправена" :)

п.п. 7-мицата ми се струва най-яка след 3-ката . А тя си е може би Бащата на всички RPGта от "тунелния" 1st person жанр .



Тема Re: Xaresvate li takav tip gamesнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано24.06.04 17:47



Аз си го имам на цд-та ... ама за да я кликам ми треба цд-то в цдром-а ... а както много добре знаеш жече всичко ми е в ПЗ ;(

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Xaresvate li takav tip gamesнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.06.04 17:59



А ти още ли не си тръгнал към офиса ми ?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.