Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 31.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чуденка 2 ...нови  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано28.10.03 12:29



... този път е относно стратегията, която съм поел ... в момента изръшквам всички кораби, гробници, руини и дупки на които попадна по картата, събирам опит и всякви нещица ... обаче се питам дали така има опасност да прееба някоя мисия в бъдеще, вчера на 3 места попаднах на групи от затворници, които освободих и те ме попитаха за някъв си таен отряд, който се бори за свободата на незнам какво си ... та това ме наведе на въпроса ... ... в няколко други се заключих до един олтар, от където няма мърдане ... нито нещо мога да направя нито нито да изляза (да живее recall-а)



Тема Re: чуденка 2нови [re: CuO]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано28.10.03 13:37



Ами...
Даже и да започнеш да избиваш наред всичко, що мърда, ако убиеш някой от персонажите, които имат отношение към основния quest, ти се появява съобщение в самата игра, което ти позволява ако искаш да load-неш предно положение...
Що се отнася до разни дупки с контрабандисти и робовладелци (или daedric shrines), почти съвсем невъзможно е да прецакаш нещо, стига, разбира се, да трепеш предимно враждебни хора и същества. Най-много да избързаш да свършиш нещо по някой от многобройните странични quests, което 99% няма да ги провали, просто ще си ги изпълнил "в аванс".
Изобщо - избягвай конфронтация със хора, които не са враждебни. А ако имаш куест да убиеш някого (пример quest-a за петимата от Camonna Tong), първо ги предизвиквай те да те нападат - със опцията "Taunt".

А това със робите е един от по-маловажните куестове в играта. Има такава фракция - "Twin Lamps"...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: чуденка 2нови [re: Maiq the Liar]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано28.10.03 15:58



Не съм напълно съгласен......в повечет ослучаи няма какво да наредиш, но може да нарушиш някоя странична мисия. Има мисии в които ти казват напроимер как да се заприказваш с някой ценен индивид....

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: чуденка 2 [re: Morrowind]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано28.10.03 16:20



е аз се отказах от безполезните убийства навреме :)
по дупките които посещавам винаги гледам първо да говоря с хората, но в повечето случай те направо си налитат, само един път се случи нещо странно ... една луда бабка енчатърка, първо ми налетя на бой, след 2-3 шамара се кротна и започна да бяга като луда на горе на долу, догоних я и си поприказвахме малко ... оставих я да тича и започнах да претърсвам свърталището й ... нищо особено, само стъклария ... да ама тая се окопити по някое време и пак налетя ... е толкова беше за нея ... помислих да не би да съм я омаял без да искам с нещо, ала не би ... както и да е, просто весела случка предполагам .. засега



Тема Re: чуденка 2 ...нови [re: CuO]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано28.10.03 19:58



Ами значи аз съм на принципа че е по-добре да си изпълнявам мисии и свързаните с тях убийства,в даедрик шрайнове и т.н. убивам само ако ме нападнат. Преди често слагах магия "Calm humanoid" и след това моята магия (присъща на расата империал) "Voice of the emperor" - charm 25-50 points. След това си говорех с хората. Не че ми се е случвало нещо интересно, единственият ми по-интересен спомен е следният: Незнайно защо на местата из картата където 3-ма Ашлендери са се събрали около огън и имат едно сандъче със съкровища винаги ме нападат въпросните ашлендери. Дали са някакви борци за освобождение и ме бият защото съм от чуждестранните нашественици или са бандити не знам:) Та така един път успокоих единия нападател, омаях го и се оказа че е треньор и при това добър и много точки вдигнах от него. Като му сложа на един такъв войнствен бандюга "Колм хуманоид" и "Войс ъф дъ емперър" и после си платя да ме научи за два часа на някое умение след това сме първи приятели и въобще и не си помисля да ме напада. Това правех когато не бях в бойно настроение. Иначе наскоро ми се случи да ми се иска да трепа наред, влезнах в един храм, май в Алд-Руун и избих всичко живо



Тема Re: чуденка 2 ...нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.10.03 11:00



Ашлендърите преди да вземеш куеста за Неревар нападат само ако си с извадено оръжие (смятат го за обида) . Ако ги приближиш с прибрано оръжие са склонни на разговор (рядко смислен) .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: чуденка 2 ...нови [re: martyr]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.10.03 08:43



Абе и на смислени разговори са способни, много от тях са scouts, така че могат да разказват за разните места интересни неща.



Тема Re: чуденка 2 ...нови [re: CuO]  
Автор luinriel (ignorant)
Публикувано23.12.03 08:00



а на мен ми се беше случило нещо много странно - и аз така си обикалях из гробниците, които ми попадаха, и така попаднах в някаква пещера, замо дето не помня къде. Доста голяма беше, и доста скелети избих, и най-накрая стигнах до един Nord в bonemold armour (Crazy Batou се именуваше) който естествено ме нападна и аз го убих, при което ми се изписа - "The tread of the prophesy is broken", блаблабла. Дадох reload съответно, но така и не разбрах каква му беше ролята на тоя, никъде не се появява в пророчеството ... май четох по-нататък че е някакъв остатъчен бъг от предишен замисъл. Попадали ли сте на него всъщност и знаете ли какво става ако го убиеш? Вреди ли наистина?

Пътят който води нагоре, води и надолу


Тема Re: чуденка 2 ...нови [re: luinriel]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 13:14



ami i az mislia che e bug.

а на едно място на източния бряг ех... забравих му името...
представляваше от онези стари крепост със забита на вратата бележка
и свещи около нея...
вътре намерих един тип която даваше уроци по енчантмънт
до 100, май на друго място не видях такъв, а трябваше да го третирам с
calm humanoid преди да почне да дава уроци.
всички гадове в пещерата бяха враждебни някякви worshipers май
незнам може да е част от друг куест. но даскала беше добър




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.