Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 19.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zapo4va da mi dosku4ava v tazi igra...  
АвторSymp (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 19:32



Kogato zapo4nah da igraia biah mnogo entusiaziran no sled minavaneto na glavnia quest i sled kato vsi4ki zapo4naha da mi se klaniat s dumite Nerevarine....
Neznam prosto se izgubi magiata na igrata... Moje bi zashtoto geroiat mi e e po4ti neuiazvim. Na 46 level imam vsi4ko koeto moje da jelae.. ili pone vsi4ko. Health restore constant effect +6. Restore stamina +12. 100% resist magica constant i po4ti 100% lemental resist constant. Speed na geroia mi 246 (ot koito 200 to4ki ot Boots of Blinding speed). 100 to4ki na vajnite za klasa na geroia mi umenia i statistiki ot koito niakoi i nad 100. 300 000 pari4ki v inventara. Vsi4ko mi e enchantnato do dumka ako imashe bikini(geroia mi e mefale redgard) i te shtiaha da sa enchantnati. Kato ne mi se zanimava da se bitkam s tupite tvari prosto si castvam edno invisibiliti i poneje si letia s postoianen Levitate prosto moga da hodi kadeto si iskam i da ubiia kojto si iskam. Ubivam golden Saint s edin udar bez da polzvam nikakvi magii. Ako imashe multi player bih se zabavliaval s malko PK(player kills) kato v diabloto ama ... uvi.
Sega se shliaia iz novia kontinent na Bloodmoon expansion-a ama i tova mi e tupo.....
Ima li niakoj s podobni 4uvstva.



Тема Re: Zapo4va da mi dosku4ava v tazi igra...нови [re: Symp]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано10.11.03 20:04



Аз за да се предпазя от такива моменти не си правя героя твърде силен:)



Тема Re: Zapo4va da mi dosku4ava v tazi igra...нови [re: Symp]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано11.11.03 13:17



Как носиш ботушите на заслепяващата скорост и играеш играта ? Нали си сляп, като ги носиш ! Или има нещо, което не знаем !?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: ...нови [re: martyr]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано11.11.03 13:24



Ами - простичко е - номера е да резистнеш еднократно bilnd-а. Това става като си вдигнеш magica resistance до 100% (може и да не е за постоянно, просто да не те ослепят като ги слагаш). Лесно се постига.

А един Breton със 50 % от расата и с онзи уникален армор от Tel Fyr няма никакви проблеми.

та така се прави 300+ Speed...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема ...нови [re: Symp]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано11.11.03 13:32



Май доста си поиграл.
И все пак - не вярвам да си ходил навсякъде и да знаеш всичко - особено ако този герой ти е първи; и - разбира се - не си се скъсал от четене по форумите...
Което вече убива удоволствието да откриваш сам нещата...
Та - ако не си още - преиграй я с друга раса; присъедини се към други гилдии/къщи...

А ако ти е писнало - просто спри; може след време да я преоткриеш - с мен така стана - донякъде и принудително, защото имаше жесток формат преди време

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: ...нови [re: Maiq the Liar]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано11.11.03 13:44



Егати моторетката ... а аз бунака ги продадох, като безсмислени боклуци !!! А куеста беше лесен ... да изпратиш един до крайбрежно село ... сега трябва да си спомня на кого ги харизах тези ботуши .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: ...нови [re: martyr]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано11.11.03 15:50



a nqkoi gi imame ama samo gi gledame :)))

ne igraite s Khajiit ...



Тема Re: ...Dobyr syvetнови [re: Maiq the Liar]  
АвторSymp (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 20:25



Ne ne sym visial po forumite, ne obi4am da si razvaliam udovolstvieto ot igrite :):)
No kato vidiah foruma tuk i reshih i az da napisha dve dumi. Prosto mislih 4e tazi igra ostava neotkrita za drugite... E sega ima cialo obshtestvo Bulgari koito ia igraiat i tova me radva. Pone sega moga da spodelia s niakoj kojto da me razbere za o4arovanieto ot igrata :):):)
Igrata ia zapo4vah 3-4 pyti no mi se stori tolkova goliama i opletena v na4aloto .... NO SE RADVAM 4E ia otkrih....



Тема Re: :)нови [re: Symp]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано15.11.03 03:25



Ами :)
И аз така - няколко пъти започвах и ми се виждаше истинска мъка; а много ме беше яд, че ми е толкова трудно, защото играта ме грабна с визия и сюжет още от самото начало.
Даже имаше един култов save преди много време - "Benedict killed the mage powered by Vladko" - това, защото един маг толкова беше измъчил клетия ми, невръстен, калпаво генериран герой, че малкия ми брат (малък, ама с опит ) специално ми го уби :)).
Та така - семейни истории - с тоя Morrowind :).



EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: :)нови [re: Maiq the Liar]  
АвторVesi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 10:18



AZ Razbrah za Morrowind ot foruma na Diablo.Tam se beshe vklu4il nashiq si Morrowind :)))) da moli za podkrepa-da se sazdade nov klub na igrата.:)))
Така се заинтригувах и играта наистина е супер:))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.