Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 28.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Алмексиа и BAMZ-Amshandнови  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 21:43



здравейте, пак съм аз!

абе напреднах малко в играта, станах говедо, носим на бой
ама нещо с логиката и разбирането се омешах

сега съм в града на Алмексиа (морнхолд май беше) и след като ни нападнаха некви ръждиви бараки, тя ме прати да разследвам, влезнах в дупката - излезнах - рипортнах и тя ме накара да ходя да активирам няква древна машина за дъжд или по готино казано: Karstangz - Bcharn. Даде ми неква кана дето тежи 100 кила и вика: бегай в BAMZ-Amshand .... ама къде е тва ... който и да питам никой незнае .... а вие знаете ли



Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: нoв]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 19:06



айде бе хора защо не помагате
запънал съм яко без идея
помогнете моляаааа



Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshand [re: нoв]  
Автор Chr (demiurg)
Публикувано27.02.04 15:07



...аз още не съм стигнал дотам...

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: нoв]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано27.02.04 18:10



Ами ти вече трябва да си влизал в БамзАмшанд - намира се вътре в замъка на Plaza Brindizi Dorom . Сред отломките над фонтана има врата, влизаш вътре и в края на коридора има Дуемер Сентинел за "почистване" . Намери си скролове със Open 100 или си енчантни пръстен с такъв скил, защото иначе няма да можеш да достигнеш машината за пясъчни бури .

Успех !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: martyr]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 23:12



здрасти пак

ами слязох долу, обаче какво там ...

влязах в дясната зала (няква си на ветровете се казваше) в дъното има една машина дето работи, ама аз какво трябва да направя ?!?!
нищо не се вижда да се ммърда освен един цилиндър който мога да го взема и толкова. Аз ли съм тъп кво ли ....



Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: нoв]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано28.02.04 12:01



Здравей!
Доколкото си спомням тази мисия и на мен ми отне доста време докато се сетя какво да правя. Мисля че машината за дъжд се активираше като преместиш едни ръчки, които пък са в една зала до която трябва да достигнеш. Самите ръчки бяха описани с картинки коя за какво е.



Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 17:13



а къде по точно са тези ръчки сещаш ли се

аз обиколих всичко долу и намерих единствено някакъв недостроен робот и края на левия коридор е затрупан с "свлечени камъни" ... през тех не мога да мина



Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: нoв]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано28.02.04 19:35



Не се сещам. В някои мисии на Моурнхолд такива "свлечени камъни" се разбиват с динамит. Може би и тука беше така.
Виждал ли си го тоя динамит? Едни бели пакети. За да ги сложиш обаче май трябваше като сложиш мишката на черното пространство между камъните да ти изпише нещо.



Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 19:35



ами да знам го, даже имам 3 от него, ама пробвах да ги гръмна, но уви нищо не стана. Пита ме: ИСКАШ ЛИ ДА ЗАЛОЖИШ ВЗРИВА, казах: ДА, то почна да отброява от 5 назад и ... нищо

къде са тея лостове бе хора, как се пуска тая проклетия МНОООГО СКАПАНА МИСИЯ ЕЕЕЕЙ



Тема Re: Алмексиа и BAMZ-Amshandнови [re: нoв]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.03.04 10:47



Sorry man . Точно така се влиза ... преди това има сандък с две парчета dwemmer каменоломски взривове . Като отидеш при развалините ти задава въпрос дали искаш да заложиш взрива, залагаш отстъпваш, броиш до пет, гърми и се появява нова дупка към "Passage of the Walker" .

Може играта да се прецакала нещо ... което ще е тъжно ... много !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.