Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 28.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предмети за ЗДРАВ Enchant ???  
Автор Chr (demiurg)
Публикувано24.03.04 14:47



Малка проблематичност се оказа намирането на такива предмети, че да имат "потенциал" за омагьосване със силата на душата на skeleton Champion например, хваната в Grand Soul Gem (или както се казваха ония големите жълти, на цена ~ 40 000). Щото посъбрах доста такива (по- малките ги продавах - мачкам наред и ловя души), ама не мога да намеря предмети за тях.
Направих си един Dragonscale Tower Shield с FireDamage 30-50 for 5 sec и при 2 удара в Daerda гад само трябва да бягам 10 сек, докато оня се пече, след което остава само някой Eboni edi-kvo-si . Ама и тия ебонита не държат на магия бе... Няма за какво да си използвам камънитее!!! .

-------------
Някой да е намирал цял комплект Dragonscale (имам щит и ризница) или Drough (намерих само ризница) ???

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Предмети за ЗДРАВ Enchant ???нови [re: Chr]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано25.03.04 14:36



Кой левел ти е героя?

Сега съм в принудителна почивка(дадох си диска на един приятел да я пробва) и се чувствам като бясно, гладно Бенгалско коттенце(от ония раираните)

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Предмети за ЗДРАВ Enchant ???нови [re: Excellence]  
Автор Chr (demiurg)
Публикувано25.03.04 16:40



ДаркЕлф, BattleMage, 42 level,
long sword - 100, Axe - 100, Block - 100, Medium Armor ~ 90+, Alchemy ~80, Destruction ~ 90+, Alteration ~ 80, Encnant ~ 80.
това са главните умения, другите не ги помня. Не съм сигурен за точните стойности, щото вкъщи нямам нет, а на работа нямам Morrowind.
----------------
Ама въпроса ми беше за енчантването и предметите, щото сега съм с 3 Grand SoulGem-.a (за по 40 000) и 6-7- Greather SoulGems + другите не ги броя, а няма какво да енчантвам с тях, щото (примерно) потенциала (силата) им е 160, а най- силния ми предмет побира 50, т.е. направо си е хабене на камъка.
Най- доброто ми попадение е гореспоменатия Dragonscale Tower Shield (вече "Fire Shield"), имаше сила към 150, оправда си единия камък. Ама другите какво да ги правя ?? То и да ги продавам няма смисъл, щото при оня с 5 000 -те пари да продавам камък за 40 000 си е 8 дена губене, а не знам други търговци с повече пари ( пък и за какво са ми повече пари ( 140 К кеш, тренери няма)).... Абе нещо се позагуби интригата тука...

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Предмети за ЗДРАВ Enchant ???нови [re: Chr]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 11:24



ne e habene... osobeno ako enchatwash ne za constanten effect
prosoto shte imash poweche cast-wania

a i pri tozi level bit triabwalo da si zarinat s grand soulgem-owe
na Golden Saints- ako ne gi namirash, w niakoi ot gildiite na magiosnicite
- mai w Caldera, prodawat scrolls za Golden Saint.
imat 200 ench. i pozwoliawat constant effect enchantment :)
a nai-iakite sa daedric itemite obache sa goliama riadkost.
primerno daedric armour ima samo w tribulanal expansona
( i w magiosnika deto te lekuwa ot corpus disease, no negowia ne mojesh
da go wzemesh... )
iz okolo ruinite ima golden saints s daedric shields - daedric tower shielda
ima max. enchantemnt w cialata igra.
exquisite oleklata syshto nosiat mnogo na enchantment :)

prodawai gi na enchanterite :)
primerno prawsih si enchatnment za 38000 posle mu prodawsh kamyk i si
imash enchantment i pari... bez da gubish wreme. e - gubish pari :)
winagi gubihs neshto kogato pechelish drugo.....

kamunite moje da izpolzwash i za prezarejdane na enchanted item
s koito castwash - makar che ne sym go polzwal - goliama zaguba e.
po lesno e da nosish 2-3 ench. itema i da si gi smeniash



Тема Малка препоръканови [re: Chr]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 08:58



Хващай със соул трап Golden Saint. Едни женски жълти на цвят, често се срещат в горнатя лява част на острова и в някои куести. С тях можеш и констант ефект да направиш (а и пускат даедрик тауър щит)




Тема Re: Предмети за ЗДРАВ Enchant ???нови [re: Chr]  
Авторlevel77 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 05:52



nai-mnogo pobirat amuletite i prustenite, kolkoto po-luksozni, tolkova poveche. exquisite amulet mislq pobirashe nai-mnogo ot vsichki, mai 250, a exquisite ring-a kum 120. sled tqh za preporuchvane sa shtitovete - deadrik e the best i razlichnite drehi - pak kolkoto po-luksozni, tolkova po-golqm kapacitet imat. inache orujiqta i bronite, bez znachenie dali sa silver ili deadrik pochti nishto ne subirat v sravnenie s po-gore izbroenite...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.