Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 01.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Nehuleftingthнови  
АвторVesi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 12:12



Iskam da vi popitam neshto,zashtoto ve4e 4 dena se lutam i ne moga i ne moga da go namerq kade e...:(((.Koito ne iska da pomogne molq da ne mi se nahvarlq:)))
Ta stava vapros za quest na Edwina/ot Mage Guild/ . Trqbva da namerq Nehuleftingth i da proverq za nqkakav raport.Dobre ama kade e tazi zabutana dupka?Izbrah patq ot Molang Mar,tragnah na sever/kakto pishe v instrukciqta na Edwina/,namerih Mount Cant Cavern,namerih peshterata Assu,no tezi ruini s tazi Nehuleftingth ne moga i ne moga da namerq.Trqbva da e okolo MOunt Kant, a az se lutam v tozi raion i ne moga da se opravq...Ako nqkoi moje da pomogne-shte bade super....



Тема Re: Nehuleftingthнови [re: Vesi]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано18.11.03 12:46



От тук:

можеш да си свалиш карта на Мороуинд (този линк го има в най-горната тема;)



Тема Re: Nehuleftingthнови [re: Vesi]  
АвторVesi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 17:14



Tazi karta otdavna sam si q svalila.Dobra e,a i sashto mojesh da si otbelqzvash kade si bil i t.n...
Samo 4e ne moja da mi pomogne...Vartq se i ne moga da go namerq... Nali znaete,kak 4ovek ponqkoga se zaciklq....Ta zatova ako nqkoi se seti neshto orientirova4no,koeto mu se e nabilo v toq raion,blizo do Nchuleftingth neka kaje,pls...



Тема Re: Nehuleftingth [re: Vesi]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано18.11.03 22:36



Ако не ме лъже паметта(ако си пробвала всичко пробвай и пътя който ти предлагам) това беше някъде на северозапад от Zainab's Champ....и то не е дупка, а dwemer ruins. Аз мразя да ходя там,ама нали и аз се стягам за второто си мастърство и.....:)))
Ако не помогне пиши тук и утре като вляза, ако никой не ти е отговорил ще си пусна играта и ще ти кажа точно. Но ако си си свалила картата която ти показаха по-горе....не би трябвало да имаш проблеми....:))
Пожелавам успех:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Nehuleftingthнови [re: Vesi]  
Авторvesi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 22:41



kartata si q svalih otdavna,ama shte prodaljavam da probvam-to mai drugo ne mi ostava:))
Misleh da se otkaja ot taq misiq,ama posle me zaglojdi,taka 4e shte prodaljavam da tarsq.Za peshtera li stava na vapros vse pak ?



Тема Re: Nehuleftingthнови [re: vesi]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано19.11.03 06:59



Нееее......нали ти казах! Мисля че беше шрайн. Ама да не те излъжа.....като се върна от училище ще вляза и ще го намеря това чудо....

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re:нови [re: vesi]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано20.11.03 10:37



това дето го търсиш (с трудното име, дето и аз сега не мога да го напиша правилно ) не е пещера или шрайн, а е Dwemer Ruin - стар изоставен град на джуджетата. Свързан е с два куеста - "excavation report" на Edwina Elberet от Ald-Ruhn и - тъй като намираш вътре една книга - "Hanging Gardens" - куеста на Требониус за изчезването на джуджетата.

учудва ме, че не ти е отбелязало руините на картата; още като говориш с Еdwina в гилдията в Алд-Рун би трябвало да имаш subject "Nechuleft"
(или нещо такова) и да ти го маркира

иначе, струва ми се е на север-североизток от Mount Kand

не съм сигурен - ще проверя, и ако някой до тогава не ти е дал по-точни указания ще пиша утре



EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: Nehuleftingthнови [re: Vesi]  
АвторVesi (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 19:27



Ne znam,naistina ne moga da go namerq tova mqsto. Kato lager li e?
Moje li da se izbegne tozi quest,zashtoto naistina po4na da me vbesqva.Ve4e sumati i vreme se lutam....



Тема Re: Nehuleftingthнови [re: Vesi]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано21.11.03 08:06



Може естествено:)) Дори мисля, че ако изпълниш мисиите на другите членове на гилдията и пак ще може да станеш Archimage. Но по-добре я намери....и наистина трябва да я има на картата ти. А това, че там е отговорът на въпроса на требониус не го знаех.....явно скоро ще започна пак да играя:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Nehuleftingthнови [re: Vesi]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано21.11.03 10:03



btw и на мен ми стана интересно къде може да е това, оказа се че нито на моята карта нито на тази от линка го има отбелязано ?!? сега се занимавам малко с генерал куеста и щом се оправя с тил мир ще пробвам да го потърся




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.