Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 28.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za magiite i oshte neshtoнови  
Автор Vesi17 (непознат)
Публикувано29.10.03 22:53



Ta za magiite-kak moga da si vazstanovq magi4eskata sila i vaobshte tam tezi pokazateli kato health i t.n../pri Diablo otivash pri Akara naprimer i tam se vazstanovqvash/ V Morrowind ve4e znam za spaneto ama problema mi e ,4e se zakleshtih v edna peshtera/oshte savsem v na4aloto/ i ve4e mnogo pati opitvah-vse me trepqt,a pak ne moga da izpolzvam tam tova spane,za da si varna kravta/too close to the enemy:(((/
E gati,osvobodih pustite mu tam zatvornici,a az mai-pak otna4alo trqbva da q mqtam.Ako nqkoi ima ideq kakvo se pravi v tezi slu4ai-cqlata sam v sluh:)))



Тема Re: Za magiite i oshte neshtoнови [re: Vesi17]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано30.10.03 09:50



:)
Това като че ли е първото по-трудно преживяване в Морроуинд за много начинаещи. Предполагам този, дето все те трепе е един dunmer (тъмен елф) магьосник в една пещера малко на североизток от Scyda Neen (не знам дали го написах правилно). Понеже независимо от избора на раса живота ти отначало е много малко - 40-50, много те трови fireball-a; освен това точно зад него има един дето мята някакви дартове или нещо такова; общо взето двамата заедно могат да ти създадат тежък проблем...
Сещам се за няколко варианта, които могат да проработят.

1. Застани до някоя скала/завой, където можеш да се скриваш (или - привикай мага до такова място - само него!). Изчаквай го до момента, в който си каства магията, след което се скривай зад стената - след 5 до 10 пъти ще си изчерпи маната, така че ще тръгне да те бие с някой глупав dagger/short sword и предимството ще е силно твое.
2. Ако имаш колба/специално умение което да те направи невидим - промъкни се до него и му вкарай един здрав първи удар, който да го събори. Номера тук е да го убиеш с още два, най-много три удара, което също не е трудно - има много малко живот.
3. С лък можеш да му вкараш един изстрел, както си sneak-нат, и после да си поиграете на криеница по подобен на гореописания начин, докато го убиеш. Това иска малко техника, но не е трудно.
4. А ако си ентусиаст(ка) да го биеш с магии - само недей с fire, че е 50% resistant.

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: Za magiite i oshte neshtoнови [re: Vesi17]  
АвторVesi17 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 09:55



Mai to4no za taq peshtera stava na vapros:)))
Parvo gubq sumati i krav dokato go ubiq i posle ve4e za drugiq nqmam sili:(((
Nqmam lak,no imam magii i shte probvam savetite ti:)))
A ima li drug na4in za vazstanovqvane na helth osven spaneto?



Тема Re: Za magiite i oshte neshtoнови [re: Vesi17]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано30.10.03 10:23



1. спане
2. магии - които обаче харчат от маната ти, и за успешното им използване при някои са важни способностите ти
3. колби - те се "пият"
4. scroll (свитък) - пак са магии но не харчат от маната, използват се еднократно
5. енчатнъти предмети с възможност за лекуване - ползват се като магиите, не харчат от маната, самозареждат се за определено време
6. ако намериш някой Лечител, с/у пари лекува
7. директна консумация на разни треви, гъби, меса и други предмети, слабо работи, а и трябва да си сигурна какви са страничните ефекти


на бегом покрай тях неможеш ли да се промъкнеш, като в момента в който си изстреля магията към теб, спираш за секунда подскачаш в страни, абе литкаш го ... или ако успееш да го накараш да си изхаби маната, разтоварваш всички ненужни вещи от теб, за да бягаш по-бързо и по-дулго, по-лесно ще скачаш ... и така бягаш до врата, оттам навън, събираш сили и след някой ден идваш да си прибереш оставените неща :)
крачка назад, две напред :)

Редактирано от CuO на 30.10.03 10:25.



Тема И при мен това беше първото изпитание:)нови [re: Vesi17]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано30.10.03 10:32



Самоче аз бях със 75% файър резист от знака който си избрах и ония го утрепах както описаха по-горе....изтрел с лъка и се скрия зад някоя скала да не ме удари магията му и така докато не го уморих....беше почнал да ме гони с една ножка и аз отстъпвах назад и го обстрелвах....абе много стреляна и много бягане..това му е цаката

See to live is to suffer but to survive
well that's to find meaning in the suffering


Тема Re: Za magiite i oshte neshtoнови [re: CuO]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано30.10.03 10:39



и още нещо се сетих, то сега веднага няма да помогне ама за попринцип си важи

mark/recall

първото е магия, при която маркираш дадено място, после като използваш второто ... то и то е магия, независимо къде си, се телепортираш на МАРКираното място ... помага в подобни ситуации :) затова щом се сдобиеш с тези магии, маркирай задължително няк'во място в някой град примерно, после винаги може да го смениш



Тема Re: Za magiite i oshte neshto [re: Vesi17]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано30.10.03 11:30



Веси, имам съвет.

Ако можеш да излезеш от пещерата, отиди до silt-strider-a и върви в Балмора; запиши се във гилдията на бойците; запиши се в гилдията на магьосниците (двете са една до друга). И във двете има едно ковчеже, дето е пълно с колби; те са специално за теб - като се запишеш. Пише "equipment chest". Можеш да ги нагласиш на quick slots с "F1" и така да възвръщаш живот и мана в бой. Съвет - използвай ги само, когато положението е критично...

Друго - ако искаш хубав меч - направо върховен за началото - докато си в Балмора, купи си от някой колба невидимост и върви в тази кула (guard tower), дето е най-близо до къщата на шефа на The Blades, при когото те пращат. Вътре има оръжия на стената, които можеш да крадеш лесно, ако си в sneak mode (приклекнала); горе има гард - внимавай да не те види. Точно до гарда, отгоре на гардероба има меч - "Sword Of White Woe" или нещо такова. Save. Застани възможно най-близо до меча, така че да ти е центриран екрана върху него. Колба невидимост. Sneak. Крадеш го. Изчезваш. Ако те усети - load и повтаряш упражнението. Ако го направиш като хората - няма да те усети :).
Даже и да не ти трябва - доста е скъп и можеш да се екипираш отлично в началото само като го продадеш.

Така екипирана - върни се в Scyda Neen и го разбий оня ...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема а, и ...нови [re: Maiq the Liar]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано30.10.03 11:34



..после вземи всичката Scooma и Moon Sugar от пещерата и върви пак в магьосническата гилдия в Балмора и я продай на Аджира; имай предвид, че повечето търговци изобщо не търгуват с теб, докато ги носиш тия неща (наркотици са, все пак); така че ако ти остане нещо и не можеш да го продадеш - направо го остави някъде.

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: И при мен това беше първото изпитание:)нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано30.10.03 11:39



Направо си ме отказа за няколко дни от играта, първия път. Брат ми тогава, (Azura bless him!!! ), като по-опитен ми показа как да го убия тоя. Иначе - в чудо се бях видял с моя khajiit.

"Khajiit do elveswork..." УФ!!!

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: а, и ...нови [re: Maiq the Liar]  
АвторVesi17 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 11:41



Ok,qsno,
samo 4e az ne sam tolkova mnogo naprednala:(((
Stavashe vapros za The Cave of Addamarsartus,ama ve4e uspesho se izmakah:)))),kato gi iztrepah vsi4ki i obrah vsi4ko:))).
Prosto iz4akah manata na onq da mu svarshi/kakto me posavetvahte:)))/ i posle mnogo lesno go ubih,kakto i ostanalite.
Sega prodaljavam napred i shte izpolzvam qko savetite na vsi4ki,zashtoto mi se struvat dosta cenni:))))
I da znaite golqma rabota ste:)))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.