Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 27.09.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Купил ???!!!!нови [re: soul_from_hell]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано14.12.04 20:20



Ей, ей:) Я се успокойте малко, бе юнаци:) Както казах - който както иска и както му стиска:) Всеки сам си решава:) А и avenger си каза, че не се заяажда нарочно:)

А за KOTR - врътнах я отдавна и е мноооого яка:) Сега само дебна новата част да излезе(този или следващия месец):)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Купил ???!!!!нови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано15.12.04 11:13



Изкарали са я за XBox ... все още е много бъгава и има понде 2 месеца работа по bugfixа ... след това ще излиза за PC . Радвайте се, че не решиха да я изкарат заедно с епизод 3 ... май месец .



Тема Re: Купил ???!!!!нови [re: martyr]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 07:51



Трейлъра е много як гледайте го. Май доста са доразвили идеите от първия.



Тема Re: Купил ???!!!!нови [re: Hиk]  
Авторionized (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 15:55



Mi az li4no shte si kupq WoW i shte si plashtam. Kato se zamislite .. nqkoi davat mnogo pove4e pari mese4no za cigari, benzin, drehi i fintiflushki mese4no. Imam dostatu4no gor4iv opit s bezplatni MMORPG BG serveri. Ako napravqt BG Realm v WoW ... trqbva da e 1 ... i da e platen ! Dotogava shte cukam v nqkoi evropeiski sus 7 dena v sedmicata 24 4asa na den poddrujka.



Тема Re: Купил ???!!!!нови [re: ionized]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано16.02.05 17:17



В кои реалм си? Аз съм в Силвермуун, имам 3 характера: Ариел, Авен, Авенгер .... Мое да кликаме заедно ;)

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Купил ???!!!!нови [re: ionized]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано16.02.05 18:42



Не само в този, а и в много други форуми се води един вид спор между тези които си купуват играта и плащат за нея и тези, които играят безплатно на орязани и бъгави сървъри. И двете страни са прави, всеки да прави това, което счете за необходимо. Аз лично никога не бих плащал месечен абонамент за WoW, просто защото играта не ме кефи достатъчно, за да плащам за нея. Чакам с нетърпение ето това заглавие, за да си плащам и да знам за какво съм си платил, лошото е само, че както много други случаи, една прекрасна игра, каквато е Dark and Light ще бъде засечена от далеч по-слабата WoW, просто защото Blizzard са голяма компания и имат пари за маркетинг, а французите разработващи DnL тепърва ще навлизат на пазара.



Тема Re: World of Warcraftнови [re: soul_from_hell]  
Автор Dusk (непознат )
Публикувано23.03.05 03:19



na koj server si ?



Тема Re: World of Warcraftнови [re: Dusk]  
Авторsoul_from_hell (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 21:23



earthen ring s geroi Krakra



Тема Re: World of Warcraftнови [re: Max]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 15:08



Ами след повече от половин година след първият ми пост сядам и аз най-накрая да я играя:) Айде до скоро в играта! :)



Тема Re: Купил ???!!!!нови [re: Apeg]  
Авторhohoho (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 01:31



а французите разработващи DnL тепърва ще навлизат на пазара.

Ами французи са да...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.