Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 30.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Levitateнови  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано29.10.03 13:53



на кое по точно помага, на скока или ... нещо не намирам инфо за този ефект

коя "серия" оръжия е с най-добри показатели ... вчера намерих в един склад разни неща направени от зелено стъкло ...



Тема Re: Levitateнови [re: CuO]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано29.10.03 15:26



:)))

с "levitate" направо си хвърчиш, само внимавай с приземяването като изтече времето на ефекта "политаш" надолу... :)) - така че, прави си сметката да подновяваш ефекта преди да му е изтекло времето

много полезен ефект; на някои места е задължителен - не можеш да преминеш без него; алтернативата ти е някакъв ultrajump (има ентусиасти и на тоя ефект )

ако имаш душата на Golden Saint или Accended Sleeper, можеш да си направиш нещо с постоянен ефект (ако не знаеш как - питай)
що се отнася до нещата от зелено стъкло - glass - доста са добри и - което не е никак маловажно - леки са.

от оръжията (изключвам артефактите) най-добре са, разбира се, daedric, после ebony и glass, само че първите два вида тежат много

разбрал ли си досега как стоят нещата с армора? имам чувството, че още не си - след като питаш за "най-добри" оръжия ...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: Levitateнови [re: Maiq the Liar]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано29.10.03 15:38



Ot light armour naj-dobra e glass broniata...ot medium e tazi na ordinatorite i onazi na 4ervenite paza4i ot Tribunal....a ot tjkite mislia 4e adamantium,ama s takiva ne sym imal rabota...

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Levitateнови [re: Maiq the Liar]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано29.10.03 15:44



10х за изчерпателността, но имам нужда от още инфо :)

имам разни амулети за slowfall, досега наистина разчитах на jump-a, занимавах се основно със складиране и сега почвам да ползвам наличното т.е. да енчатвам ... имам такива души' казвай как се постига постоянния ефект :)

не съм по магиите, затова за нападение се интересувам от оръжията, истината е че предимно ползвам лък, какво точно предвид имаш за армора, и аз като теб съм Khajiit :) Unarmour-а ми е почти на 100 вече ... като стана 100 значи, че няма да могат да ме оцелят ли :))



Тема Re: Levitateнови [re: CuO]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.10.03 08:47



Постоянния ефект се постига като когато избираш магиите които ще сложиш в енчатнатия предмет долу под тях цъкнеш на квадратчето където пише "Cast when used" и то се промени на "Constant effect"



Тема Re:нови [re: CuO]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано30.10.03 10:56



По въпроса за енчанта "constant efect" ти е отговорил »№*ы{|}lЏ3©®™.

Аз всъщност не играя khajiit, колкото и да ги харесвам как изглеждат и как говорят; героинята ми е жена, breton и се бие и с лек, и с тежък армор.

Имах предвид, дали знаеш, че армора си има някакъв базов клас, на базата на който skill-a ти се явява multiplier. T.e. - макар че тежките армори дават по-голям армор клас от леките, ако имаш развит skill "light armor" ще имаш по-голям армор клас със леки брони...

Не знам как е с "unarmored", предполагам променя класа без армор; освен ако не действа като dodge skill.

Първия ми герой беше Khajiit, но не прокопсах много с него, а и при един формат загубих всички записи... Отдавна беше.

Ако още не си - енчантни си предмет с "bound longbow" - по-добро е от даедрик лък (дава и 10 точки marksman), постоянно е и не тежи нищо.

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re:нови [re: Maiq the Liar]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано30.10.03 13:44



така е да ... аз без да искам бях развил доста средната броня, но заради броните които намирах в последствие развих тежката, защото там говорим за armour rating от по 170 и нагоре .. макар че самата раса от която съм не предполага много много ползването на брони, ами по-скоро залага на промъкванията и атлетичните изпълнения

да това беше първия енчат, който направих вчера :)



Тема Re: Levitateнови [re: CuO]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.10.03 19:28



В отговор на:

Unarmour-а ми е почти на 100 вече ... като стана 100 значи, че няма да могат да ме оцелят ли :))




Не, просто ще ти взимат малко като те уцелят, все едно че носиш здрава броня. А и ако си стрелец много трудно ще те уцелват тъй като можеш да подскачаш насам-натам



Тема Re: Levitateнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано31.10.03 08:24



Не знам за вас, но аз имам за цел по честен начин(не с пароли разбира се) да си направя героя със 100 на всяко умение. В доста класове съм го постигнал вече, но има още работа. Отделно имам намерение скоро да започна с лък да джиткам, че да събера и Marksman, но без тренировки. Плана ми да стана шеф на всички гилдии е изпълним, само не разбрах за вампиризма дали ще стане. Искам да съм вампирче след като друго не ми остане:)) Ще видим:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Levitateнови [re: Morrowind]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано31.10.03 10:44



Не съм сигурен изпълним ли е всъщност - гилдиите имат конфликти помежду си, в които няма как да не вземеш страна.
Ако обаче си открил "вратички" да избегнеш негативите на противопоставянето им - казвай - определено ми е интересно.

Що се отнася до намерението ти да надигаш всички скилове до сто - похвално-маниакално, бих казал

EVERYONE IS NAKED!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.