Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 30.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема съкровището на пиратитенови  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 09:35



здравейте отново!

някои може ли да ми каже каде се намира това прословуто съкровище, дето целия остров за него говори само. Минах главния куест, пророчеството демек и сега обиколих целия остров, наврях се във всяка дупка, ама нещо липсват достатъчно куестове като че ли. Примерно тия Равен Рокс случва ли се нещо около тях?

По въпроса със съкровището направих две неща, отидох в пещерата където 'убих' скелета на пиратския капитан и взех ключ и бележка от него, само че по тая бележка не мога да се ориентирам изобщо. Междувременно намерих един омагьосан моряк, както и да е освободих го там и той ми каза за едно островче, вътре имаше около 10 000 пари и малко мечове, това ли е въпросното съкровище ?! Питам щото тука някой беше писал за диамантени стрелкички към входа :)) аз такива не видях ...



Тема Re: съкровището на пиратитенови [re: нoв]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 22:18



nikoi li ne moze da pomogne ???

haide de znam che ste go namirali
ne ostana peshtera v koiato da ne se vmakna



Тема Re: съкровището на пиратитенови [re: нoв]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано23.03.04 10:10



е това е пещерата.
Толкова 10 хиляди в пари + "малко" мечове, НО по 17 000 единия все пак :))

Равен рокс са един строеж, таска се получаваше от форта на легионерите, но не помня кой точно ти го даваше. Други задачки има на места по пещерите, в Thrusk Hall-а, при падналия летящ кораб :)
За острова най-полезното нещо са Ботушите на Ослепителната Скорост (+200 спийд). Само бягаш няма какво да се занимаваш с разните животни, берзерки и други такива.



Тема Re: съкровището на пиратитенови [re: CuO]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано23.03.04 10:57



абе че с тия ботушки бягаш-Бягаш!

АМА нищо не виждаш, като запецнеш в някое дърво бягай си без полза

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: съкровището на пиратите [re: Excellence]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано23.03.04 11:20



аааа виждаш си виждаш :) след имунитета си окей



Тема Kak takaнови [re: CuO]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано23.03.04 15:26



Какъв имунитет???

На моите ботушки си пише Blind in Self

Fortify speed 200!

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Kak takaнови [re: Excellence]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано23.03.04 16:50



ами мисля че след като се излекуваш от разлагането (според описаното в предната тема) нали получаваш имунитет с/у всякакви такива зарази. Той май те предпазва и от блинд, поне така мисля, защото след като аз го получих и започнах да ползвам тези ботуши си виждах като пич, незнам може и друга причина да има, но това е при мен.



Тема Re: Kak takaнови [re: CuO]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.03.04 11:12



Не те имунизират към слепота за беда :(

Четох някъде, че се енчантва предмет с resist magicka над 50 процента и по този начин започваш да виждаш леко полу-прозрачно но не съм пробвал .

Другия вариант, който съм пробвал е магията Night Eye, или която и да е магия със същия ефект . Може дори да се направи нещо с констант ефект в Балмора срещу много пари и душата на един Saint . Пробвайте !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Kak takaнови [re: martyr]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано24.03.04 11:28



аз виждам нормално, вярно около мен има малко зеленикъв пушек (ефекта на Блинд магията) но виждам нормално. Незнам на какво се дължи ще трябва да пробвам само гол по ботуши, за да разбера дали си е мой скила или някои от енчатнатите предмети го прави.



Тема Срамнови [re: CuO]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано25.03.04 14:32



Тоя номер с хващането на души все не мога да го направя и туй то!!!

И сам воинът е ... САМ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.