Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 27.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нов тъп вапрос??  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано06.03.04 23:00



Като изпълних куеста за калдера ебони мине! На кристовището ме спря някакъв варварин да съм му помогнел да намери брадвата (или може би меча) на (а може би подарък от)баща му.

като име звучи нещо като ледената брадва(coldclewlar) или нещо подобно!

Та на въпроса Някой ЗНАЕ ЛИ КАДЕ ДА Я НАМЕРЯ, че ми писна тоя смотаняк да се мотае след мен????

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Нов тъп вапрос??нови [re: Excellence]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано07.03.04 15:16



CloudCleaver е една много прилична брадва :) а варварина го е обрала, съблякла и парализирала една вещица, която той искал да !@#$%^&* :) така, че това е пак момент да се покажеш като добър или лош . Можеш да помогнеш на ЕДИН от двамата да убие другия .

Варварина е на северозапад от Калдера, още "малко" на северозапад по самият път е и вещица на име Сосиа Каристияна ("злодейката"), която ще ти разкаже СЪВСЕМ различна история . След кратък диалог, в който тя предлага да се срещнете в магическата гилдия след три дни - голото варварче те изфорсира да избереш страна и боя започва . Ако се съюзиш с магьосницата ще получиш няколко колби за усилията си, а ако помогнеш на голищаря ще можеш да избираш да задържиш брадвата (и да изядеш боя) или да му я върнеш и да получиш малко тактически съвети (+2 на силата) . Аз лично го преиграх и в двата вариянта и избрах втория ... силата си е сила, дори за келяв Battlemage/darkelf .

Успех !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Нов тъп вапрос??нови [re: martyr]  
Автор Chr (demiurg)
Публикувано07.03.04 15:27



мерси за съвета - аз доста се чудих какво да правя и го оставих за после...

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема въпрос??нови [re: martyr]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано07.03.04 17:02



Че колко здрав е тоя голтак, та да изям боя???

имам 98 strenght,100 endurance и около 70-80 agility(предполагам ге другото в момента е без значение)????

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: въпрос??нови [re: Excellence]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 00:24



e kato cialo se predpolaga che go sreshtash kato po-slab :)
wse pak e do Caldera sywsem nablizo, na pytia :)

az mu wyrnah bradwata, posle razmislih i mu ia wzeh :)
losh sym i towa si e:)
ne che mi triabwashe no 1500 (mai tolkoa struwashe)
sa si pari :) pone w nachaloto



Тема Re: въпрос??нови [re: Excellence]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано08.03.04 11:13



Като за начало е доста неприятен . Трика му е, че се бие с unarmed и на всеки успешен critical strike те бута на земята и ти му стоиш известно време като боксова круша . Иначе не е особено силен за човек с лък или магии .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.