Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 27.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За джуджетатанови  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано05.09.03 17:47



Знаете ли какво в крайна сметка се е случило с джуджетата? Аз убих Trebonius (за да стана Archmage) преди да успея да завърша куеста Disappearance of the Dwarves. Намерих няколко книги с теории за причините за изчезването, говорих с последното живо джудже, но се чудех дали няма още нещо ...

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: За джуджетатанови [re: Anette]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано05.09.03 19:19



Ами аз не смятам че Требониус е щял да ти каже нещо, той всъщност като те праща да разследваш за "дизапийрънс ъф дъ дуорфс" има предвид че те праща за зелен хайвер.



Тема Re: За джуджетатанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано06.09.03 23:02



Не знам, някак не ми звучат много убедително теориите за изчезването. Надявах се някой да знае нещо повече по въпроса. Дали пък няма да се порадваме на джуджета в някой следващ експанжън?
А Trebonius си получи заслуженото ;-).

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: За джуджетатанови [re: Anette]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано27.10.03 14:29



Анетте, мисля че имам много интересна изненада за теб
Днес по една случайност се оказах в Гнисис (направих магия Алмсиви интервеншън и тя ме отведе там). Реших да врътна малко из Гнисис да видя как е хавата и в първата къща в която влезнах ме посрещна един войнствен скелет. Помислих си да се махам оттам защото едва ли ще си струва труда да избивам всичко за някое друго скролче но все пак минах напряко през къщата. В главното помещение се намираше един магьосник, явно телвански, тъй като говореше с мен въпреки факта че съм вампир, а и имаше задачи за мен - да му донеса три книги за джуджетата. (Нормално е да има задачи за мен тъй като аз съм от къщата на телваните).
Най-интересното обаче беше че той се оказа словоохотлив събеседник - в темите за разговор имаше няколко за джуджетата, едната от които за Disappearance of the dwarves! Като говорихме за нея, а и за една две други журнала ми се ъпдейтна. Сега като се излекувам от вампиризма ще ида да говоря с Требониус да видим какво ще стане.
П.С. Детайлите около джуджетата те оставям сама да си ги изследваш
П.С.С. Ти май в момента не играеше на Мороуинд заради загубване на сейва, ако е така и искаш аз да ти преразкажа новостите около джуджешките проблеми кажи ми:)



Тема Re: За джуджетатанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано27.10.03 16:46



Май ги имах тези книги, но скелета не съм го срещала. Сега наистина не играя, така че разказвай, please.

I can resist everything except temptation.


Тема Re: За джуджетатанови [re: Anette]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано27.10.03 22:10



В отговор на:

26 Evening Star (Day 134)
Baladas Demnevanni asked me to bring him a copy of the Dwemer books "Antecedents of Dwemer Law," "Chronicles of Nchuleft," and "Nchunak's Fire and Faith."

26 Evening Star (Day 134)
Baladas Demnevanni told me his own theory. He believes that the Dwemer found a way to translate the sacred from the profane and experiments in anti-creation removed them from the Mundus. The Dwemer retreated behind math, color, and the active principle.

26 Evening Star (Day 134)
Baladas told me that the Dwemer created Animunculi as guards and that some of them are still active.

26 Evening Star (Day 134)
Baladas Demnevanni said he did not know the @Dwemer language.



Ето ти извадка от личния ми журнал, той човека ми обясни повече за джуджетата, допълнително ще докладвам:)



Тема Re: За джуджетата [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано27.10.03 23:06



В онзи гид, който съм публикувал в постоянната първа страница има за всички мисии писано...ако искате вижте, че ега малко ме стяга времто....

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: За джуджетатанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано28.10.03 21:48



Thanks a lot .

I can resist everything except temptation.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.